Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 40 of 40

Thread: Kur Pigiausiai galima užsakyti skysčio?

Quote Originally Posted by zemait View Post
    http://www.mixnmatcheliquids.com/en/...-diluted-in-pg

Cia dar nikotino galima parsisiust.
    is ten pat.
    2015-12-30 100ml 100mg/ml kainavo 12€
    siandien gi 24€

darykites isvadas irgi investicijas

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    J.C. jei Avoria patinka pasiimk kanistra didesni ir ilgiau bus ramu
    O teko kam iš šios parduotuvės pirkt, tvarkoj viskas su ja?

Quote Originally Posted by Velfess View Post
    O teko kam iš šios parduotuvės pirkt, tvarkoj viskas su ja?
    As nepirkes bet zmones raso kad viskas gerai, atsiuncia
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by J.C. View Post
    Radau jau info, teks grizti prie 'tradiciniu' cigareciu kai atsargos baigsis... man tie sokiai su shotais neidomus visai ir kaina jau ne tokia patraukli gaunasi.
    Žvilgtelėjau čia kelis komentarus, nors nepažystu, bet kažkaip liūdna pasidarė, jog teks jum grįžti prie cigarečių ir norėjau pasidomėti, ką mano kai kurie garintojai apie "pigiau ar brangiau".
    Nedrįstu jūsų atkalbėti, bet pasidalinu keliom išsakytom nuomonėm apie kas pigiau…
    [spoiler][/spoiler]

Quote Originally Posted by olesub View Post
    Tik jau ne prie tų, kurias parduoda prekybos tinklai.
    Aš pradėjau naudot vyniojamą tabaką, tai jei kas rūko įprastines cigarėtes man jos smirda, o jei dar ir mašinoje šalia kas jas traukia tai išvis dusina.
    Ir pigiau vyniojamas tabakas gaunasi, tarkim 30g pokelis kainuoja 4.58 o iš jo suvynioju nuo 70 iki 80 cigarėčių.
    Pabandykit, jei jau teks sugrįžti
    Tam vyniojamam yra ne tabakas, o aš pats neįsivaizduoju kas su daug chemijos. Yra pypkinis tabakas. Ten tikras tabakas, tik reikia atsirinkt kas tinka. Pvz man visai nieko Alsbo "Gold". Gali maišyt su cigaretiniu. Nuo tų kas suvyniota pramonės geriau laikytis kuo atokiau.
    Nu nesupratau ir viskas...

