Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: SBS modai

Hybrid View

SBS modai

Kažkada buvę brangūs ir reti, vėliau, su retom išimtim, pradingę, o paskutiniu metu vėl populiarėja SBS dėl atsiradusių pigesnių kiniškų aparatų. Jie įdomūs ir man.
    Kiek prisimenu ir daugiau forumiečių mėgsta SBS, arba dar žinomus kaip "stikai", todėl pabandome parašinėti ir apie juos - SBS "Side by side" modus.
    Lietuvoje gal kiek daugiau žinomas buvo Aspire MIXX, nes jį pardavinėjo ir lietuviška garų krautuvė.
    Velnias žino kodėl prieš keletą metų nepagriebiau Xvostiko, lyg ir baterijos pakrovimo vieta man nepatiko, kažkaip nesmagiai nusičiupdavau tą modą, bet dabar gailiuosi - stovėtų sau gražus lentynoje, pasidžiaugčiau. Dėkui Evaldui - bent YStiką tebeturiu ir kartais pasidžiaugiu.
    Kažkada, gal 2015 m. įsitaisiau gremėzdą Innokin itaste VTR - tai ir jį retai, bet užkuriu su Kayfun Mini V3, pagarinu ir vėl į lentyną padedu.
    Ir kitų SBS netyčia prigaudžiau į kolekciją, ir dar norėtųsi vieno kito...
    2021 m. pradžioje jau turėjau jų krūvelę (ne visi gryni SBS, bet į tą pusę):

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

2020 sausį gavau Easy Side Box Mod 60W By Ambition Mods and R. S. S. - Sunbox (jų ir dabar galima nusipirkti, be to būna su DNA 60, tik trigubai brangiau) - kuriam laikui šis SBS buvo tapęs mano mėgstamiausiu. Patogus rankoje, kiniška plokštė nebloga, kaitina ir skaičiukus rodo teisingai, 24 mm kaitikliai tikdavo kaip nulieti. Ir dabar dar vieną kartą per savaitę jis keliauja su manim į darbą - kad nesurūdytų

Dar vienas SBS, Aspire MIXX, projektuotas Sunbox. Rašinėjau apie jį ir ASPIRE temoje. Solidus, patikimas, sunkokas.
    Kaip priedą nusipirkau vamzdį 21700 baterijai - nedaug padidėjo, MIXX dar labiau patikti ėmė, nors ir anksčiau juo buvau patenkintas. Plata / čipas gerai kaitina, teisingai rodo.
    Tik ne visos 21700 baterijos į tą vamzdį telpa. Su Samsung 21700 40T ir Vapcell 21700 auksinėmis viskas gerai, o Vapcell 21700 raudonos ir LiitoKala 21700 netilpo. Golisi S35 IMR21700 irgi netilpo ... nevienodos tos standartinės baterijos

Kizoku Techmod SBS su Limit MTL bakeliu. Bakelis nelabai patiko, kaip ir neblogai jis sukonstruotas, ir skonis pusė velnio, ir nežinau ko man jame pritrūko, net ir su PEI viršutine dalimi (PEI man patinka ). Pats Techmod SBS nedidelis, patogus delne, teisingai kaitina, telpa bakeliai iki 24 mm. Patikimas - vasarą trankiausi po Europą ir jis buvo vienas iš 2 nuolat drožiamų modų (antras Paramour, apie jį - vėliau), nepavedė. Jo du nedideli trūkumai - baterijų dangtelis smulkiu sriegiu, sunkiau pagauti užsukimo pradžią ir po kažkurio laiko (gal 20-30 min.) išsijungia, reik iš naujo įjungti. Už Kizoku Techmod su Limit MTL bakeliu ir PEI viršutine dalimi bakeliui sumokėjau 50€, tai kaip ir nebrangu, ir visai neblogai. Bet daug geriau Kizoku Techmod su Bishop'u - man smagus komplektukas kelionėje buvo.

Digiflavor Z1 SBS su Siren 3 GTA - dar vienas nebrangus SBS kompletukas (~50€) su turtinga komplektacija dėžutėje. Kaitiklis Siren 3 GTA - ta pati sena gera DIGIFLAVOR Siren 2 MTL GTA, tik dizainas biškį pakeistas. Pirmas darbas buvo ją "užeMTL'inti", užkimšau kraštines skyles, palikau centrinę, gavosi +- 1,4 mm apipūtimas. Skanus bakelis, tik driptipas tragiškas. Bet to gėrio turiu ir pakeičiau, tik nuotraukose geležys. Modas Z1 smagus delne kampuotukas, aišku "dizaineriui" reikia nagus nukapoti už "perlamutro" plytelių užklijavimą ant modo šonų , bet garinti netrukdo. Batrijos dangtelis vėl smulkiu siauru sriegiu, bet su iškilusia "rankenėle", tai reikia nepersistengti naudojant jėgą užsukant, kad sriegio nesugadint. Nei daug pliusų, nei daug minusų. Paprastas nebrangus SBS.

O taip jie atrodo vienas šalia kito:

... Z1 pamiršau...

Pasitaupyk biski isfotkinsi viska vel forumas mirs
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Pasitaupyk biski isfotkinsi viska vel forumas mirs
    Gerai, einu alaus gert. Žalia - Balta

... tokio alaus jau nėra, einu kito: Žalia - Balta

Mechlyfe Paramour SBS man patiko, rankoj patogus laikyti, nors ir atrodo šiek tiek kampuotas, bet briaunos nušlifuotos ir niekur neduria/nepjauna, lyginant su kitais modais, naudojančiais 21700 bateriją - aparatas mažesnis, plokštė / čipas nebloga, teisingai viską daro ir rodo, ekranėlis nedidelis, mygtukas "Fire" patogus. Iš pliusų: USB- C jungtis, tinka 21700, 20700, 18650 batereikos ir nereikia adapterių (tik kam pirkti 21700 modą ir naudot 18650 bateriją aš nežinau, nebent koks ypatingas atvejis kelionėje, kai baterija nusminga). Kaitiklio aikštelė - 26 mm, tai tarpelis pakraštyje liks. Patikimas - vasarą trankiausi po Europą ir jis buvo vienas iš 2 nuolat drožiamų modų ir nepavedė (antras Kizoku Techmod, apie jį rašiau).
    O dėl bakelio (su MTL baze), tai jis manęs nesužavėjo: skonis yra, reguliavimas po spirale yra, forma įdomesnė, mažoka talpa (3,5 ml), ko trūksta - nežinau, neprilipo ir naudoju retokai, kokį kartą per mėnesį.
    Už auksinį (čia spalva, ne vertė ) komplektuką Mechlyfe Paramour SBS su XRP RTA bakeliu sumokėjau 58€, bet protingiau būtų nusipirkti tik patį SBS, be bakelio, už +- 40€ ir uždėt ant jo labiau patinkantį kaitiklį (kad ir Dvarw

Namuose:

Gamtoje:

Kelionėje po Europą: Škotijoje, Dundee mieste
    Mechlyfe Paramour su Dvarw 24, Kizoku Techmod su Bishop ir Aspire K1 su Dvarw 16