Page 1 of 18 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 174

Thread: Pasiūlymai EC atsinaujinimui

Pasiūlymai EC atsinaujinimui

Sveiki,

Kolkas naudoju eleaf ijust s EC, bet norėčiau atsinaujinti. Realiai teko garint geresnius EC, nepasakysiu kokius, nes davė pabandyt ir supratau, kad ijust s'ui trūksta skonio, realiai čia man pagrindinis ir svarbiausias dalykas garinime. Žinau, kad čia daugelis jūsų turit daug didesnę patirtį garinine, todėl norėčiau sulaukti patarimo. Ką galėtumėt pasiūlyt (set'ą) iki kokių 130€ geriausiam skoniui išgauti? Beje kaitiklio prioritetas būtų su galvutėm + RBA galimybe. Planuoju pirkti iš ecodumo.
    Last edited by dvds; 01-31-2017 at 01:58 AM.

Quote Originally Posted by dvds View Post
    Sveiki,

Kolkas naudoju eleaf ijust s EC, bet norėčiau atsinaujinti. Realiai teko garint geresnius EC, nepasakysiu kokius, nes davė pabandyt ir supratau, kad ijust s'ui trūksta skonio, realiai čia man pagrindinis ir svarbiausias dalykas garinime. Žinau, kad čia daugelis jūsų turit daug didesnę patirtį garinine, todėl norėčiau sulaukti patarimo. Ką galėtumėt pasiūlyt (set'ą) iki kokių 130€ geriausiam skoniui išgauti? Beje kaitiklio prioritetas būtų su galvutėm + RBA galimybe. Planuoju pirkti iš ecodumo.
    Jei su keičiamom galvutėm http://www.ecodumas.lt/lt/pazengusio...lien&results=7
    Bet RBA berods atskirai reikia nusipirkt

TFV8 BIG BABY
    - Flavour??? No liquid-Control, this rba will piss every filling.

Quote Originally Posted by AirFrance View Post
    TFV8 BIG BABY
    - Flavour??? No liquid-Control, this rba will piss every filling.
    Sąlygos:
    - daugiau skonio
    - setas
    - keičiamos galvutės, galbūt RBA
    - ecodumas

Ecodume nedirbu, asortimento nežinau, todėl tai, kas pirmiausia atėjo į galvą, ir, kas atitinka sąlygas. Ar TVf Big Baby pats skaniausias? Tikriausiai ne, bet dėl skonio nesiginčijama. Man ir Aromamizer Supreme užtenka, kitiems ne.

Dėl to, kad nėra skysčio kontrolės, na, turiu TVF Micro, viskas remiasi į teisingą vatos sudėjimą RBA galvoje, o su keičiamom galvom, per tuos keletąbandymų, kai naudojau, nieks nebėgo. Skysčio kontrolė anaiptol neapsaugo nuo apsimyžimo, pvz., kad ir Griffin 25. Nuo rankų tiesumo, tikriausiai priklauso

Gal neužpyksit baisiai, bet ir aš vieną klausimą dėl atsinaujinimo į šią temą pridėsiu. Taigi iki pilnos laimės trūksta man MTL komplektuko dar. Modų pilna ir nėra taip baisiai sunku išširinkti, bet va norėčiau patarimo iš jūsų dėl MTL RTA. Kaifun, Rose - per brangu šiek tiek.. Kolkas dėmesys nukreiptas į Siren GTA, Cthulhu MTL RTA, Merlin mini, Bachelor RTA. Kokios nuomonės apie juos, o gal žinot kanors geresnio už šitus? Čia būtų mano pirmas MTL...

Quote Originally Posted by Origami View Post
    Gal neužpyksit baisiai, bet ir aš vieną klausimą dėl atsinaujinimo į šią temą pridėsiu. Taigi iki pilnos laimės trūksta man MTL komplektuko dar. Modų pilna ir nėra taip baisiai sunku išširinkti, bet va norėčiau patarimo iš jūsų dėl MTL RTA. Kaifun, Rose - per brangu šiek tiek.. Kolkas dėmesys nukreiptas į Siren GTA, Cthulhu MTL RTA, Merlin mini, Bachelor RTA. Kokios nuomonės apie juos, o gal žinot kanors geresnio už šitus? Čia būtų mano pirmas MTL...
    SXK Doggy Styled RTA pabandymui ar tinka ''cigaretine'' puikus, paprastas ir visiskai be probleminis...vienas minusas kad pildymas ''per sikna'' labai maziukas, skanus ir talpinantis 3.5 ml. jei ivesi koda MAP tai jis ten is vis apie 10 e. kainuos
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by xenchz View Post
    Jei su keičiamom galvutėm http://www.ecodumas.lt/lt/pazengusio...lien&results=7
    Bet RBA berods atskirai reikia nusipirkt
    Dėkui už pasiūlymą, tačiai kaip su tuo TFV8 Big Baby? Girdėjau, kad jie labai leakina.

Quote Originally Posted by dvds View Post
    Dėkui už pasiūlymą, tačiai kaip su tuo TFV8 Big Baby? Girdėjau, kad jie labai leakina.
    Neturiu zalio supratimo, jis man baisesnis uz kara ir ka jis turi bendro su MTL
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III