Results 1 to 3 of 3

Thread: Kayfun 5 kaitiklis

Kayfun 5 kaitiklis

Sveiki,susidomejau siuo kaitikliu http://www.ecodumas.lt/lt/rta/1943-s...fun&results=27 pagal atsiliepimus tai vienas tipo is geriausiu kaitikliu rinkoje kuris perduoda labai gerai net super skoni,ar tikrai vertas jis tu 120 euru? ar jau taip neriealiai perduoda skoni? daugiausiai kaitiklis domina del skonio gero perdavimo,gal kas naudojate si kaitikli? butu idomu isgirsti atsiliepimu.Aciu is anksto
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

Naudoju kf5 su tais "indeklais" nu neblogas bet rose v2-s ir by-ka v6 man malonesni, siuo metu nors nevengiu ir rose v3 klono panaudot kartais.
    Nezinau is kur feisbuke traukia ta neraliai fantastiska skoni is originalo, pas mane abu lyginant juos tiek detalem tiek skonio perdavimu tas pats.

p.s. Mano nuomone kayfunas geriausias yra v4, sita jau turiu nezinau gal du metai gal maziau, zodziu po isleidimo keli menesiai praejo kai nusipirkau labai man patinka.

Kam tu tas temas vis kuri, kuo sita netiko nei per kur jis nera ''skaniausias''. As nezinau su kuo ji ten lygino bet skomio perdavimu jis vidutiniokas tarp RTA. O del vertas-nevertas tai zinoma vertas, originalas, gamintas Vokietijoje, auksta kokybe.
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III