Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46

Thread: Digiflavor Siren GTA

@Winci,
    [spoiler]Man tai parūkymas, kai nikotino prisipompuojama pakankamai arba net virš pakankamumo. Pvz. jei be nikotino garindavau su RDA, tai sprogdavo per vakarą 30ml mažiausiai ir vis dar norėdavosi, kol užsikosėdavau ir vistiek dar nors kelis įtraukimus padarydavau.
    Na kaip ankstesniam poste vaizdo įraše "Доброе Утро", tas tai pastoviai kosėja, bent kiek mačiau apžvalgų, nes garina ir garina kai tik gali
    Jo e-cigaretės bent jau man atstoja cigaretes. Bet su RDA, tai reik man biški apsimažinti - kaip čia pasakius, paskutiniu metu daug skysčio iškosėju/užsikosėju. Lai plaučiai šiek tiek prasivalo. Žiūrynėjau į Zeus RTA, neleidžia skysčio ir maniau gal mažiau to skysčio prisigarinsiu su Zeus ir netyčia užmačiau postą kitur apie Siren V2. Dar žvilgtelėjau kelias apžvalgas ir užsisakiau. Tai ko gero man ir pliusas Sirenoj V2, kad galima garinti dalinai kaip MTL ir kaip DL. Pamenu rekomendavai Subtanką, tai jis, bent kaip minėjo, atidarius visas oro skylutes bus panašus kažkiek į Subtanką. Tai pamaniau ka nušausiu du zuikius vienu šūviu Žinoma bus matyt kai gausiu tą Siren V2 ir gal išvis nepatiks - kolkas nežinia.
    Bet bent jau kai tie apžvalgininkai rekomendavo Pulse 24 RDA, tai atitiko man. Beja, apie Berserkerį, tai daug kas minėjo, kad nerado su juo skonio. Nu va irgi flomasteriai. Kiti irgi minėjo, jog yra skaniasnių nei Pulse RDA. Bet būvo atvejis, nusipirkau kokius tai kinietiškus koilus vienos rūšies ir su tuomet turimais savos gamybos skysčiais tie coilai nesužibo. Kiniečiui parašiau, kad jo koilai, mano skysčius garinant, tinka tik debesims Ir ką manai, įsimečiau tuos coilus po keletos savaičių ir turėjau paragavimui kelias rūšis kito pasidares skysčio - bac tie patys koilai sužibo. Reiks kiniečiui pranešti, jog sužibo jo koilai, a to gal žmogus "vis dar nemiega naktimis"[/spoiler]

Отправлено с моего VTR-L29 через Tapatalk

Užraukiau Sireną 2 iki 1 skylės - liko maždaug 1,6 mm, gal čiut daugiau. Man taip skaniau Su 2,5 mm strypeliu iškaliau - išpresavau keturkampę galvutę, įdėjau storos folgos gabaliuką, išdūriau skylę ir su spaustuvėliais atgal keturkampę galvutę užspaudžiau - užpresavau.

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

@Winci gavau šiandien Siren V2. Kolkas nepriėjau iki tų skylių blokinimo dekoj, nes tenkina, taip kaip yra. Pilnai dar kol nesustygaves buvau, tai manoji patraukė ir sakė: "Na ir bandūrą dabar turi ir geriau tas Eson Vigor, mažas, kuris pradingsta rankoje."
    Pirmas garintuvas iš kurio savaime skystis neišteka +lyg ir neaprasoja apatinė dalis Pvz. nors ir kaip tam Vigore, šlapias ir šlapias, ir pavertus laikyti nesamonė, nes šlapia vidui palieka ir skysčio neišgarinto gaila
    Įsimečiau gamyklinę spiralę, tai kaip ir "parūkymui" sueina. Beja, jei kam atrodo jog Sirena V2 ne MTL, tai pagarinkit su RDA ir po to Sirena V2 bus tikras MTL ir net be jokio šamanizmo, tiesiog užsukus iki vienos mažiausios skylutės Man kolkas tinka užsukus iki antros arba trečios skylutės. Pirkiniu patenkintas ir skysčio papildymas fantastiškas: lengvai atsukai, papildiai, lengvai užsukai, garini
    PS. Buvo planų bandurkę, trijų baterijų, baltą jam pritaisyti, bet susilaikiau ir jei užlinks mano senukas e-modas(o jis ant snarglių laikosi po žiaurių užpilimų), tai kažką teks pasieškoti. Ir kažkaip prie tamsių spalvų netraukė, kai buvo iš ko pasirinkti, ir pasirinkau Siren V2 su tokia spalva:

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt

Dėl to nepratekėjimo - pagulėjus ant šono ilgiau neapsisysioja?

