Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 171 to 174 of 174

Thread: Pasiūlymai EC atsinaujinimui

Visai siautėja žiurkus 😁 tik spėjau dėl Honduraso sutart, tas rupūžė jau kitą kaitiklį nužiūrėjo

Tap M2 Note
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Prisigaudžiau iki naujų metų krūvą vadinamų MTL kaitiklių, dabar eksperimentuoju kuris skanesnis ar smagiau naudojamas. Stebuklų nėra. Visi geri, skanūs, visi su savo pliusais ir mažais minusiukais. Areso oro padavimą jau susiaurinau, reik Sirena2 užsiimt - jos 3 skylės man overdafiga, 2 iš jų reik užkimšt. Nežinau už ką Bersą keiksnoja - man jis geras, be problemų. 7 Baika (klonas) irgi gera. Merlin Mini ir Hasturas skanūs. Šuniukas - SXK Dogystyle išvis paprastas kaip 3 kapeikos ir skanus (ačiū Evaldui, be jo paraginimo neprisiruošiau nusipirkt) . Šuniukas prisijungė prie 2 dičkių subintankų (kol kas nepakeičiamų ) su susiaurintais oro padavimais ir į darbą su manim važiuoja. Visi kiti naudojami namie, po darbų ir savaitgaliais.

Nu va prisigyriau atėmė mano skanų šuniuką - SXK Dogystyle, iš burnos ištraukė ... su tabakiniu skysčiu. Ir dar artimas žmogus. Ir dar niekad anksčiau negarinęs (parūkantis), ir į mano garų aparatus kreivokai žiūrėjęs. Paėmė pabandyt ir negrąžino... garina ir negrąžina. Nieko švento nėra. Teko SXK Nebulą suieškojus pasikurti.

Tuoj gausi nauju zaislu pakentek
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Oberonas ir jūtūbėj kanalą turi, jo apžvalga jau yra nebloga apie šituos kaitiklius. Drįsčiau su juo nesutikti - prikišus nagus ir įrankius visi jie cigaretiniai pagal mane pasidarė. Dabar iš lėto galvoju kaip iš Praimo kultūringai cigaretniką padaryt.
    Atsiprašau Praimo klono Nežinau kaip su originalu, gal irgi atsiprašau, nebent SXK savarankiškai susiaurino vozduhovodą, kaip Doggystail'e. Nieko daryt nereikėjo. Pirkau SXK Prime iš FT. Oro padavimo vamzdelio vidinė kiaurymė 1,8 mm (foto 1) , dar įsisuka į viršutinę dalį, kur pailgos kiaurymės kraštai užstoja apvalios kiaurymės kraštus (foto 2) ir gaunasi oro padavimas +- 1,4 ~ 1,5 mm. Viršutinės dalies storis (aukštis) nuo vozduhovodo apie 3 ~ 4 mm. Spiralę prie pat pailgos kiaurymės paguldžiau. Garinau neuždėjęs oro reguliavimo žiedo (foto 3), kad siurbtų visą orą ir paduotų į spiralę tiek kiek gali - puiku, cigaretinis kaitiklis Buvau neteisingai nusistatęs prieš Praimo cigaretiškumą, bet klydau. Eilinį kartą įsitikinau - kol nepačiupinėjai, nepabandei - nerėkalok. Ir skanus Praimas SXK klonas, ir kokybė gera. Čigonišką auksinį specialiai ėmiau - sakau, gal atims (foto 4)
    foto 1

foto 2

foto 3

foto 4
    Last edited by Winci; 03-25-2018 at 07:26 PM.