Results 1 to 10 of 10

Thread: Molinberry aromatai ir koncentratai

Molinberry aromatai ir koncentratai

Pernai rudenį iš kaimynų lenkų firmos MOLINBERRY gavau pasiūlymą paragauti jų produkcijos – pasigaminti skysčių iš jų aromatų / koncentratų. Na kaip nesutiksi – aišku „pasirašiau“ .
    Gruodžio mėnesio viduryje gavau iš jų siuntinuką kuriame buvo 10 gražių dėžučių su RASPBERRY REVOLUTION ir ONE SHOT koncentratais.

Atšventęs Kalėdas ir turėdamas laisvesnio laiko pradėjau maišymus su 5%: 5 ml koncentrato į 95 ml 60/40 VPG bazės. Aišku, reikėjo pažiūrėt gamintojo rekomendacijas (6-8%), bet instrukcijos ne man (pripratęs prie LL koncentratų, kur 4% užtenka, o 5% over dofiga)

Dvi savaites brandinami skysčiai pastovėjo, paragavau - per mažai skonio , tai pridėjau dar 2% - 2 ml ir vėl padėjau dviem savaitėms brandinimui. Jei tiksliau, tai dabar mišinys toks: 7 ml koncentrato į 95 ml bazės. Stiprumas - 3mg.

Pasigamintus skysčius garinu įvairiais kaitikliais, kad geriau suprasčiau skonius. Vertinsiu iki 5+ balų, kur :
    5+ labai skanu, paliko didžiulį įspūdį mano receptoriams;
    5 labai skanu, labai patiko;
    4+ skanu
    4 skanu garinti, neįkyrėjantis, kasdienai;
    3+ skanu, bet greitai nusibosta arba šiaip neypatingas;
    3 galima garinti, vidutinis toks;
    2+ nekažką, bet dar galima garinti;
    2 man neskanu;
    1 visai prastas - išpilt į unitazą
    0 baisu, reikia priduot į pavojingų atliekų aikštelę

Žemiau pasidalinsiu savo nuomone ir vertinimu (IMHO) be išvedžiojimų:
    Last edited by Winci; 02-14-2019 at 11:15 PM.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

1 Raspberry REVOLUTION Spicy White skonis geras, gal net „tirštas“ , primaišyta visokio velnio – medaus, uogų, prieskonių, grietinėlės, net sunku, be medaus, kažką išskirt.... Skanus, neįkyrus skystis kasdienai. 4 iš 5
    Gamintojas rašo: avietės, čili, baltasis šokoladas, medus.

2 Raspberry REVOLUTION Honey berry ne per saldus ir lengvas medutis, vos vos uogų, gal tarp jų ir aviečių yra, bet tik vos vos. Neblogas kasdieninis skystis. 4 iš 5.
    Gamintojas rašo: avietės, kitos uogos ir traškus medus.

3 Raspberry REVOLUTION Soda berry Abrikosas švelnus, ne per saldus, avietės vos jaučiasi. Soda – gazuotas vanduo? – nejaučiu gazo, paprastas kasdienis skystimas, bet tik neblogas. Gal kiek daugiau koncentrato įvarvint reikės – 8%? 3+ iš 5.
    Gamintojas rašo: aviečių ir abrikosų soda

One Shot Baylis Jei ragavai airiško likerio Bailey‘s – šitas skonis toks pat: šviežia grietinėlė, prieskoniai, tik viskio skonio/kvapo daugiau (man) reikėtų . Labai skanu 5 iš 5.
    Gamintojas rašo: grietinėlės ir šokolado gėrimas su lazdynų riešutais

One Shot Green Banana & Bamboo Milk Švelnus bananų skonis su grietinėle. Gal ir su bambuko pienu – tokio skonio aš nežinau. Dėl citrinžolės irgi abejoju, bet yra vos jaučiamas citrinos poskonis. Patiko, paprastas ir skanus skystukas. 4 iš 5
    Gamintojas rašo: išnokęs, bet dar žalias bananas su bambuko pienu ir citrinų žole

One Shot C'mon Cina' Bun cinamonas jaučiasi, bet neįkyriai, kepinys – bandelė irgi nestipriai ir vos jaučiasi uogos – mėlynės. Neblogas. Gal ir čia daugiau koncentrato įvarvint reikia – 8%? 4 iš 5.
    Gamintojas rašo: bandelė su cinamonu ir mėlynėmis

Last edited by Winci; 02-15-2019 at 11:09 PM.

