Page 9 of 15 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 146

Thread: Pasiūlymai EC atsinaujinimui

Quote Originally Posted by Paparaciz View Post
    o tai koks ten pas tave modas?
    Siuo metu naudoju primo mini ir rx gen3 (zinau zinau ne mtl'ui toks arklys, bet retai krauti reikia ) pastarsis ir pjaun, paprastai daugiau 20w nenaudoju mtl kaitikliu.

Prisiskaites neigiamu atsiliepimu apie Berserkeri, nutariau isigyti ir pabandyti. 0.32/2.5/5 vatos nepagailejau, skystis 50/50 naudoju kaip pagrindini jau 3 dienas, jokio pratekejimo, burbuliavimo, skonis puikus. Matomai pas mane brokuotas papuole

Quote Originally Posted by art1 View Post
    Prisiskaites neigiamu atsiliepimu apie Berserkeri, nutariau isigyti ir pabandyti. 0.32/2.5/5 vatos nepagailejau, skystis 50/50 naudoju kaip pagrindini jau 3 dienas, jokio pratekejimo, burbuliavimo, skonis puikus. Matomai pas mane brokuotas papuole
    Nekreipk dėmesio į tuos neigiamus atsiliepimus. Aš į savo juodąją versiją susidėjau stock'inį coilą, tiesa pamažinau iki 2 mm - pasaka, ne egaras Taip, mėgsta apsimyžt, pildant per viršų, bet pildyti per apačią jokių sunkumų nematau (jokių pratekėjimų), o dar skysčio telpa daugiau - apie 5 ml Na, žodžiu, IMHO, aš labai patenkintas, dar belieka iš kur nors gerai tinkantį kandiklį susirast, nes stock'iniai ant prailginto bako kažkaip man asmeniškai prastai atrodo, nors visai patogūs.. Ant juodo Revenger'io prilipo kaip buvęs - suženyjau Va, dar sužinojau, kad jau nuo 2016 m. Berserk serialas atnaujintas, 2 sezonai spėjo išeit - žiūrėsim ir trauksim Berserkerį Skanaus egaro
    Revenger|Cuboid|KooporMini|SigeleiMini|Warriors|Berserker|Avocado24|Griffin|Ithaka|RoseV2|Bellus|DeltaII|TaifunGTII|Subtank|KF5|KF4|KF3.1|Magma|

Pabandyk oro padavima pries pildydamas uzsukti - jokio pratekejimo nebus

Susitvarkiau ir as su visom bedom, 1ohmx2.5x kanthalis, vatos per daug neperspaust i oro padavima, idet graziai su znyplem ar su bet kuo bet nespaust i dugna vatos ir bus puikus garas ir debesu bus daugiau. Su skyscio saudymu tai tvarkaus paprastai, kai keiciu vata pildau per apacia, o siaip uzsuku ne iki galo ir apvertes dasuku cap'a ir tik tada atidarau oro padavima. Nors kaitiklis labai skanus, bet isejus is namu nepraktiskas, nes budamas darbe/bare/lauke turi uzsukt padavima, apverst, dasukt capa, kaip ir ne beda kai niekur neskubi, namie jokiu problemu. Nors pats buna patingiu ir tiesiog uzpildau per virsu ir uzsuku capa, tada kaip loterija, buna apsislapina visas, o buna viskas tvarkoje. Na del skonio tenka aukotis )

As irgi mastau apie Berserkeri ir nezinau imt ar ne
    Tesla WYE + Ammit, Eleaf Pico + Kayfun v5, Istick 40w + Kayfun mini v3

Quote Originally Posted by Brutalas View Post
    As irgi mastau apie Berserkeri ir nezinau imt ar ne
    Man tai jau jis keliauja kiek ziurejau apzvalgu tai neblogi atsiliepimai apie ji, kaip MTL kaitikli
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/ Intellicharger D4

Įsigijau Birkserka , stokinė komplektacija nepatiko. Praburbinau orą su 2 mm grazteliu ,spiralė iš 0,32 kantalio varža 0,6 Omo.
    Garinu ir vargo nematau.

Alfune kam perki ''cigaretnika'' ir ji gadini ? Su didesnem dziurom yra kruvos kaitikliu
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Yra naudojančių Berserker su 70vg/30pg skysčiais? Gerai susitvarko? Degėsiai pasitaiko?
    VV Berserker + Stride VR-80 Blue / SM Kayfun Lite Plus V2 + iStick Pico / VV Kylin + Smok Alien