Results 1 to 2 of 2

Thread: Ieškau išlavinto skonio garintojų

Ieškau išlavinto skonio garintojų

Gera diena,

INTRO
    Ieškau išlavinto skonio garintojų kurie(-ios) norėtų “mestis ant” Top Premium e juice ir užsisakyti tiesiogiai iš fabriko (Malaizija / Kinija).

KODĖL aš tai siūlau?
    Nes fabrikas po vieną vienetą neparduoa, yra toks dalykas MQO (minimum quantity order) ir man nebesinori pirkti daug vien tik tam, kad gauti gerą kainą.

KAIP vyktų?
    1) Tu parašai man į (https://www.facebook.com/dalius.volu...ef=bookmarks);
    2) Aš tau atsiunčiu sąrašą e juice ir kokios tai kainos;
    3) Tu parašai ko ir kiek norėtum;
    4) Aš tau duodu linką prie Telegram grupės (per čia informuosiu visus apie užsakymo eiga);
    5) Po 14 dienų laikotarpio aš perskaičiuoju kiek mūsų susimetė, tai įtakoja logistikos kainas, muitinino paslaugas ir pan.
    6) Jei atnaujinta tavo užsakymo suma (logistikos išlaidos bus apie 35% užsakymo vertės) tau tinka, patvirtini ir apsimoki 80% savo užsakymo vertės, jei ne - na ačiū už dėmesį, bet mums ne pakeliui.

KAS tie Top Premium e juice?
    Nasty Juice | BLVK | Halo | HORNY | Beard | Naked | Cosmic Fog | Cafe Racer | ir kiti brandai.
    Iš esmės Malaizijoje / Kinijoje yra pagaminama 80% visų Top Premium ejuice
    Iš Malaizijos vežami skysčiai į Kinija maišymui ir išpilstymui.

OUTRO (Pross / Coins )
    Naudos:
    Gausi Top Premium e juice kai kurių LT net nėra
    Gausi platų pasirinkimą e juice (tu juk iš fabriko perki
    Gausi Top Premium e juice žymiai pigiau

Ne faini dalykai:
    Reikės laukti apie 14 dienų (tiek dienų siunta(-os) keliaus iki LT);
    Reikės apmokėti 80% savo užsakymo vertės “į prekį”, kitą 20% kai siunta bus LT (Vilnius).

Pasiulymas idomus tik is kart klausimai?
    1. Kodel irasei kruva USA firmu ir tik kelias (HORNY, Nasty Juice) Malaizijos firmas? Ar cia bus kinieciu gaminami USA firmu klonai?
    2. Kas slepiasi po logistika ir kurioje ji cia vietoje?
    ir kam ta - Iš esmės Malaizijoje / Kinijoje yra pagaminama 80% visų Top Premium ejuice cia visiska nesamone
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III