Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 121 to 128 of 128

Thread: Pasiūlymai EC atsinaujinimui

Hastur turėtų būti įdomus,kažkoks Dogio pusbrolis,bent jau man panaši aikštelė
    O Berserkeris labai puikiai tarnauja ir 24,nelaukiu 22,tuo labiau termoso.
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...

Keistuole, nevaryk ant termosu 😄

Tap M2 Note
    Na netelpa viskas ... : D

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Keistuole, nevaryk ant termosu 😄

Tap M2 Note
    naujos spalvos

Tap M2 Note

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Šitą Ktulheną nuo rugsėjo 23 d. seku - tada anonsavo ir man iš foto patiko reiks prigriebt kitiem aštuonkojam į kompaniją

SEPTEMBER 23 cthulhumod: We are testing the new MTL RTA. It will come with dia. 1mm, 1.6mm, 2.0mm, 2.5mm, and 3.5mm Five air flow resisters. New design refilling top cap to avoid leaking. Reduced chimney space. Two drip tip (airflow dia. 2mm and 3.5mm).

Reiks imt. Prie Cthulhu Hasturo cigaretinio dar žada extra oro padavimo purkštuku

Tap M2 Note

Quote Originally Posted by keistuolė View Post
    Garinu pink mule bazę būtent 70/30,degėsio nepasitaikė. Spiralė 0,36*2,5*5,14w.
    Žiūriu nemažai kas naudoja tokią spiralę. Kadangi 27 awg neturiu, kurį Kanthal geriau naudoti 26 ar 28 awg?
    Ir paliekat tarpus tarp tų 5 vijų ar suspaudžiat kaip microcoil'ą?
    Kayfun Lite Plus V2 / Vandy Vape Kylin RTA / iStick Pico / Smok Allien

cigaretiniam traukimui dauguma rekomenduoja microcoilą suspaustą. aš naudoju 28 awg.
    Berserker, Serpent SMM, Hadaly, CSMNT, ThinkVape Finder 167

Cia labai sunku ka nors patarti, turi bandyti pats kaip spirales taip ir vielos stori. Man ant skirtingu kaitikliu skirtingai buna, atsirink pagal savo receptorius
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Busardo ir graikas Dimitris su Innokin irgi išleidžia MTL ☺, Innokin Ares MTL. Pristatinės 24 d. Ir Augvape Merlin MTL pristatė su žiklioriais nuo 1,2 mm. Cigarietnikai atsigauna?

555T gnusmaS