Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: Galit rekomenduoti bazę ir kur įsigyti?

Galit rekomenduoti bazę ir kur įsigyti?

Sveiki,

norėjau pasiteirauti, kur Lietuvoje galima įsigyti aukštos kokybės bazę didesniais kiekiais (kad būtų pigiau)?

Kaip suprantu siųstis bazes internetu negalima? Ar čia galioja tik tuo atveju, jeigu jose yra nikotino? Ir ar nekainuoja siuntimas labai brangiai jeigu siuntiesi litrą dėl didelio svorio?

Kiek bandžiau pats maišyti seniau, tai Inawera bazės man buvo absoliučiai šlykščios, Pink Mule negaliu tiksliai pasakyti kuo, bet nepatiko. Liquideo kažkoks nemalonus cheminis kvapas eina, kuris neina nuo kitų bazių. Avoria gal kaip ir nieko buvo, bet bandžiau truputi iš draugo kuris vieną bazę garina (Avoria) tai pasirodė kažkokia labai "citrininio" skonio.

Šiek tiek čia sumaliau, bet tldr, tai:

1. Kokią "švaraus" skonio ir aukštos kokybės bazę rekomenduotumėt skysčių maišymui?
    2. Kur ir kaip aš tos bazės didesnį tūrį galiu įsigyti už gerą kainą?

Mano nuomone,dabar geriausia bazė kainos -kokybės santykiu yra
    http://eu.liquidlabor.eu/index.php?r...product_id=589
    Tame puslapyje yra ir nic shotų,pvz.
    http://eu.liquidlabor.eu/index.php?r...product_id=581
    Aišku,galiojantys juokingi įstatymai su 10 ml apribojimais tuoj prives prie to,kad iš 10 ml buteliukų pradėsim gamintis plaustus...bet,kadangi nieko pakeisti negalima,naudojamės tuom,kas yr
    Siuntimas iš LL puslapio pigus ir greitas,siunčia iš sostinės.
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...

Kaip man reiks nikotino pirksiu is rusu, plausto negaminsiu ...1 minutes paieska ;
    Никотин: Xi`an Taima 99.9% USP grad
    Практически прозрачная жидкость, с лёгким оттенком табачного вкуса.
    Емкости:
    ПЭТ флакон прозрачный с носиком 15 мл – 40 руб.
    ПЭТ флакон тёмный 100 мл – 200 руб.
    ПЭТ бутылка прозрачная 500 мл – 1000 руб.
    ПЭТ бутылка прозрачная 1000 мл – 2000 руб.

Никотин: CTCHEM 99.9% USP grad
    Практически прозрачная жидкость, без посторонних привкусов.
    Емкости:
    ПЭТ флакон прозрачный с носиком – 50 руб.
    ПЭТ флакон 100 мл – 260 руб.
    ПЭТ бутылка прозрачная 500 мл – 1200 руб.
    ПЭТ бутылка прозрачная 1000 мл – 2400 руб.

Никотин: Shaanxi 99.9% USP grad
    ОЧЕНЬ мягкий никотин! Практически прозрачная жидкость, без посторонних привкусов.
    Емкости:
    ПЭТ флакон прозрачный с носиком – 60 руб.
    ПЭТ флакон прозрачная 100 мл – 300 руб.
    ПЭТ бутылка прозрачная 500 мл – 1500 руб.
    ПЭТ бутылка прозрачная 1000 мл – 3000 руб

1 litras 99,9 mg. nikotino 50 euriuku (cia tas brangiausias) na ir siuntima uzmeskit 10-15, bet is jo pasidarysi 30 litru 3 mg. stiprumo. Norint ten paieskojus dar visokiu rasi
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by Petras View Post
    Sveiki,

norėjau pasiteirauti, kur Lietuvoje galima įsigyti aukštos kokybės bazę didesniais kiekiais (kad būtų pigiau)?

Kaip suprantu siųstis bazes internetu negalima? Ar čia galioja tik tuo atveju, jeigu jose yra nikotino? Ir ar nekainuoja siuntimas labai brangiai jeigu siuntiesi litrą dėl didelio svorio?

Kiek bandžiau pats maišyti seniau, tai Inawera bazės man buvo absoliučiai šlykščios, Pink Mule negaliu tiksliai pasakyti kuo, bet nepatiko. Liquideo kažkoks nemalonus cheminis kvapas eina, kuris neina nuo kitų bazių. Avoria gal kaip ir nieko buvo, bet bandžiau truputi iš draugo kuris vieną bazę garina (Avoria) tai pasirodė kažkokia labai "citrininio" skonio.

Šiek tiek čia sumaliau, bet tldr, tai:

1. Kokią "švaraus" skonio ir aukštos kokybės bazę rekomenduotumėt skysčių maišymui?
    2. Kur ir kaip aš tos bazės didesnį tūrį galiu įsigyti už gerą kainą?
    sita gali pabandyti tik siuntimas brangokas https://www.hiliq.com/en/unflavored-...cotine-base-1l
    Last edited by harbour; 06-07-2017 at 01:00 AM.
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

Tai kas čia tiksliai per įstatymas? Jeigu skystyje yra nikotino, galiu siųstis tik 10 ml buteliukuose? Kur galiu paskaityti?

Quote Originally Posted by Petras View Post
    Tai kas čia tiksliai per įstatymas? Jeigu skystyje yra nikotino, galiu siųstis tik 10 ml buteliukuose? Kur galiu paskaityti?
    cia https://ntakd.lrv.lt/lt/naujienos/el...aveju-demesiui
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

evaldasm tu šiek tiek klaidingai aprašei, nes galima suprasti kad gryną nikotiną pirksi. Šiaip tai ką tu aprašei, tai 99.9% švarumo USP (United States Pharmacopeia - google paaiškins ką tai reiškia), bet 100mg/ml stiprumo skystis.

O Petro tai tik noriu paklausti - kokiame bunkeryje tu paskutinį pusmetį slėpeisi? Nes apie tuos ribojimus buvo pranešta labai anksti, ir visi kas norėjo atsargom bent keletui metų be jokių apribojimų galėjo pasirūpinti iki draudimo įsigaliojimo.
    Last edited by sopkis; 06-09-2017 at 09:30 PM.

Labas sopkis ir visi garintojai Aš ir vėl sopkio oponentas Lyg ir ne bunkery slėpiausi, lyg ir užsipirkęs buvau (maniau metams užteks, bet pavaišinu vis LL'ais komradus ) o jau ir baiginėjasi ... paskutinis litras į maišymus varva. Bet nėr to blogo, kas nebūtų dar blogiau, kaip sopkis pasakytų - nusipirksiu pas Liquid Labor Nic-Shot 20 mg ir bazės, nu ir naujų Malaysia-Line aromatų, sumaišysiu, ir vėl garuosiu - garinsiu
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Kažkur problema, nes jei užsiperki metams, o nepraėjus nė mėnesiui nuo draudimo pradžios jau baiginėjasi.

ir isties...
    kas norejo tas apsirupino tinkamai
    1,2L 100mg bazes
    600ml 72mg bazes
    6L just 6mg bazes

manau as ilgai dar ramiai pagyvensiu