One Shot Cool Blood Greifprutas dominuoja, vos jaučiasi apelsinas, medus ir jo saldumas. Braškių nepagavau. Su šituo skoniu užstrigau – vieną dieną jis man nelabai patiko, kitą dieną visai smagiai garinosi su tuo pačiu kaitikliu. Gal 4 iš 5?
    Gamintojas rašo: Greipfrutai, raudonieji apelsinai, braškės ir medus.

One Shot Mellow Chilli Mango Šitam skystyje labai susipynę skoniai ir nesugebu išskirti gamintojo išvardintų čili, abrikoso, drakono ar kitų uogų-vaisių , gal tik mango šiek tiek į priekį išlenda. Visai neblogas skystis. 4- iš 5
    Gamintojas rašo: Mango, čili, drakono vaisiai ir abrikosai

One Shot WW Waffle Skanus šokoladinis vafliukas, riešutai labai toli, gal ir yra. 4 iš 5.
    Gamintojas rašo: dvigubas vaflis padengtas šokoladu su skrudintais lazdyno riešutais

One Shot Galaxy Cheesecake Skaniai pamaišyti sausainiukai - kepiniukai, saldi uogienė ir truputis riešutų skonio. Švelnus skonis. 4 iš 5
    Gamintojas rašo: naujas sūrio pyrago lygis. Uogos, sausainiai, migdolai ir kiti galaktikos mažmožiai.

Ir tamsyk pabaigai: Nėra iš MOLINBERRY koncentratų pasigaminti skysčiai labai OHO ar REVOLIUCIJA, kaip jie patys norėtų pasigirti, bet man jie, iš gautų 10, beveik visi skanūs. Patiko, kad nėra labai saldūs ir skoniai ne per aštrūs, skysčiai švelnūs, man kasdieniam garinimui (o išgarinu apie 20 ml skysčio kožną dieną ant MTL kaitiklių) tinka kuo puikiausiai. IMHO. Kas man skanu, jums - nebūtinai, man skaniausia žuvis - lašiniai.

saunuolis winci kaip visada,apibudinimas konkretus ir aiskus.Gero garo P.S Tik musu foruma kazkokie siauraakiai tersia reikia kazka daryti !
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

O kodėl nieks niekad tabakinių nepabando, neapprašo. Man atrodo, kad neturėtų būti laabai skanu, kad ir garint, nes po to atrodo visą gyvenimą trauksi ir pūsi kažką... Pats gavau iš molinberrio RY4 100ml, gavosi 19€, siuntimas lėktuvu, skonis vg70/30pg 6mg kaip ir nieko jau po 2 jų dienų.

Quote Originally Posted by biciukas View Post
    O kodėl nieks niekad tabakinių nepabando, neapprašo. Man atrodo, kad neturėtų būti laabai skanu, kad ir garint, nes po to atrodo visą gyvenimą trauksi ir pūsi kažką... Pats gavau iš molinberrio RY4 100ml, gavosi 19€, siuntimas lėktuvu, skonis vg70/30pg 6mg kaip ir nieko jau po 2 jų dienų.
    Pabandom ir tabakinių: Geriausi tabakiniai skysciai

Dažnas dalyvis
    viskas ok, su brandinimu musu senoviniu, ecodumo parduotuves turi kazkoki spec maisymo aparateli . perkant pas juo baze + aroma pageidaujama , sumaiso vietoj be antkainio. man rods per 15min visas reikalas ivyksta. o prisiminus kokiom kainom viska pirkom prie lito bazes ir aromas, tai baisines kainos eurais dabar
    [Joyetech eVic] [Vamo] [Mini DID] [AGA-T] [Vision STV Nova Tank ] [Kanger MT3] [Phoenix RBA]
    Batterie - [AW IMR High Drain 18350 700mAh] [Efest IMR 18350 800mAh]

Tags for this Thread