BP Mods Tomahawk SBS

Geras modas, smagus rankoj, toks tvirtas, kokybiškai padarytas, kompaktiškas, gal kiek sunkesnis už panašius SBS, su baterija ir užpildytu kaitikliu (3 Bersu) 250 gramų sveria. Vien tik modas - 120 gramų. Platos valdymas paprastas, mygtukai patogūs, garinimo mygtukas (Fire ar kaip ten jį) smagus. Plata veikia tvarkingai, tik ant temperatūros kontrolės nebandžiau, nes nebeįdomu. Aš dažniausiai garinu laikydamas modus kairėj rankoj, tai viskas gerai. Laikant dešine kartais uždengi kaitiklio oro paėmimą (su 3 bersu ne problema, nes oro paėmimai 2, o va 1,5 Bersas ar Dvarw'as FL turi tik vieną oro paėmimą ir kartais netyčia uždengi jį pirštu).
Yra usb-c jungtis galinėje modo dalyje.
Baterijų dangtelis... na turbūt vienintelis minusiukas mode, dangtelyje didelės skylės nepatinka, galėtų ir iškilimas būti smagesniam sučiupimui, bet sriegiai geri, įsisuka viskas tvarkingai, tai kaip ir nėra bėdos.
Modą pirkau iš Pracūzijos, A&L, kainavo 56€ per blakfraidėjų, tai manau, kad nebrangu, atkeliavo per 5 dienas, atsiuntimas į LT nemokamas buvo. Gaila, kad neturėjo Šūros - BP MODS Sure RTA, būčiau prigriebęs į komplektuką.

Ir dar - Tomahaukas man tarnauja kaip SBS modas, o kaip skvonkas jis man neįdomus, turiu keletą skvonkinių kaitiklių, bet jais nesižaviu ir nebenaudoju, kažkaip per daug terlionių man su jais.