Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: šlikštus garas

Angry šlikštus garas

Sveiki, garinu 7 diena, anksčiau rūkiau cigarėtes 20 metų beveik. Esmė tame,kad garas tapo šlikštus ( ne kaip per pirmas dienas )
    Įtraukdamas jaučiu toki keista skoni, kaip aliejaus, kaip nžn, šleikštuli kelia tas specifinis toks ikvėptu garų poskonis... ( Skystis paprasto tabako , 18mg nikotino ( ecodumas )

Kas čia pasidarė? pameginau pasikeisti kaitikli, same shit.
    Apšvieskit, ir patarimai taip pat nepamaisytu, nes jeigu taip ir toliau tai nafik , tikrai bjaurus garas.
    Galbūt koks perdozavimas nikotino? Nes burnoj irgi skonis toks, blogiau nei už cigarėčių įpač prabudus rytais
    Dabar užsisakiau 12mg..

AIO all in one naudoju.
    Madu nesivaikau, man svarbiau negryšt prie cigarėčių.
    Last edited by RomasT; 03-08-2017 at 07:51 PM.

Iš tiesų, iš kart ir būčiau siūlęs keist kaitiklį, nes galėtų būt jau pasvilęs. Gali būt, kad kaitiklis buvo koks lievas, nors mažai tikėtina. Bet įdomu čia išsiaiškint, kas galėtų būt
    ar gali būt, kad keisdamas kaitiklio galvutę, neįlašinai į patį kaitiklį skysčio ir jis nebuvo persigėręs skysčių kai bandei užkurt?
    Ar gali būt, kad bandei rūkyt su labai mažai skysčio arba išvis pasibaigusiu? (taip pasvilintum vatą ir kaip ir viskas su kaitikliu).

Dar įdomų, kad vien tik tabakinius skysčius bandai. Siūlyčiau vis tiek pasikeist kaitiklį į naują ir tada pasiimk kokio premium skysčio, arba kažką panašaus į premium, pvz nakedfish iš ecodumo būną su akcija arba dar kažkokių ok visai su akcija būna, tada greičiau suprasi kokie skoniai gali būt ir šiaip, ecodumo tie basic skysčiai man visiškai nepatiko, tai premium pramušė, dabar labiau pats jau bandau maišytis

Ne, aš viska dariau pagal instrukcijas, ilašinau tiek su pirmu tiek šiandien su antru kaitikliu, bet garas toks š.... Poskonis sutampo, nepraeina man. Kadangi garinu tik savaite, tai skonių daug nesu išbandes. Obuoliu - Kuris man labiau priminė net nežinau.. gerai parugusias spaustas obuoliu sultis.. Na ir ši tabakini. Esmė ta,kad pirmas dienas viskas buvo kaip ir normaliai, žinoma tas skonis kaip diena ir nakti skiriasi tarp cigarėčių ir to garo, ir tai labai iš esmės bent jau man nėra prie širdies, jeigu dingtu tas kvailas ir nemalonus poskonis , galbūt tada būtų okei ^^ Dabar užsisakiau dar 4 skitingus skysčius , žiūrėsim kaip bus su jais, na ir taip pat paėmiau dar kelėta naujų kaitiklių.
    Paėmiau dabar šiuos:

-- Joyetech BF Cubis / AIO kaitinimo galvutė - Varža : 0,5ohm
    1 3.50 € 3.50 €
    -- Watermelon - Stiprumas : Silpnas 12 mg
    1 2.90 € 2.90 €
    -- Melon - Stiprumas : Silpnas 12 mg
    1 2.90 € 2.90 €
    -- Liqua Coffee - Stiprumas : Silpnas 12 mg
    1 3.00 € 3.00 €
    -- Liqua Extreme Drink - Stiprumas : Silpnas 12 mg
    1 3.00 € 3.00 €

Hm, net nežinau, gal su kitais skoniais, ir su mažiau nikotino bus geriau. Jeigu ne, čiort žino,ka toliau daryti. Planavau kažkoki brangesni daigta, bet nežinau ar verta. Nes ir apie AIO neblogi atsiliepimai , tas garas šiltas, smugis per gerkle yra, garo nemažai , bet skonis tai nafik Aš kažkaip linkes galvoti ,jog taip yra dėl 18mg nikotino ^^ bet kaip ištikrujų yra, nežinau.

Tarkim kiek jums laiko prireikė pamėgti garinima ir nušokt bei nebegryšt prie cigarėčių? ar greitai savo skonius, bei stipruma isirinkot? Kokie pirmi ispūdžiai buvo, ir ar jautėt kad, kažkas ne taip ( skonis galbūt diorgino, ar dar kažkas )

thanks
    Last edited by RomasT; 03-08-2017 at 09:04 PM.

Man toks vaizdas, kad kaitinimo galvutė gali būt susvilus ar brokuota pasitaikė. Vieną buvau susvilines netyčia, tai toks labai nemalonus skonis buvo atsirades.. O pasikeitus į naują susitvarkė.

