Results 1 to 4 of 4

Thread: Pagalbos perkant el.cigarete

Pagalbos perkant el.cigarete

Sveiki. Galvoju nuo paprastu cigareciu pereiti prie elektronines. Bet turiu klausimu ir galetumet patarti.
    1. Ar gaunasi pigiau rukant elektrine? Cigaretes 4€, trys dienos du pakeliai dabar.
    2. Bandziau ieskoti tarp temu, siai dienai ka optimaliausia nusipirkti ir is kur? Biudzetas iki 100€.
    Esu turejes pries kokius 4m tokia vaikiska pasizaidimui, bet nepatiko nes labai begdavo skystis i burna
    Pradziai tokie pagrindiniai klausimai.
    P.S. Skaitau temas, tai visai tamsus miskas apie visokius coilus ir t.t. todel noretos atsakymu suprantamu.

Quote Originally Posted by Tadelis View Post
    Sveiki. Galvoju nuo paprastu cigareciu pereiti prie elektronines. Bet turiu klausimu ir galetumet patarti.
    1. Ar gaunasi pigiau rukant elektrine? Cigaretes 4€, trys dienos du pakeliai dabar.
    2. Bandziau ieskoti tarp temu, siai dienai ka optimaliausia nusipirkti ir is kur? Biudzetas iki 100€.
    Esu turejes pries kokius 4m tokia vaikiska pasizaidimui, bet nepatiko nes labai begdavo skystis i burna
    Pradziai tokie pagrindiniai klausimai.
    P.S. Skaitau temas, tai visai tamsus miskas apie visokius coilus ir t.t. todel noretos atsakymu suprantamu.
    Sveikas,ka galiu patarti garinimas tai kaip hobis pradzioje as irgi nuo egoskiu pradejau dabar vis rimtesni box modai i rankas ateina,bakai originalus ,o tai viskas kainuoja jau nemazai,bet pradedant patariu nusipirkti koki box moda kuris palaiko nors 80 w nes jei nesuksi coilu o pirksi galvutes jos buna tarp 50-80 W garinti,o siaip ir ta coila susukti nera daug bedos nusiperki kuro coil rinkini arba dar prasciau atsuktuvas su 2.5 diametru 6 ar 7 apsukimai ir coilas gatavas nu geriau tau butu paziureti video pilnas internetas,o ar pigiau? viskas priklausys nuo noru,skyscius taip pat gali darytis pats aromato nusiperki nic shot ir pirmyn taip pat teks yutubej pasedeti,daug cia tau galima pripasakoti bet imkis iniciativos pats.Man kai buvo idomu daug info ieskodavau,bandydavau nesigaudavo vel bandydavau dabar jokiu problemu.garinimo stazas jau 10 metu
    Paranormal DNA 250 Box mod/ Theron DNA 166 Box mod /Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ By-ka v8 MTL/

Buk gers zmogus, suprantamai paaiskink apie tuos modus. Esme gerai suprantu kad moda perkant dar plius perki kitus priedus ir susikomplektuoji gera daikta? Modas trumpai tariant tai tik grobai? arba gal gali imest siai dienai ka optimaliai gero pirkt pvz is eco dumo apie 60€ ? Dabar turiu nusisveenines toki varianta uz 49,99€ - voopoo drag x mod pod mini rinkinys. Vertas demesio?

Quote Originally Posted by Tadelis View Post
    Buk gers zmogus, suprantamai paaiskink apie tuos modus. Esme gerai suprantu kad moda perkant dar plius perki kitus priedus ir susikomplektuoji gera daikta? Modas trumpai tariant tai tik grobai? arba gal gali imest siai dienai ka optimaliai gero pirkt pvz is eco dumo apie 60€ ? Dabar turiu nusisveenines toki varianta uz 49,99€ - voopoo drag x mod pod mini rinkinys. Vertas demesio?
    Siaip tai,kaip as zalias buvau skaiciau foruma daug daug nes info viska ispasakoti truks laiko ne viena para,patariu tavo sumoje geriau pirkti https://lostvape.com/product-item/ursa-quest-multi-kit/
    ursa multi kita gausi ir poda ir dar tank galesi prisisukti jei noresi nes ideda perejima 510,pasidomek yutubej yra daug info na o mano megstamiausi modai tai therion,centaurus ir kiti lost vape gaminiai jie dna tai turi ir kainas apie 160 euru bet tai kokybe tau siulau ursa lost vape gaminys jei dar nori mtl(cigaretinio traukimo) dasipirksi klona pas mane originalas DVARF FL tanka ismoksi vielas sukti ir dziaugsies.Klausk jei kas neaisku
    Last edited by harbour; 03-14-2021 at 10:40 PM.
    Paranormal DNA 250 Box mod/ Theron DNA 166 Box mod /Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ By-ka v8 MTL/