Results 1 to 4 of 4

Thread: Patarkit kaitikli

Patarkit kaitikli

Sveiki patarkit koki kaitikli jusu nuomonei geriausia butu pirkt ant skoniu kuris daugiau tu skoniu skyciu atiduodu, nes dabar turiu kaitikli kuris skirtas isgaut daug garu tai noreciau isbandyt kokiu ant skonio nes kiek zejau apzvalgas yra tokiu kur labiau skoniui atiduot padaryti tad gal is patirties turit ka patart ar siaip koks dabar geriausias rinkoi?

Ps. turiu rx300 tai kad tiktu kaskas butu puiku
    Last edited by Darkas; 09-28-2017 at 03:21 PM.

Daug itakos skoniui perduoti turi vatos sudejimas, vielos pasirinkimas ir jos susukimas
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/ Intellicharger D4

Šita problema mane kankina jau 5 metus.
    Darkai, rasi, duok žinot.

Joa, nėra lengva rast gerą kaitiklį, ypač kai visų skoniai skiriasi ir sunku rast rekomendacijų.

Šiaip, jei nori gero skonio, reikia žiūrėt į kaitiklius su mažesniu "kambariu", "chamber" nežinau kaip pasakyt, ta vieta, kur detasi spiralė turėtų būt gan nedidelė, ne kaip kokiam kylin. Tada ir oro padavimas neturėtų būti labai masyvus. Taip pat ir oro padavimas koks yra svarbus, pvz. man labiau patinka iš apačios, atrodo kad ir lengviau atitaikyt į jį, negu koks iš šono.

O po viso šito, kaip ir Harbour rašė, svarbu, kokia spiralė, tai turi labai daug įtakos, kur ji padėt oro padavimo atžvilgiu ir vata ir kiek galios paduosi ir t.t., bet čia jau reikia bandytis ir žėtis kas gausis, taip pat pažiūrint youtube ir paskaitant forumus

O jei apie konkretesnius rta kalbėt, aš pats turiu Merlin Mini, greit tapo kas diena naudojamu, skonis man iš jo visai gerai, tik ant tavo modo gan mažas jis būtų. Kitas, Bellus - senas, bet geras, padavimas oro iš šono, telpa tik micro spiralės, bet gerai eina. Turiu ir Kylin, bet ką žinau, per daug oro, per daug galios reikia dėt, nepatiko.
    Dar gerų atsiliepimų apie Sirena esu girdėjęs, Reload, Mage, Engine nano. Bet kaip ir pastebėsi, jie visi čiūt mažesni yra, bet patarčiau pasižiūrėt apžvalgų visokių kaitiklių ir išsirinksi, nes patart, kas tau galėtų patikt neįmanoma