Page 11 of 18 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 174

Thread: Pasiūlymai EC atsinaujinimui

Dar nauja Siren V2 yra 24mm
    Tesla WYE + Ammit, Eleaf Pico + Kayfun v5, Istick 40w + Kayfun mini v3

Agentas Nenormalu, bet klasikiniai cigaretiniai traukai yra nenormalu, nerekomenduojama kad vidinis apiputimas butu didesnio diametro nei isorine skyle, nuo to seka skonio praradimas, padidejas ''smugis i gerkle'', karstesnis garas. Taip kad ji geriausia garinti ant 2 didziausiu 1,4 ir 1,6 mm skyliu. Auksciau tavo isvardinti RTA nei vienas nepralenks skoniu Doggystyle tik klausimas kuria Rose turi minti? Rose v2 tikras cigaretnikas, super skanus, reik ismokti paruosti su vienu dideliu minusu (man) nepakeisi driptipo. Rose v3 jau i laisvesni ora taikomas bet taipogi labai skanus. Turbut 80% skaniausiu mano turimu cigaretiniu RTA pildomi per apacia ir man tai visiskai netrukdo jei turi Doggystyle SXK (jis skiriasi nuo SJMY vidiniu apiputimu) nesuk sau galvos nes turi viena is skaniausiu, graziausiu, idealiu talpa-ugis santykiu cigaretini kaitikli . Jei ''ziurkenai nerimsta'' ir kazko butinai nori is tokio tipo ieskok Salamandros (tik originalai, deficitas) arba uzsisakyk sita. Kaip ir daugeli pasaulio forumu raso padaryta kaip turi buti cigaretnike, oras isoreja nesireguliuoja tikroveja visos tos skyliu ivairoves tokio tipo RTA tai noras sikna daugiau apzergti, paprastas nenaudingas marketingas
    Last edited by evaldasm; 10-17-2017 at 10:27 PM.
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

evaldasm ploju atsistojęs Nenorėjau savo nuomonės kišt, o su tavim visiškai sutinku - nematau prasmės daryt 1 mm oro paėmimą, kai spiralę apipučia 1,4 mm ... jau rašiau : Oro reguliavimo žiedas man nereikalingas, pasuku ant didžiausios skylės ir palieku tą darbą "vozduhovodui" Ne be reikalo pradedant Subintankais ir baigiant 5 kayfūnais į apipūtimą tetrių (T3) ar tekintas subinikes kišame - kad į spiralę norimas oro srautas eitų.

Brutalas mano skoniui Siren V2 24mm reikėtų 2 kraštines apipūtimo skyles užlituot/užpresuot, tada panašus į cigaretinį traukimą gautųsi (nors nežinau tos kiaurymės diametro). Dėl oro paėmimo žiedo jau pasisakiau. Bet jei žmonėms patinka laisvesnis garas tai ir tos 3 gerai.

Cigaretinio traukimo mėgėjų, kaip pastebiu žiūrėdamas į aplinkinius, nedaug, gal tik dabar su Berserkerio išpiarinimu šiek tiek daugėja bandančių MTL'ą.
    Last edited by Winci; 10-17-2017 at 10:45 PM.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Na va musu patirtis vienoda bet ir kituose forumuose patyre garintojai del to vieningi, Kazkuriam video Imeo pristate savo kurta Tilemahos'a kazkuri modeli ir jis neslepdamas pasake, oro valdymas yra tik noras pritraukti daugiau vartotoju ir kad kaitiklis atrodytu novatoriskesnis viskas, pasake atsukit ir garinkit, turit atsirinkti vidini apiputima pagal save
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Jo, pažiūrėjau į savo kaitiklių krūvą - kuriuos tik galima, tuos susiaurinau tetrių subiniukais ar įdėkliukais į apipūtimą nuo 1,2 iki 1,7 mm : visi Subintankai, Kayfūnai 5, Taifūnai 3 , Nebula, Merkava, Skyline, Baika - Čeika 5,6, net ir keletas Smok TFV4. O su rožėm turimom nesusidraugavau - grynai dėl geležinio driptipo... reik eit susitvarkyt, nes bardakas jau su kaitikliais

Winci tu sita bandei ? Su juo net pora subomsciku grazinau i teisinga kelia

Nebandžiau Jau gal metai mėtosi fasteko ir 3f parduotuvių krepšeliuose, bet vis kažkodėl nenusiperku

Imk neabejodamas tik SXK apiputimas 1,6 nes pas SJMY 2,2 mm kaip pas originala. Kolbu zapasui paimk nes gali pareiti sriegis, silpna vieta jis nes pati kolba atlaike visus mano vartotus skyscius

Nu tada einu pirkt

MAP kodo nepamirsk