Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 91 to 100 of 101

Thread: KONKURSAS Vasario 16-ąjai

Dažnas dalyvis Airuna's Avatar
    Nesvarbu perleisk kitam.
    Kayfun Lite ir mini Istick

Gal kaip nors iki 35nr. niekas nesikreips D:

Quote Originally Posted by Airuna View Post
    Buvau Winci tau parašiusi.
    Labas Airuna, jokios privačios žinutės iš tavęs forume negavau . Specialiai skelbdamas konkursą savo dėžutę buvau išsivalęs.
    Pažiūrėk savo Notifications - Sent Items ar tikrai išsiuntei. Nesupratau kas čia įvyko.
    SenasDumas, tavo žinutę gavau, bet sprendimą priimsiu, kai išsiaiškinsim su Airūna, nors ji sakė metusi garinti ir pranešė savo norą :

Quote Originally Posted by Airuna View Post
    Nesvarbu perleisk kitam.
    Na netelpa viskas ... : D

Viskas gerai. Siunčiau per tapatalk. Iš pradžių rodė ir tavo buvusias žinutes, dabar rodo tik mano siųstas. Perleisk po manęs kas yra. Tikrai man gi net nereikia.

Supratau. Tapatalku paskutiniu metu naudojuosi planšetėje, bet neužsiregistravęs jame - turbūt todėl ir dabar tavo žinučių nematau. Atsiprašau už nesusipratimą. Prizas, Airūnos ir mano sutarimu keliauja ponui SenasDumas.

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Supratau. Tapatalku paskutiniu metu naudojuosi planšetėje, bet neužsiregistravęs jame - turbūt todėl ir dabar tavo žinučių nematau. Atsiprašau už nesusipratimą. Prizas, Airūnos ir mano sutarimu keliauja ponui SenasDumas.
    Vo tai Dėkui! Niekad nesu jokioj loterijoj laimėjęs. Pas mane gaudavosi kaip toj Vikingų reklamoj: ragai į lubas ir pilnos ausys spagečių iš mikrobangės! "Laimėjimai mūsų" - net nesiginčydavau - Jūsų, Jūsų

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Viskas gerai

Prizas su magaryčiom iškeliavo ponui SenasDumas. Siuntos nr. parašiau į PM. Gero garo.

Winci čia tie buteliukai su kažkuo aromkės ar skysčiai?ką gali pasakyti apie turkish tabaka?

Buteliukuose jau skysčiai, kažkada buvo absoliutų aromos, Turkish man patinka. Absoliutai ne visiems patinka, dalis bandžiusių nejaučia jų arba jaučia šieno skonį.