Results 1 to 7 of 7

Thread: Reikia pagalbos

Hybrid View

Reikia pagalbos

Sveiki. Gavau dovanu, tiksliau laimejau e cigarete, ijust one. Nu ir nesuprantu ar cia taip turi buti? Kai pripildau skyscio ir traukiu jis kartais bega ir siaip kazkaip jis greit dingsta, nors ja per diena i rankas tepaimu pora kartu 🤔 Ir kazkaip man nepatinka, kad ji labai greit ir smarkiai ikaista 😓

sveiki noriu pabandyti garinti su nauja viela nusiziurejau sita https://www.fasttech.com/products/30...fine-mtl-fused bet and therion DNA 166 yra tik tokie preset titanium,ss316,nickel200,hot nickel 200,relaxed nickel,no preheat nickel ir watai tai kaip garinti su ni 80 viela?
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

Ni80 - nichromas, kaitink paprastai, ant watų

555T-MS gnusmaS
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Ni80 - nichromas, kaitink paprastai, ant watų

555T-MS gnusmaS
    ar labai skiriasi kanthal nuo Ni 80 skonio atzvilgiu nes jau daugeli metu isikandes tik kanthal
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

neatsimenu ir aš - paskutinį kartą gal prieš 3 metus naudojau. Labai panašu, tik apsvildavo greičiau, o gal prastos kokybes pas mane buvo. Tą kur tu nusižiūrėjai aš bandžiau - iš jo Berserkryje spiralės padarytos dėžutėje būna. Nieko įspūdingo man.

555T-MS gnusmaS

Ni 80 tai viela, kurios sudėtyje yra 80 procentų nikelio. Ji laikoma bevarže. NiCR yra nichromas. Kartais prie jos būna skaičius, kuris nurodo kiek procentų toje vieloje yra chromo. Ji kaip ir kantalis turi varžą.
    Nu nesupratau ir viskas...

vandy vape Ni80 superfine mtl fused clapton, kurios nori harbour, varža 3,5 Om/ft

555T-MS gnusmaS