Page 16 of 18 FirstFirst ... 61415161718 LastLast
Results 151 to 160 of 174

Thread: Pasiūlymai EC atsinaujinimui

Planuoju pirkt naują mod'ą. Iš esmės žiūriu į vienos baterijos mod'ą, kuris būtų naudojamas su Berserker arba kokiu kitų MTL kaitikliu.
    Kol kas labai gerai žiūrisi Wismec Sinuous P80 SINUOUS-P80_01.jpg
    Kokios jūsų nuomonės apie šitą būtų? Atrodo, kaip geros kainos, nedidelis ir patogus mod'as. Arba gal kas nors turit kitų rekomendacijų? Žiūrėjau visai į YiHi chip'o modus, bet jie čiūt brangesni nei norėtus, bet gal ko neužmačiau dar.

Pasikartosiu :
    Užraukiau Sireną 2 iki 1 skylės - liko maždaug 1,6 mm, gal čiut daugiau. Man taip skaniau Su 2,5 mm strypeliu iškaliau - išpresavau keturkampę galvutę, įdėjau storos folgos gabaliuką, išdūriau skylę ir su spaustuvėliais atgal keturkampę galvutę užspaudžiau - užpresavau.

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Naujas berserker MTL RDA preordery: 3fvape nuoroda
    authentic-vandy-vape-berserker-mtl-rda-rebuildable-dripping-atomizer-silver-stainless-steel-18mm.jpg
    Labai norisi išbandyt, nusipirkau iš FT speed revolution 18 mtl squonk RDA, tai kažkaip netenkina - oro padavimas iš šono, skonio ne itin gaunu, kiek žaidžiau. Su šituo atrodo paprasčiau. Mažiausia oro padavimo skylė (kiek supratau iš alex youtube pristatymo, nors ne itin rusiškai suprantu) 1.2 mm.
    Kažkiek primena vape systems caiman, tik kad yra squonk pinas ir 18mm diametras
    Berserker, Serpent SMM, Hadaly, CSMNT, ThinkVape Finder 167

Na gal ir visai nieko dripkutė, nors kažkaip užmetęs jas, beveik nenaudoju. Jo, apipūtimo kiaurymės tuose kembrikuose 1,2 mm, 1,4 mm, 1,6 mm, 2 mm, 3 x 1 mm ir pailgas plyšiukas 3 mm ilgio ir 0,5 mm pločio. Jei kokį mažiuką skvonkiuką įstaisysiu, tai gal ir sudomins pabandymui. Kažkaip nerandu kuris skvonkiukas man patiktų ir neprisiruošiu išbandyti. Nu gal kada martynasm kokį smulkesnį padarys 18650 baterijai
    Last edited by Winci; 02-26-2018 at 11:25 PM.

Tie babajai su savo pranešimais užkniso Į temą - užmačiau skvonkutį, kuris man šiek tiek įdomus Aspire gamins https://www.instagram.com/p/BfriPk6AM28/

555T gnusmaS

Hasturiukas 22 mm ir šuniukas Doggystyle šalia. Visai nediduką pagamins

Is ruso nusvistinau

is paskutines matosi kuris tikras cigaretinis
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Oberonas ir jūtūbėj kanalą turi, jo apžvalga jau yra nebloga apie šituos kaitiklius. Drįsčiau su juo nesutikti - prikišus nagus ir įrankius visi jie cigaretiniai pagal mane pasidarė. Dabar iš lėto galvoju kaip iš Praimo kultūringai cigaretniką padaryt.

555T gnusmaS

Tai apzvalgininkas neprades pasakoti kad uzkimsit ten ir ten ir turesit cigaretnika pasakoja apie gamini koks jis yra
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Tai taip ir turėtų būt išsiėmei iš dėžutės, spyruoklę su vata įdėjai, užpylei skystimo ir garini. Ir švarus bakelis naujas turėtų būt. Bet man tada būtų neįdomu, o kur pasikrapštyt?

555T gnusmaS