Results 1 to 4 of 4

Thread: Elektroninių cigarečių apžvalgos

Elektroninių cigarečių apžvalgos

Neradau tokios temos, tai čia pradėsiu kelti viską ką išbandysiu.

VAPTIO C-FLAT – mažas, patogus, cigaretinio traukimo komplektas.
    Pradėsiu nuo to, kad MTL (cigaretinio) tipo kaitiklius naudoju jau senai, esu pratęs prie tokio traukimo.
    Ilgą laiką naudojau/naudoju SvoëMesto Kayfun Lite Plus V2 kaitiklį, kuris man iš visų bandytų patiko/patinka labiausiai. Atėjo laikas pamėginti naujienas - mažus cigaretinio tipo komplektus, dabar tokių tikrai nemažai. Daug nesitikėjau.
    Gavau į rankas VAPTIO C-FLAT, pasirodė tikrai mažas, bet dėl to kenčia baterija, bakas 1,5ml, nu ką, galvoju reikia važiuoti nusipirkti bent jau 12mg skysčio, nes greičiausiai varža labai aukšta ir kaitins vos ant poros vatų. O pasirodo su varža viskas gerai, kažkas apie 1ohm kaip ir priklauso cigaretiniui kaitikliui. Daug nesitikėdamas užpilu savo T-JUICE RED ASTAIRE 6mg.
    Nu ir ką, ogi kala ir 6mg, aišku ne kaip Kayfun, bet daug maž užtenka, skonio daug nėra nelyginsiu su Kayfun Lite Plus V2, bet iš jo ir negalima tikėtis stebuklų. Pagarinti tikrai užtenka 6mg, kas tikrai nustebino. Baterija 350mAh, maža, bet komplektas tikrai vertas dėmesio, mašinoj palikti pats tas. Skonio kažkiek yra, Red Astairo mėta ir uogos jaučiasi, bet neįspūdingai. Manau rūkoriui pereinant į garinimą būtų visai neblogai, greičiausiai aš jį ir padovanosiu tokiam žmogui.
    Vertinu neblogai, tik minusų radau, beveik visad užpildant skystį išsiteplioju, kartais galvutė per daug apsisemia skysčiu. Bet galvutės nesudeginau per dvi savaites, skysčiai 50/50, buvau įdėjęs naują galvutę ir užpyliau premium tirštą 6mg. Keista, bet nesvilo, bet per tą VG smūgis buvo silpnas, manau smagiausiai garintu su 9mg, bet man tinka ir 6mg.

SMOK RPM 2, kaip aš pavadinčiau sub-ohm pod system.
    Nemažas, viduje greičiausiai 18650 baterija, rankoje patogus.
    MTL netinkamas, bet DL traukimui RPM/RPM2 galvutės garina puikiai. Tačiau 80W neišnaudosite, būtų smagu, jei į tokio tipo komplektus įdėtų standartinį modų 510 pin adapterį.
    Kraunamas Type-C jungtimi. Smagus navarotas, kad pajungus krautis, ant ekrano parodo už kiek minučių bus pilnai pakrauta.
    Rankoje guli patogiai, labiausiai patiko ekranas, tikrai nemažas ir labai ryškus.

SMOK SCAR-P3 ir SCAR-P5, IP67 atsparumas vandeniui, dulkėms ir smūgiams.
    Dydžiai skirtingi, P3 mažesnis, turi integruotą 2000mAh bateriją, o P5 reikalauja nusipirkti 18650 bateriją, ir pats modas didesnis.
    SCAR-P3 turi USB Type C jungtį, o P5 neturi, šioks toks minusas tiems, kurie nenaudoja baterijų pakrovėjo.
    Kaitinimo galvutės pas abu komplektus tokios pačios, RPM arba RPM2.
    Garuoja gerai, RPM2 galvutės vertos dėmesio pod sistemų DL megėjams.
    Ekranas ne toks gražus kaip prieš tai aprašyto RPM 2 komplekto, norėtųsi didesnio ir aiškesnio.
    Šiaip pats modas atrodo kokybiškas, tvirtas, ir nebijo vandens, vietomis padengta kažkokia guma, turbūt sugerti smūgiams. Turėtų būti geras darbinis arklys.

Juodas P5, spalvotas P3.

Last edited by Edvin; 08-19-2020 at 04:50 PM.

SMOK Novo X, mažas, dydis turbūt toks pats kaip ir pirmojo Novo, tačiau su ekranu ir galios reguliavimu.
    Labai dailus, ypač Black Stabilizing Wood, labai gražiai atrodo.
    Galvutės MTL tipo, tačiau man oro šiek tiek per daug.
    Maksimali galia 25W, tiek daug nebandžiau, garinu su 12-15W, garas šiltas, skonis šiaip sau, garų kiekis mažas.
    Baterijos talpa 800mAh, Novo X naudojų tik vairuodamas, nes patogu dėl mažo dydžio ir nereikia spausti mygtuko, kaitinimas aktyvuojasi pradėjus traukti.
    Nepatiko užpildymas, skylutė per maža, pildyti patogiausia būtų su buteliuku kuris turi adata.