Man užteko parduotuvei pabandyt garinimą ir nusipirkt pirmą vape pen'ą. Išėjus iš parduotuvės cigaretės skriejo į šiūkšlinę.. Nuo to laiko nei vienos cigaretės neturėjau.. Jau beveik 4 mėn. O pradėjau su 3mg skysčiu, dabar irgi su tais pačiais 3mg garinu

Bet gi sakiau pasiimt koki premium nu tikrai jausis skirtumas pvz nakedfish, buvau pasiemes kazka su riesutais, skonis labai gerai jautes net per smok 22, ir buvo 50ml uz 15 eur, tai kaina vos ne pigiau uz dabartinius ka imi tik bus su maziau nikotino :/

O del pacios pradzios, buvau metes rukyt apie 2 sav ir jauciau kad grisiu, tai nenorejau grist prie cigareciu tai pasiemiau eleaf icare mini, skonio beveik nebuvo, dumu irgi, toks mtl paprastas labai. Netycia iskrito ir sudauziau tanka ir prietaisas nenaudojamas, tai pasikeiciau i smok 22, is pradziu atrode lb zjbs, bet po kurio lako atsibodo ir nebuvo toks geras. Dabar turiu evic vtc mini, su bellus rta, kol kas ziauriai smagus ir idomu darytis paciam coilus

Nuo pat pradziu visai gerai peremiau elektronines, pries tai po 1 pakeli arba 1,5 i diena rukiau gal ir turejo itakos kad buvau metes per 6men laikotarpi tik 1 karta surukiau paprasta ir tik todel kad buvau 8 alaus gylyje bare ir pasibaige skystis :/

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Nepirk situ pigiu skystimu, briedas visiskas. Geriau pats uzsimaisyk. Problema bus kaitiklio galvuteje (coile), as irgi pries daugiau nei 2 metus su vape penais pradejau, tai gal is 5 viena galva budavo bloga iskart svildavo. bet viska galima pasitvarkyt, gal vatos per daug ir tiesiog reiktu pabandyt jos siek tiek istraukt is coilo, jeigu jauti kad trauki skysti tai galimai vatos per mazai.
    Nors ir nenori naujos irangos, pasiulysiu pasimt koki gta kaitikli, trauka necigaretine bet tokia sunki, ir siek tiek primena cigarete. PVZ Mage gta. Aisku jam reiks ir modo, geriausia VW, su tom ec esme tokia kad jei metei rukyt kad sutaupyt, tai perejus ant ec to padaryti nepavyks.
    Last edited by preacheris; 03-08-2017 at 11:06 PM.

Dažnas dalyvis
    Pirmiausia, tai pabandyk tą savo modą duoti išmėginti kitam vartotojui. Patartina labiau patyrusiam. Gal tau tiesiog skonis pabodo.
    Na gerai, pabandei tuos neaptarnaujamus kaitiklius. Pamatei, kad garas vietoj dūmo tau tinka.
    Tai gal laikas jau judėti tolyn? Tu nežinai kaip ten kinietis susuko tą spiralę. Gal ji bloga.
    Pasiimk kažkokį žinomą paprastesnį aptarnaujamą kaitiklį ir baterinį modą iš pigesnių.
    Matau, kad ir dabar kažkas turi nenaudojamą By-ka v6. Kadangi tai klonas, bus pigus. Manau, kad bus ne ką prastesnis nei originalas. Bet tai bus paprastas (spiralės, vatos tvirtinimu), lengvai plaunamas ir svarbiausia -gerai perduodantis skonį kaitiklis.
    Iš modų galiu rekomenduoti Evic vtc mini. Žinoma, tiek modų, tiek kaitiklių yra gyvas velnias. Todėl tai tik pasiūlymas.
    Last edited by VanBuren; 03-09-2017 at 09:48 AM.
    Creavap Le K, Elfin DNA75, VaporShark rDNA40, SX mini M. BY-XL v4, v6, Kayfun Prime, 5, V3 Mini, KFL+, Achilles. Snake Oil, Snake Blood, El Toro Eden/Cigarillos. Buvo daug kas.

Jeigu nori tabakiniu geru skysciu, pabandyk pasiimt kazka is situ variantu, kelis bandes, visi skanus ir tikrai kokybiski http://www.ecodumas.lt/lt/235-cafe-racer

Dar pastebejimas, kad garinant ar 3mg as 6mg nesijaucia kaip daugumoj kazkokio kartumo, labai kokybiskas nikotinas juose naudojamas.

hm, na žodžiu tikrai nežinau, turiu likusio to skysčio, nafik padėjau toliau nuo akiu, nes bezdalo kvapa itrauki ir bezdalo skoniu išputi. Galvojau šiandien ateis iš ecodumo siunta, bet matyt tik rytoj. Todėl elektronine šiandien dedu į šona, ir apsistosim bent jau šiandien ties cigarėtem. Ir taip savaite nerukiau, ir galbūt nebūčiau rūkes, bet patikėkit , jeigu norėtumėt padumint, o itraukus el.cigarete bezdalu skoni itrauktumėt ir išpūstumėt, tai patys griebtumėtes kažkokio šiaudio kelėta cigarėčiu nepamaišys, nors žinoma sveikatos nepridės , bet ka daryt

Dėl cigarečių nereiktų kaip ir pergyvent, kad dar vieną kita surukai
    Bet vis tiek pasikartosiu, pabandyk pasiimt premium skysčių, matau tu iš Vilniaus, tai prasuk pro ecodumą arba geras dumas, vietoj galėsi pasiimt daug maž fainų skysčių (iš gero dumo kažkada nebrangiai colos ledinukų skonio pasiėmiau, nu zjbs buvo). O taip agituoju, nes rimtai, ecodumo skysčiai buvo vidutiniški, šiek tiek gerklę grauždavo nuo jų, bet pask pasiėmiau kelis premium skysčius, tai pask prie ecodumo skysčių tik iš bėdos grįždavau, bet jau rimtai bėdos pasibandyk premium, su tavo e-cig ilgai užteks, nes nedaug ima tavo aparatas o pask kaip Preacheris sakė, galėsi pasimaišyt skysčių ir tai gausis geriau nei ecodumo (tik ne su ecodumo bazėm, bent man nepatiko)