Pasas as manau cia ne vien kaina esme, zmogus labai individualus sutverimas. Turiu jau 2 draugus kurie pragarine apie 3 metus vel pradejo rukyti. Ir nei pas viena pinigai nebuvo priezastis. Visa laika nuo pradziu tingejo bent biski isigilinti i esme, keikdavosi kad skysciai baiginejasi kad vatas reik keist, tai degesis tai prabego ir t.t. ir dabar ramus ruko ir jokiu vargu. As dar nesusiduriau su shotais bet vien pagalvojus bloga, gaila laiko skyscius skiesti o cia dar tuos sudus pilstyt. Tu klausei ecodumo fb puslapi o ten renkasi labai taupus, labai . Toli grazu ne visi meta tradicines cigaretes del pinigu. Sitam forume taip ilgai nemascius galiu parasyti nikus Keistuole, Winci, Vorasss, Paparaciz, Polas kurie rukydami butu tikrai sutaupe pinigus . Man cigaretes kurias anksciau rukydavau dabar menesiui kainuotu 80-90 e. tai as vien per pirmus garinimo metus isleidau (dar cigaretes pigesnes budavo) 3-4 metu cigareciu biudzeta, ne vienas menesis budavo po 1000 litu isleista, veliau buvo menesiu ir 1000 e. pats nustebau zvilgterejas i paypal'o israsus modas, kaitiklis pora siuntu skysciu is USA ir psio ir tikrai zinau kad yra ir kitu zmoniu kurie + - taip perka. Jei as buciau neuzsikabines uz e-cigareciu kaip hobio beveik garantuotas kad buciau seniausia rukes tradicines nes turint 1 moda ir viena kaitikli kaip dar niekas neidomu ten rakalineti ir prasidejus bedom is karto i siuksliu deze ir pamirsciau. Aisku galim pigiau garinti bet tokia savoka kaip hobis is karto pamirsk. Keli pigus kitaiski modai, kaitikliai ir bazes (kuriu prie geru noru dar tikrai gali gauti is karto su nikotinu) su aromom bus tikrai pigu jei dar ir juos pigiausius pirksi...bet velgi jei cigaretes rukai kontrabandines ar is vis skrutkes is komtrabandinio ''tabako'' o cia tokie sadomazo kaip is DL i MTL ir nikotina iki 12 ir man gaunasi labai mazai skysciu tai nu i ..... . Zinoma gal zmonems su darbu bedos ar situacija tokia, gal nuo gimimo spaudikai. Pasikartosiu grizta zmones prie cigareciu tikrai ne tik del pinigu, neuzkabina galutinai tas garinimas ju
    Last edited by evaldasm; 12-12-2017 at 07:04 PM.
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Skysčių galima pigiau rasti Lietuvoje.
    Kai perėjau nuo cigarečių ant garo, neturėjau minčių sutaupyti. Vėliau gal ir buvo mintis, kad garinsiu pigiau, bet mintis atėjusi į galvą nieko nerado ir išėjo Man garint patinka ir hobiu tapo jau nuo Innokin 134 (jei ne nuo pirmo pieštuko - Evod'o) . Neskaičiuoju kiek išleidžiu, turbūt daugiau nei cigaretėm. Rusų forumuose vis atsiranda besižegnojančių, kad nupirko paskutinį modą ir kaitiklį - daugiau nepirks, tai visi švelniai iš jo pasijuokia. Hamiakas - žiurkėnas man tuos procesus reguliuoja.
    Va radau seną savo 1 metų nerūkymo jubiliejaus įrašą : 06-13-2015, 10:39 PM Mano pirmas jubiliejus - šiandien 1 metai be cigaretės. Ačiū už sveikinimus. (nesutaupiau nieko , tik pilvas +10 kg užaugo ir ant stalo krūva įrangos, o šaldytuve skysčių ir aromų viena lentyna, bet sėdžiu patenkintas)
    Nuo to laiko nedaug kas pasikeitė - pilvas daugiau neužaugo, įranga ant stalo seniai netelpa. Iš žmonių, kuriuos sodinau ant garo irgi įvairių istorijų yra - du per mažiau nei mėnesį grįžo prie cigarečių dėl tingėjimo krapštytis, porai garas nepatiko pabandžius patraukt keletą dienų, dar du dabar ir rūko ir garina, vienas išvis numetė ir rūkymą ir garą (šaunuolis), kiti traukia garą ir iš manęs įrangą atiminėja - tokius mažus givavėjus istikų ir subintankų saviems kartais padarau. Bet nei vienas iš išvardintų dėl kainų nebambėjo.
    Na netelpa viskas ... : D

Čia yra toks vienas įdomus dalykas. Tai ką męs veikiame priklauso nuo mūsų smegenų būklės, kurią labai sunku paaiškint. Sunku paaiškint todėl, jog smegenis veikia daugybė išorinių veiksnių ir vidinių nusistatymų, bet mes darome tai, ką liepia mūsų smegenys. Vienam užtenka kartą perklausyt knygą "kaip mesti rūkyti", o aš perklausęs ją kelis kartus supratau, jog jeigu mesiu, tai nepaisant jos. Tos cigaretės man asmeniškai smirda. Mieste aš nerūkau. Nesvarbu kiek laiko aš tam mieste praleisiu. Tai yra mano nusistatymas, su kuriuo mano smegenys susitaikė ir susitaikė, kaip aš suprantu, elektroninės cigaretės dėka.
    Iš esmės mūsų smegenys ieško kažkokio tai malonumo, nes dauguma dalykų, kuriuos mes darom mums nėra malonūs. Gal būt mes patys to nesuvokiam, bet tai suvokia mūsų smegenys. Taigi, kad vieną pakeist kitu, reikia rast malonesnę alternatyvą nei tą, kurią turi. Pvz tu rūkai ir paimi tą elektroninę. Jeigu tau su ja sekasi, procesas patinka, gauni normalius skysčius ir tai teikia didesnį pasitenkinimą nei cigaretė, tu renkiesi elektroninę. Tas pats su darbu, partneriu ir viskuo kitu. Esmė yra tame, jog pačiam pergudraut savo smegenis yra nelengva. Jeigu tu bandai save nuteikt pats, tu supranti jog nori save apgaut. Todėl tam reikalingi išoriniai veiksniai. Pvz tu gyveni paprastą nuobodų gyvenimą ir sutinki partnerį, kuris tau nerealiai patinka. Va tokiu atveju tu gali mest turimą partnerį, gert, rūkyt ir dar bala žino ką padaryt, kad pasiekt tą partnerį, kuris tau patinka nerealiai....

