Results 1 to 5 of 5

Thread: Idejus garintuva uzgesta ekranas

Idejus garintuva uzgesta ekranas

Sveiki,

gal kas gali pagelbeti.

Pas mane Smok R-steam 80W. Kai isuku garintuva prie akumuliatoriaus, uzgesta ekranas. Pastebejau jog atstuktuvu palietus akumuliatoriaus kontakta ir akumuliatoriaus metalini sriegi tai uzgesta ekranas. Kazkur trumpas jungimas ivyksta.

Uzgestant ekranui Fire mygtukas veikia ir garina, bet mygtukai kurie reguliuoja voltaza, jie neveikia

Kaip pataisyti ? Internete visur praziurejau ir anglu ir rusu kalba bet niekur nerandu sitos problemos

Quote Originally Posted by Aleksandras View Post
    Sveiki,

gal kas gali pagelbeti.

Pas mane Smok R-steam 80W. Kai isuku garintuva prie akumuliatoriaus, uzgesta ekranas. Pastebejau jog atstuktuvu palietus akumuliatoriaus kontakta ir akumuliatoriaus metalini sriegi tai uzgesta ekranas. Kazkur trumpas jungimas ivyksta.

Uzgestant ekranui Fire mygtukas veikia ir garina, bet mygtukai kurie reguliuoja voltaza, jie neveikia

Kaip pataisyti ? Internete visur praziurejau ir anglu ir rusu kalba bet niekur nerandu sitos problemos
    Sunku vertint iš pasakojimo. Jei ne garantinis, tikriausiai reiktų ardyt ir žiūrėt ar neužpilti kontaktai, schema.

Quote Originally Posted by xenchz View Post
    Sunku vertint iš pasakojimo. Jei ne garantinis, tikriausiai reiktų ardyt ir žiūrėt ar neužpilti kontaktai, schema.
    buvau ardes, viska pravaliau, bet nepadejo

Quote Originally Posted by Aleksandras View Post
    buvau ardes, viska pravaliau, bet nepadejo
    Tada geriau paieškoti kokio meistro, nes, jeigu išardžius atrodo viskas ok, nieks neužpilta, laidai ne pliki prie korpuso, ar pinas kur pasėdęs ir trumpina, tai schemoj, tikėtina, bus problema. Tiek idėjų šiuo metu.

Mano smok alien irgi grybauja, buvo ardytas, valytas, vienas laidas perlytuotas, nes matyt ardant nutruko. O grybauja, kad atsijungineja kartais is oro, buna kokias 5-10min tiesiog neisijungia, arba ekranas tai veikia, tai neveikia. Siek tiek nusivyliau smok'u.