Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: 26650 parallel mechas

26650 parallel mechas

Sveiki,
    noriu nusipirkt 26650 paralelini mecha, originala, uz brangiai, bet noriu full mecho, kad butu gera plyta be jokiu mosfetu, voltmetru, disko sviesyciu, kliju ir pan nesamoniu.
    ieskau niekaip nerandu, gal kas turi minciu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.vapor-giant.com/produkte/
    Kažkada grimm green apžvelgė, jei gigantomanijos priepis ištiktų. Aš asmeniškai nematau prasmės, bet garinimas tuo ir smagus, kad kiekvienam savo

AIO; eVic VTC mini + subtank mini; RX200 + griffin 25 + Goon RDA

Zinau sita giant, turiu panasu dideli vamzdi ohmega 26650 stacked, ir boxa the big piglet by vaperzcloud, bet jis irgi series, 8,4 voltai, dabar jis pagrindinis ka naudoju, siaip superinis boxas, tik jau pavargau nuo karscio.
    Man reik parallel, 4,2 voltu, ne series.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

Modo neradau, bet issapnavau bridge spirale, gaunasi 0,8 ohm ir galima salciau ant series modo garint

O pats tiltelis per daug neužkaista?

AIO; eVic VTC mini + subtank mini; RX200 + griffin 25 + Goon RDA

Ne, per dry burna spirales rausta kaip iprasta, tiltelis vos vos, ant garo nesijaucia kazkokiu anomaliju. Viela 2x28awg 317L SS ir 38awg 304 SS alien claptonas. Tilteli gal reiktu dar apsukt kuo nors, arba du atskirus coilus fusint, bandysiu sekanti karta fusint atskirus

Sveiki. Isigijau Vapor Giant 32.5 setuka. Naudosiu su Basen 26650 4500mah 3.7v 60A batareikom. Ecodume patare su sitom batareikom coila sukti, kad butu ne mažiau 1 omas. Ka jus patartumet? Ar viela turi kazkokios reikšmė ar žiūrėti tik omus? Ir prasau nesijuokti!

O ko nesijuokti? Teorijos ecodūmas negalėjo atšaukti, o su vienu 60A akumuliatoriumi minimali spiralės varža gali būti 0.06 omo, jei pas tave paralel modas tai varža tada gali būti dvigubai mažesnė (0.03 omo). Čia neįskaičiuojant nuostolių kontaktuose. Tai realiai gali turėti ~400W galingumo su 0.03 omo spiralės varža. Nebent ecodūmas parduoda padirbtus akumuliatorius su užrašytais nerealiais parametrais ir rekomenduoja saugius to akumuliatoriaus eksplotavimo skaičius.

Gal butu galima paprasčiau? Nes neisikertu, pirmas mechas. Dabar susukes 28 Titanium 30ft 6 apvijos ant 2.5mm tai man rodo 0.97 omo. Tikrai nenoriu isspaust maximumo, norisi biski maziau extrymo

Sopkis turėjo omenyje, kad jei toks elementas realiai yra 60 A, kad tau nereikia daryt spiralės virš 1ohm, o gali varyt iki labai žemos varžos. Kas mane neramina, kad įprastai būna taip su elementais: didelis amperų skaičius reiškia, kad talpa bus mažesnė, mažas amperų skaičius - didelė talpa. Tai 60A ir 4500 skamba xujovai ir neįtikimai, pataisykit mane dėl to jei klystų, nelabai susipažinęs su 26650 baterijom.

Išvis, kam pirkai tokį modą, kurių elementų negamina patikimi gamintojai kaip samsung, sony ar lg