Results 1 to 7 of 7

Thread: Kokia e cigarte pirkti ?

Kokia e cigarte pirkti ?

Sveiki.
    Garinu ilgai,bet nesidomiu per daug naujovemis. Perku e cigaretes is Lietuvos parduotuviu. Draugas pabande nusipirkti is aliexpreso e cigarete ir liko patenkintas.
    Tad norejau paklausti patarimo kaza is e cigareciu , kokia pirkti geriau ir panasiai .
    Pats rukau 50/50 3mg. Patinka garinti, bandes su 6mg per kartu . Taciau labai patinka,kad skonis jaustusi... Bandziau ir 100 3mg nepatiko pats garinimas...
    Tad noreciau paklausti gal patartumete kokia baterija (galingesne,kad ilgiau islaikytu) ir kaitikli ( nesu pats rinkes t.y. sukes vatas ir panasiai ) . Galeciau investuoti iki 100e . Buciau dekingas uz pasiulymus ir patarimus .

Patarčiau daugiau domėtis pačiam ir tada galėsi nuspręsti ką tiksliai pirkti.

nu galima kazkiek padet ir nukreipt visgi
    koki prietaisa dabar turi? o draugas nedave savo pabandyt? pasizetum ir zinotum ar eina
    o tik pasitikslinant, ieskai kazko panasaus i tiesiai i plaucius garinimo (dtl) ar kaip cigaretes (mtl)?
    ir rasai kad nesi bandes perrenkamu kaitikliu, cia suprast kad nori su galvutem ar visgi idomu bus kada perrinkinet?
    siaip jei tik is lt parduotuviu pirksi, tai gali pasizet kas yra asortimente ir pabandyk youtube pazet reviews, rekomenduociau koki vaping bogan, jo kalba kelis kartus uzknisa pask ok buna, arba vaping biker, vaping with vic, jie man gan objektyvus atrodo. Del modo, jei nieko ipatyngo nereik, tai is esmes gali nueit ir apsizet i kokia parde

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Beg4dis , niekas tau nepasakys kas tau tinka skoniui ir spalvai graugu nebuna spiraliu sukimas ne raketu mokslas , greit ismoksi jei noro bus . skaityk foruma , neilgai uztruks , bet susidarysi savo nuomone ka pirkti
    ko tu ieskai ? tiesiai I plaucius ar burna plauciai ? del modo tai daug ju yra , ecodume perziurek pradziai . kai issirinksi kaitikli tada ziurek koks modas tinka
    Last edited by nelly14; 08-08-2017 at 08:26 PM.

jo, i moda geriausia zet kaip i idekla elementam, kurie paleis srove (aisku jau zvelgiant kai turi patirties kai kurie modai turi privalumu ir papildomu funkciju, bet jei pradziai tai jie visi gan vienodi) ir labiau kreipk demesi i pati kaitikli

Quote Originally Posted by Terlius View Post
    nu galima kazkiek padet ir nukreipt visgi
    koki prietaisa dabar turi? o draugas nedave savo pabandyt? pasizetum ir zinotum ar eina
    o tik pasitikslinant, ieskai kazko panasaus i tiesiai i plaucius garinimo (dtl) ar kaip cigaretes (mtl)?
    ir rasai kad nesi bandes perrenkamu kaitikliu, cia suprast kad nori su galvutem ar visgi idomu bus kada perrinkinet?
    siaip jei tik is lt parduotuviu pirksi, tai gali pasizet kas yra asortimente ir pabandyk youtube pazet reviews, rekomenduociau koki vaping bogan, jo kalba kelis kartus uzknisa pask ok buna, arba vaping biker, vaping with vic, jie man gan objektyvus atrodo. Del modo, jei nieko ipatyngo nereik, tai is esmes gali nueit ir apsizet i kokia parde

Dabar turiu iStick Pico su Aspire cleito. Draugas dave savo irengini,nes pats nebegarina darbe. Pas ji yra smok r80 tc (tokius simbolius randu ant baterijos ), galvute Smok micro r2 perrenkama. Banziau rinkti visa reikala idomus dalykas tik neiseina 3kart buvau surinkes lasa skystis... Buvau pasikonsultuot lietuviu parduotuvese patikino kad vatos mazai... Vatos dejau daug (daugiau nei radau draugo daryta) . Realiai man svarbiausiai tai skonis... Sudomines yra Smok Allien su TVF8 . Bet nesinori nusipirkti seno dalyko nes dazniausiai taip ir buna kai po laiko niekas nebetinka prie to ka nusiperku... O kur perkate internete ?

Quote Originally Posted by nelly14 View Post
    Beg4dis , niekas tau nepasakys kas tau tinka skoniui ir spalvai graugu nebuna spiraliu sukimas ne raketu mokslas , greit ismoksi jei noro bus . skaityk foruma , neilgai uztruks , bet susidarysi savo nuomone ka pirkti
    ko tu ieskai ? tiesiai I plaucius ar burna plauciai ? del modo tai daug ju yra , ecodume perziurek pradziai . kai issirinksi kaitikli tada ziurek koks modas tinka
    burna plauciai

pico visai fainas modas, maziukas, cute realiai nebent jei nori 2 bateriju modo arba nori turet atsargini, tai gali zet naujo modo, jei ne tai ir turek ta pico
    as pats esu pirkes is fasttech, gearbest, realiai sius gan ilgai, gali net labai ilgai, bet buna dalyku pigiau (tik svarbu kad nepirktum labai brangiu arba gali but kad gausi susimoket mokescius muitinej).
    cleito gal ir reiku pasikeist, pvz man labai fainas yra Merlin mini, maziukas (2ml labai mazai tai reiks pyldit), bet skonis geras, buildint visiskai paprasta, nes yra ir vienos spirales ir dvieju spiraliu deckai.
    Su premade coilais nelabai ka galiu patart.