Kišenės plačios, modas stačias ilgai nebūna, o cigaretniko patikimo tai norisi, nes turimas Skyline tai nedžiugina.

Quote Originally Posted by Lind View Post
    Dėl to nepratekėjimo - pagulėjus ant šono ilgiau neapsisysioja?

Kišenės plačios, modas stačias ilgai nebūna, o cigaretniko patikimo tai norisi, nes turimas Skyline tai nedžiugina.
    Viskas labai sandaru, nors ir lieka toks tarpelis apie kurį žinojau žiūrėdamas apžvalgą, bet tikrai pro niekur neišbėga skystis. Iš pirmo karto viskas tinkamai gavosi. Svarbu, prieš užsukant stiklą, tik vatą nuo stikliuko reikia atitraukti, kad netyčia neprisispaustų ir jokio pratekėjimo nebus. Vatos negailėjau ir įdėjau iki apačios, kad remtūsi ir rimtai, jei išbėgtų pro kažkur savaime skystis, tai čia jau skalambyčiau varpais. Nei lašas neišbėgo, laikant pavertus ant tuoletinio popieriaus. Prieš perkant mane vienas žmogus kitam forume irgi taip pat patikino ir sakė, jog Sirena V2 ne myžnius, kaip tai daro dauguma kitų RTA kaitiklių. Tikrai sandarus.

Отправлено с моего VTR-L29 через Tapatalk
    Last edited by pasas; 02-04-2018 at 03:41 PM.

Sandarumas abejonių nekelia, tiesiog esu keletą kartų matęs žmones kalbant, kad tokie kabantys deck'ai mėgėjai floodint/leakint jei paguli ant šono.

Logikos kaip ir yra, jei skystis apsemia vieną skylę, tai viskas kas stabdo pratekejimą yra vata, jei vata neatlaiko - gauni puspilnę kaitinimo kamerą, pastatai stačiai ir žiūrėk potvynis.

Žodžiu gaunasi du susisiekiantys indai, o viskas kas tarp jų - vata. Smalsu ar to gana.

Net nera ka lygint Sirena 2 su Berserkeriu, visapusiskai geresne sirena, nulis pratekejimo per kelis menesius, anei laso, susimest viska paprasta i vidu, skonis neblogas, bakas didelis 24mm, galvos skausmas tas berserkeris, o sirena paprasta ir be jokiu problemu, oro pasirinkimas puikus, tiek labai laisvas mtl tiek sunkus. Nezinau ka ten berserkeri zmones rado apart kompaktiskumo.

Quote Originally Posted by Puff View Post
    Nezinau ka ten berserkeri zmones rado apart kompaktiskumo.
    Gal tikra ''cigaretine'' trauka ? Nes kaip ir rase Winci Siren v2 jos nerasta jei nagu neprikisi
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Yra ką lyginti Puff'ai Man Bersas skanesnis tokiom pačiom sąlygom naudojant (viela, varža, vata, skystis, voltai-vatai vienodi). Jokių tavo išvardintų problemų su Bersu nekyla, nei varva, nei susimest sunku. Lygiaverčiai bakeliai, tik Bersas man iš dėžutės toks, o Sirenai turėjau įdėklą gamint. Dėl kompaktiškumo irgi nelabai sutikčiau ... nebent sumažintą Bersą naudoji.

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Pats irgi turiu Berserker'į, kažkokio pratekėjimo ar būtų kišenėj ar padėtas ant šono nėra man buvę yra buvę kartais per daug ar per mažai vatos ir problemų dėl to, bet kelis build'us įdėjus viskas gan paprasta paskui. Bet Sirena manau irgi gera, vata paprasta nuleist į bakelį ir varžtai patogesni, nes pas Berserkerį gan dažnai reikia pasikankint, kad prigautų tinkamai vielą.