Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: SBS modai

Ambition Mods Converter SBS Box Mod & VW Tube Mod 18350 / 18650 ir Ambition Mods Bishop MTL RTA.
    Kaitiklis puikus, paprastas susitvarkyt ir skanus, su spiralės apipūtimais iš šonų, kuriuos galima pasikeisti į savo mėgstamą diametrą.
    Modas Converter ir yra konverteris ar transformeris, galima sukonstruoti, kad SBS'e kaitiklio vieta būtų "apkauste" arba "plika", galima 18650 arba 18350 bateriją įdėt, galima ir vamzdį pasidaryt "apkaustą" numetus į stalčių. Vamzdis 23 mm, bet kaitiklio tvirtinimo vietoje padarytas užapvalinimas ir 22mm kaitikliai prisisuka gražiai. Smagus modukas, gal ir ne pats patogiausias rankoje laikyt, bet smagus. SBS'o būklėje galima reguliuot į kurias puse mygtukas - ekranėlis žiūrės. Su plata irgi problemų nėra, kaitina tvarkingai.

Draugijoje su Ambition Mods Easy Side Box Mod ir FEV (Flash-e-Vapor)

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Vapefly Brunhilde SBS ir Vapefly Brunhilde MTL
    Brunhilde SBS - sunkokas, ypač su kaitikliu ir 21700 baterija tai ir virš 250 gramų sveria. Paviršius (gunmetal) gerai padengtas, rankoje laikyti patogus, FIRE mygtukas pirštu lengvai randamas, irgi patogus. Ekranėlis dugne - man tai nei pliusas, nei minusas - vieną kartą nustatau ir retokai aš į jį pažiūriu. Yra USB-C, jei kam reikia. Kaitiklio prisukimo vieta platoka - telpa 25mm kaitikliai, dar čiut čiut ir lieka, koks pusė milimetro. Geras SBS, man patiko. Minusų ar prie ko prisikinist neradau. Girti daug irgi neturiu už ką.
    Kaitiklis Brunhilde MTL irgi patiko, skanus, man atrodo paprastas, nors skaičiau, kad yra ir vargstančių su juo - tai skysčio padavimas nepakankamas, tai vatos pataria daug pridėti, tai šliurbčioja... Jokių būrimų su juo nedariau, spiralė paprasta, žikliorius 1,4mm, standartiškai vatos, kad ant trosų užsidėtų ir trosai skystį ištraukia iki paskutinio lašo. Gal tik garas biškį šiltesnis, bet tam aš ilgesnį driptipą uždedu ir nesijaučia to šiltumo. Išvaizda kaitiklio savotiška, visai ne kompaktiškas, bet toks įdomesnis. Yra kam patinka.
    Na ir vėl: Gunmetal modo ir Gunmetal kaitiklio tai ne į temą...

Brunhilde SBS, Brunhilde MTL ir Bankuchenas

Nu jo, vienos firmos ir skiriasi spalvos
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Oho...riešutams skaldyt ir tai netinka,nes ekranas dugne...O ilgesni driptipai man skonį "vagia", aš net ant yogos (pypkės) nededu,nors pagal stilių ir tiktų
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...

Su PERGALE ŽALIA-BALTA

Steam Crave Hadron Lite ir Steam Crave Aromamizer Classic MTL

Steam Crave Hadron Lite Mod SBS'as rankoje laikyti patogus, solidžiai padarytas, sunkokas (290 gramų su 21700 baterija ir užpildytu Aromamizer Classic MTL bakeliu), su viršuje esančiu FIRE mygtuku, kuris man patiko, nors anksčiau tokio tipo mygtuku modo neturėjau (mažiukas Tesliukas Teslacigs Stealth Mini nesiskaito). Komplektinėj dėžutėj su modu visokių varžčiukų pridėta, geras USB-C kabelis, 2 tarpinės skirtos dėti po kaitikliu ir net baterijų termoskūros pakeitimui įmestos.
    Steam Crave Aromamizer Classic MTL RTA Bakelis skanus su 2 x 1mm žiklioriukais, sriegiai geri, man kaitiklis atrodo gražus.
    Driptipą iškart kitą uždėjau. Stiklas blogai uždėtas buvo - skersas kažkoks ant bakelio - pagydžiau ir ištiesinau pakeitęs vidinį Oring'ą, originaliai buvo 1 mm storio, pakeičiau į 1,2mm storio (iš savo stalčiuko ) ir dabar stiklas stovi simetriškai.

