Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6584
ELDA bazės ir aromatai - Page 6

Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 98

Thread: ELDA bazės ir aromatai

Noreciau paklausti ar bus galima kada nors isigyti aromatu mokant pvz is airijos paypal sistema,butu malonu jei atsizvelgtumete i vartotojus gyvenancius ne lietuvoje,pirktume pastoviai. Labai patiko d6 ir Virgin tabaco aromatai.
    Paranormal DNA 250 Box mod/ Theron DNA 166 Box mod /Thelema DNA box mod/ Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ By-ka v8 MTL/Dvarw MTL FL 24/

Apmokėjimą tai gali daryti nors ir Bangladešo. Bet pagal viską tai tarptautinė nuotolinė prekyba uždrausta jau anti metai. Nebent aš kažko nežinau.

Metus laiko tam sauleteki del baziu klausinejau, pagaliau pasitaise... Garinu daug, del to rugstingumas skrandzio sukiles... Pastebejimas, jau ne po pirmo menesio garinimo elda baziu, nera toks didelis skrandzio rugstingumas (lyginus su avoria ir pink mule). Gal cia tik man, bet kas turit problemu su rugstingumu skrandzio ir garinat, siulyciau pabandyt elda. Sauletekio firmelei dar + uz aromu maisyma, klientui pageidavus, kad ir mazo kiekio. Kuriam laikui apsistoju ties elda bazem.

Rytoj maisymas

Patiko Elda aromos ir baze, 2 litrus uzsimaisysiu ir tabakiniu nemazai isbandysiu
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Evaldai urmu varai

Tiesiai iš gamintojo kiek suprantu!? DF tabakas yra tarp tavo turimų?

Kas patinka visada uzsiperku daugiau, o jei kuris netinka man turiu ciela armija garintoju suvaro viska kaip amarai. Beje vienas draugas pabandes tikrai didziaja dauguma aromu gamintoju pabandes pas mane Eldos sake dar neragaves tokiu ''svariu'' aromu. Dar tikrai didziulis + tikriausia neturintis analogu tai kad vietoj uzmaiso viska su tavo norimu %
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by joyflyer View Post
    Tiesiai iš gamintojo kiek suprantu!? DF tabakas yra tarp tavo turimų?
    Taip is gamintojo, DF neuzsakiau...ten tu tabakiniu turbut koks 100 rusiu ir isvis aromu pasirinkimas milziniskas. O ''Sauletekio'' parduotuvej sake kad kokiu pageidausi atsius, taip kad patinkancius pranesiu ir reikalausim kad atveztu

Kartais tų amarų armija ir man nepamaišytu nes jeigu man kažkas nepatinka tai tą buteliuka stumdau iš stalčiaus į stalčių ilgai ilgai kol baigiasi skanėstai ir lieka,tik tas stumdomas dėl eldos švarumo nežinau,nes pvz "sex on the beach" man gryna chemija pasitaikė,žinoma tai galėjo būti dėl to,kad pardavėja nesupurtė aromkės prieš maišydama ar dar kokių priežasčių, nežinau,net nedipratau kas per skonis turėjo mano receptorius kėdent .Visos kitos ką ragavau daugiau mažiau skanios gaila,kad DF tabako nepapirkai viliuosi surast analoga kažkada bandyto davidoff tabako koncentrato iš e-cig.com,kuris paliko labai gerą įspudi.dabar siuntimas iš ten 20-30$ kaštuoja

Jo jo už maišyma "elvijai" riebus pliusas.gal rimtai reikia užsakyt,kad DF atvežtų ir jei nepatiks tavo amarams perleisim