P.S. ar suprantat kas yra dopaminas?..

@slash Ir aš rūkiau pypkinį taboką, bet pypkės man netiko. Maišiau su kai kuriais tabokais(kas ten žino dėl tų priemaišų įdėtų), nes jei vien rūkyti pypkinį taboką - suktinukes, tai dažnai užgesdavo ir įtraukti reikėdavo daug daug plaučių Būdavo atvejų, jog padžiovindavau pypkinį taboką atidaręs pakuotes, tuomet žymiai mažiau plaučių galios reikėdavo
    Kas liečia smegenis, nėr buvusių alkoholikų ir nėr buvusių rūkorių, kas taip sako save apgaudynėja arba meluoja kitiems, tai galima prilyginti net hobiui - hobis geram skoniui ir kvapui. Apgauti save sakai pasižadėti nerūkyti/negarinti būnant skonio ir kvapo mėgėju, dėl kažkokios tai merginos, tai tik užrakintų savo norus ir jei išsiskirtų, vistiek didelė tikimybė jog grįštų tas žmogus prie to pačio. Be to, koks jis skonio ir kvapo mėgėjas, jei visą tai mestų ir pamirštų, dėl merginos. Manoji metus rūkyti: kai išgerdavo, kai rūkiau parūkydavo, kai garinu, duodu pagarinti, nes vistiek gaunas rūkiusiam žmogui yra tas dzingt išlikes, kuris kai protą išjungi tuomet nugali, dėl to, kad giliai viskas viduj jau ten sėdi ir būdi: "Kada gi tu mane prisiminsi išjunges protą."

@Winci daugmaž pritariu, ir aš perėjau prie garinimo, iš dalies manydamas bus pigiau, bet pagrinde, dėl to, jog kvapų neišlieka. Maniau bus paprasta, kaip rūkyme, bet anaiptol, viskas labai jau painiau, nei suktis taboką
    Kas ten žino, dėl ko nori grįžti tas žmogus prie rūkymo, ir garinime "pigiau" nereiškia pigiau, jei tampa garinimas hobiu. Aš neskaičiuoju jau, kai pradėjau garinti ir su RDA dvispiralniku ir išklotinių geriau nežiūrėti
    Be to, apie savadarbiškumą rūkant/garinant, pradžioj garinimas užėmė dar daugiau laiko nei taboko sukimas, nes reikėjo daug domėtis kas ir kaip ir jei laikas pinigai(ypač kur žmonės į užsieny išvažiavę dėl pinigų), tai tuomet sunkiau gal tiem žmonėm įsipaišyti į tą laiką. Ir aš jei sugrįžčiau prie rūkymo, tai tik dėl to, jog laiko viską pasiruošti garinimui užima žymiai ilgiau. Skaitau, kas suko taboką ypač pypkių maišant su pypkių taboku, tai tam jau dalinai hobis, kaip ir garinime skysčius ruošiant palei savo skonį. Rūkyme papirusų prisukdavau, pradžioj keliom dienom, po to savaitei ir ramu būdavo, belikdavo tik mėgautis skoniu. O garinime vata keist, spiralės valyt arba keist ir dar skysčius paruošti reik, o kur dar ieškojimas info apie viską tinkamai susibildinti
    Dėl nikšotų, pradžioj irgi po 10/30/100ml su buteliukais vargau, kol išgavau tai kas man tinka ir daugiau su tuo nėr vargo, nes paskutiniu metu viską supilu į puslitrinius, belieka išpilstyti su švirkštu skysčius, tam tikrom progom skirtus, į keturias bonkutes po 30ml ir viskas. Kai reik, "parūkymui" su mažiau garų, tam tikrose vietose, tai tuomet man puikiai tinka Vigor(ne skoniui). Bo neprigijo, nors skonis geriasnis, bet išleidžiamo garo su juo daugiau, iškeliavo pas brolį, o jis ir rūko ir garina, ir dar jam į kapsules būna skysčio dapilu(sueina jam, kaip muilas prausykloj), bet rūkyti nemes rūpūžiokas

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt
    Last edited by pasas; 12-13-2017 at 05:13 PM.

Pasas. Yra tokia knyga "srautas". Pasiskaityk...
    Tiesa vien pasiskaityt neužtenka. Dar gerai būtų suprast.