Results 1 to 5 of 5

Thread: Aspire nautilus 2, kas kiek keiciat coilus?

Aspire nautilus 2, kas kiek keiciat coilus?

Naudoju eleaf pico TC 75w moda + nautilus 2 coila. Pakaitom pagarinu su ivairiais coilais ir 0.7ohm ir 1.8, dabar nusipirkau 1.6 nautilus coilu ir pastebejau kad jie vos ne vos man savaite atlaiko, ar tai yra normalu keiciamiems factory made coilams? Garinu MTL tipu, nekeliu daugiau 15w ant modo, kaip priklauso keiciant coila sudrekinu vata skysciu, viskas gerai buna iki 7 dienu, nors pats Aspire rekomenduoja keist kas dvi savaites, tai zinant Lietuviu pasakas, kiti ir menesi nekeicia, del to siek tiek nustebau kad po kokiu 5 dienu isrinkus coila jo vata jau visa juoda buna is vidaus. Kiek jums atlaiko pirktines galvos?

Cia jau priklauso koki skysti garini. Jeigu daug cukraus, tai greitai ir pajuoduoja.
    Eleaf iPower + Ammit, Eleaf Pico + Serpent mini , Istick 40w + Kayfun mini v3, Ehpro Billow v2

Priklauso ir nuo skyscio kaip ilgai coilas tarnaus, pvz uzpylus kokio cafe racer`io tai du bakai ir jau galima keist galva. Su 1.6omo ant 9w ir "nepiktais" skysciais man 2 savaites atlaiko coilas, galima gal ir ilgiau ji naudot bet as keiciu. Pvz kolega mano naudoja tik nautilusa ir nekeicia galvuciu ir po 1.5men ir jam gerai karta ant 60w pagarino ir kaip jis sake "prarukiau ja per diena ir degesio nebesijaucia".

Gal beda kad as 1.6omo garinu ant 14w? Pagal specifikacijas tai nevirsiju normu. Kol rukiau big moutho saldzius retro skyscius pastebejau, kad coilas nuo cukraus apdega labai greit, bet dabar paskutiniu metu apsistojau ties ruyan4 tabakiniu ir vampire vape pinkmanu, bet vistiek nelaiko man ta vata visiskai. Neisivaizduoju kaip menesi zmonem atlaiko coilas, gal garina po du kart i diena.

Gali but. Ant galvuciu kiek pamenu parasyta nuo 3.3v iki 4.2v tai garinant ant 14w gaunasi 5v jau per daug siek tiek