Page 8 of 18 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 174

Thread: Pasiūlymai EC atsinaujinimui

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Aš, kaip senas Taifūnistas - Subintankininkas, Berserkerį pildau per apačią ir jokių problemų su pratekėjimais nekyla.
    ahahaha.
    Apsvalgininkai ruko kamputy.

Winci kas per modas? Ivertinimas?

preacheri - Pioneer4you IPV D4, man jis patiko ir prilipo - labai patogus ir ergonomiškas modukas. Išvis aš Pioneer4you ir YiHi plokščių mylėtojas.

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

O is ko jis pagamintas kad taip skiriasi spalva nuo kaitikliu? Nes as turiu is ss tai jie viens prie vieno
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Ss spalva gerai ziuris. Niekaip neiisirenku naujo modo.

evaldasm velnias žino, tokia patiko tai ir nusipirkau, spalvą gamintojas rašo BRONZE YELLOW, kiti COPPER COLOR, Material: Stainless Steel ... turbūt iz govna i palok
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Problematiskas man tas Berserker. Is pradziu viskas buvo kaip ir gerai, nors ju coilai kazkaip nelipo, veliau pradejo saudyt skysti ir gurguliuot, pasikeiciau coila i kanthali, viskas gerai, bet po keliu itraukimu modas rodo "device too hot" ir nustoja veikes, nesuprantu del ko, vel pasikeiciau coila vel tas pats uzrasas, dar kartais nenori imt skyscio vata ir gaunu dry hitus, bandziau bent 5 kartus det skirtinga kieki vatos bacon v2, kaip pjauna gryba taip pjauna, jei ne iskarto tai po kurio laiko.

Quote Originally Posted by Puff View Post
    Problematiskas man tas Berserker. Is pradziu viskas buvo kaip ir gerai, nors ju coilai kazkaip nelipo, veliau pradejo saudyt skysti ir gurguliuot, pasikeiciau coila i kanthali, viskas gerai, bet po keliu itraukimu modas rodo "device too hot" ir nustoja veikes, nesuprantu del ko, vel pasikeiciau coila vel tas pats uzrasas, dar kartais nenori imt skyscio vata ir gaunu dry hitus, bandziau bent 5 kartus det skirtinga kieki vatos bacon v2, kaip pjauna gryba taip pjauna, jei ne iskarto tai po kurio laiko.
    O kaip sekesi anksciau su MTL kaitikliais? Nes pvz kiek as ju turejau nei su vienu nesiseke, bet ne vien del to kad neina pakurt, nes tikrai pavykdavo pasikurt, taciau pats procesas su MTL nesuteikia "parukymo jausmo". Del spjaudymosi ir pan, tai pilna apzvalgu.. Kai pildai uzsuk oro paemima, vata gan tapriai turi but ir pan... pats dar berserkerio neturiu bet apzvalga ne viena maciau.

Dar naudoju siren 22 ir 25 ir cthulthu, nei su vienu jokiu problemu nera, apart kad sirena megsta per oro tarpus paleist skyscio, bet cia taip buna kokia antra diena po vatos pakeitimo, ypac jei 'chainveipinu' megsta skyscio pasirodyt, bet tokiu prikolu, kad man modas metytu too hot dar nebuvo kaip su berserker, su skyscio spjaudymusi jau susitvarkiau(nors skaitau, kad jei perki kaitikli kuri cia liaupsina kaip superini mtl ir uz kokybiska surinkima, tai neturetum.nusipirkes kas kart pildant vartyt jo ir dasukinet apvertus, nes tai tikrai malonumo berserkeriui nesuteikia) , beliko isiaiskinti, kodel suvyniojus kathhali 28g*2'5 man po keliu itraukimu modas errora meto, su pridetais coilais sito nebuvo. Siaip jau nervus valgo, tai vis pagalvoju, kad reikes bandyt siren v2, nors surinkimas pirmojo buvo labai vidutiniskas.

o tai koks ten pas tave modas?