Nepatiko tai, kad spiralę sukti reikia į kitą pusę, nei aš įpratęs. Nu velnias nematė - susukau, bet norint spiralę įdėt į bazę (kuri man irgi nelabai patiko), reikia iškart teisingai pasirinkti kojelių aukštį ir prieš montuojant nukirpti spiralės kojeles. Iš akies palikau +- 5 mm. Nėra čia didelė bėda - sumontavai spiralę ir pamiršai pusmečiui, bet nepatiko.
    Lyginant su kitais šoninį apipūtimą turinčiais kaitikliais (Bishop, FEV ir FEV VS) truputį skonį kitaip atiduoda, mano mėgstamus tabakinius biškį užsaldina, bet garas iš Aromamizerio MTL truputį drėgnesnis už Bishop'o. Vaisinius ir uoginius skysčius Aromamizeris MTL skaniai garina, net už Bishop biškį skaniau, o gal tik man taip atrodo - juk naujas žaislas visada geresnis, kol nepripranti.

Kaip komplektukas SBS ir kaitiklis nesižiūri - kaitiklis per mažas tokiam modui, reiks iškomplektuot

Su visais parsiuntimais ir VAT'ais komplektukas kainavo netoli 60€ (+- 35€ SBS modas ir 24€ kaitiklis). Užsakiau Kinijoj vasario 16 d., gavau kovo 7 d. per Itellą (nuo kovo 3 d. Kaune voliojosi)

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Vapefly Brunhilde SBS ir Vapefly Brunhilde MTL
    Brunhilde SBS - sunkokas, ypač su kaitikliu ir 21700 baterija tai ir virš 250 gramų sveria. Paviršius (gunmetal) gerai padengtas, rankoje laikyti patogus, FIRE mygtukas pirštu lengvai randamas, irgi patogus. Ekranėlis dugne - man tai nei pliusas, nei minusas - vieną kartą nustatau ir retokai aš į jį pažiūriu. Yra USB-C, jei kam reikia. Kaitiklio prisukimo vieta platoka - telpa 25mm kaitikliai, dar čiut čiut ir lieka, koks pusė milimetro. Geras SBS, man patiko. Minusų ar prie ko prisikinist neradau. Girti daug irgi neturiu už ką.
    Kaitiklis Brunhilde MTL irgi patiko, skanus, man atrodo paprastas, nors skaičiau, kad yra ir vargstančių su juo - tai skysčio padavimas nepakankamas, tai vatos pataria daug pridėti, tai šliurbčioja... Jokių būrimų su juo nedariau, spiralė paprasta, žikliorius 1,4mm, standartiškai vatos, kad ant trosų užsidėtų ir trosai skystį ištraukia iki paskutinio lašo. Gal tik garas biškį šiltesnis, bet tam aš ilgesnį driptipą uždedu ir nesijaučia to šiltumo. Išvaizda kaitiklio savotiška, visai ne kompaktiškas, bet toks įdomesnis. Yra kam patinka.
    Labas, jei nepaslaptis — kiek kainavo toks modas? Patinka stilius, tai dėl to įdomu .

Ačiū

Quote Originally Posted by odis View Post
    Labas, jei nepaslaptis — kiek kainavo toks modas? Patinka stilius, tai dėl to įdomu .
    Ačiū
    Modo Vapefly Brunhilde SBS kaina apie 50€ ... Man jis nieko nekainavo - atsiuntė Vapefly, dovana giveavėjaus

Kažkaip tai praleidau dar vieną SBS - Hippovape B'adapt Pro SBS (su 21700 baterija), nors turiu jį nuo pernai gruodžio.

Modas paprastas, smagus, patogus, nebrangus, plastmasinuku korpusu, jam jokių priekaištų neturiu. Išsivežiau paatostogauti - atlaikė išbandymus kritimu, smėliu ir Cuba Libre, dar ir Metaxa biškį kliuvo - veikia kuo puikiausiai toliau.