Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6584
Digiflavor Siren GTA

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43

Thread: Digiflavor Siren GTA

Digiflavor Siren GTA

Kas nors bandet? Tikrai toks stebuklas, kaip review'eriai sako, kad skaniau uz visus imanomus Kayfun'us ir Corolla's?

Labai gundo siuo metu kaina gearbest'e - 20.33 Eur... Bet jau ir taip kokia 20 siuntu pakeliui... Hm...

20160809154800_57039.jpg
    digiflavor-siren-gta-and-mtl-leaking-proof-design.jpg

------
    P.S.: Zinau, kad sitame forume labai priesiskai (kazkodel) reaguojama i naujos temos sukurima, bet pasinaudojes paieska apie Digiflavor Siren GTA absoliuciai nieko neradau, taigi, isgeres alaus isdrysau sau leisti sukurti nauja tema. Labai atsiprasau is anksto uz viska. Aciu.
    Last edited by canegan; 01-10-2017 at 11:11 PM.

Sitam forume priesiskai reaguoja kaip temos kuriamos ne vietoj. Kas tie review'eriai cia tie kur uz pinigus viska giria? Nu o naujus Kayfun'us ir Corolla aplenkti nedidelis rodiklis
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Be pykčio cannegan, sukūrei temą apie kaitiklį, o apie patį kaitiklį nieko neparašei, net foto kokios valdiškos neįdėjai. Šitame forume įrašų neina keisti... jei pradedi konkrečią temą, būtų gerai, kad aprašytum daiktą

555T gnusmaS
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Dažnas dalyvis
    Prikeliu temą.
    Tai ar yra kas tą GTA bandęs? Šiaip atsiliepimai tikrai l.neblogi. Kadangi su BYKA normalaus skonio išgauti man nesigauna, pradėjau ieškoti ko nors kito. Praeitą savaitę stalčiuje radau seną Tayfun GT, susisukau jį ir net pats nustebau - žymiai skanesnis už BYKĄ.
    Net pačiame ecodume dbr ta Siren nėra brangi, vos 36 euriukai
    VTC mini, DigiFlavor Siren GTA 25, Aromamizer RDTA, Istick 40w, Taifunai GT-S ir GS, AGR cartotankas, Vamo V2, Subtankai mini v1 ir v2

Dažnas dalyvis
    Tylit, reiškias niekas neturi. Neužilgo aš parašysiu kas tai per "žveris"
    VTC mini, DigiFlavor Siren GTA 25, Aromamizer RDTA, Istick 40w, Taifunai GT-S ir GS, AGR cartotankas, Vamo V2, Subtankai mini v1 ir v2

Quote Originally Posted by olesub View Post
    Tylit, reiškias niekas neturi. Neužilgo aš parašysiu kas tai per "žveris"
    Laukiam atsiliepimu

Parasyt galesiu ir as uz kokio menesio geriausiu atveju

Dažnas dalyvis
    Na dėl laiko stokos, pirmas blynas prisvilęs. Susukau kažkokį nesusipratimą ant 3mm 0.4 ar 0.5 kanthalio 8 ar 9 vijas. Gavosi virš 2 omų
    Bet ir ant tokios spiralės stipriai jaučiasi skonis. Bandau oro apipūtimą perpus atidaręs mažiausią skylę ir tai kažkiek oro perdaug.
    Ryt, jei darbe bus laisvesnio laiko, bandysiu claptoną paleist. Tik ar nebus kaip batareikinui perkarštas garas, tiesa jis ten garino ant 50, paskui 40watų

Dažnas dalyvis
    Susukau claptoną ant 3 mm 6 su puse vijas, gavosi 0,9 omo. Garinu ant 20 watų ir garas visai nekarštas. Kolkas drąsiai galiu teigti jog l.skanus kaitiklis, niekas nebėga ir nedega. Esu patenkintas pirkiniu.
    Iki šiol skaniausias kurį turėjau buvo paprastas cleito kaitiklis. Siren dar skanesnis arba l.panašus

pabandyk 0.5 mm kanthal susukti spirale,batareikino nuomone turetu gautis neblogai, mano ziurkenas nepasotinamas- tai teko irgi uzsisakyti digiflavor 25mm,laukiam is uk. Ziuresim kas cia per skonis su siuo kaitikliu.
    Paranormal DNA 250 Box mod/ Theron DNA 166 Box mod /Thelema DNA box mod/ Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ By-ka v8 MTL/Dvarw MTL FL 24/