Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Thread: SMOK Alien

SMOK Alien

Prisiskaičiau ir prisižiūrėjau nemažai atsiliepimų apie SMOK Alien, pasirodė modas tikrai vertas dėmesio. Taigi, ilgai nelaukęs, nulekiau į parduotuvę, pačiupinėjau ir aišku labai jis man patiko, nusipirkau. Kamuoju jį dar tik daugiau nei vieną dieną, bet kol kas vien tik pliusai.

Labai mažas kaip su dviem baterijom, rankose labai patogus, viskas gražiai išdirbta, jaučiasi, kad rankose laikai kokybišką daiktą. Pirmas dalykas, kuris man labiausiai patiko tai yra power mygtukas modo šone, negalvojau, kad bus ant tiek patogu juo naudotis. Didelis ekraniukas su daug pateiktos aktualios informacijos. Pats naršymas per nustatymus galimas vien tik su power mygtuku, kas pradžioj nepabandžius, atrodė, kad turėtų būti nepatogu, bet pripratus, labai patogus dalykas, ypač praverčia tam tikrais atvejais. Baterijos... VAU... Palyginus su mano RX2/3, žymiai ilgiau Alien'as laiko. Atrodo naudojau tikrai daug ir dažnai, ypač kai naujas daiktas, nesinori iš rankų paleist, įsidėjau du šokoladukus vakar ~15:30, dabar pažiūrėjau, rodo 38% ir 39% baterijų likutį. Net RX2/3 pas mane su trim VTC5 ne visada tiek atlaikydavo, o ką jau kalbėt kai įsidedi tik du šokoladukus. Beje, garinama buvo su tais pačiais nustatymais. Dar galvojau, kad jis bus per mažas su Limitless RDTA Plus, bet pasirodo klydau, gal tik koks mikronas išlindęs gaunas.

Vienintelis pradžioj minusas buvo, kad kartais power mygtuką nuspaudus jis nesuveikdavo, pradedu traukt, o garo nėra, nors mygtukas buvo gerai nuspaudžiamas. Bet atsinaujinau modo programinę įrangą ir vualia, problema išspresta, jų svetainėje dar yra paminėta: - "Solved the “misfire” problem during vaping.". Na, o daugiau kolkas jokių problemų su juo neturėjau, pažiūrėsim ką parodys laikas.

Taigi, pats asmeniškai esu labai patenkintas savo pirkiniu, jeigu kas nors manęs paklaustų ar rekomenduočiau SMOK Alian, be abejonės atsakymas būtų TAIP.

Skanaus garo visiems

Tai yra tik mano subjektyvi nuomonė.

1.jpg

P.S. maximoj 50% akcija buvo Red Label

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Morkiz'ai (ar Morki) Svetimas (Alien) Smoukas ir man neblogai atrodo, tik patingėjau nusipirkt, kad nebūtų "į lentyną", man kažkodėl čigoniškas - su auksiniu brūkšniu - patiko. Bet čia grynai flomasteriai - spalvos. Tingėjau ir domėtis - ar eina išjungt ekraną ? (man info pastoviai rodyt - per daug, nereikia, nustatau ir pamiršau )

Ir dar - nauja spalva atsirado - SLIVER - čia kaip liverio turbūt. Liverio metalinė spalva man tinka aš juokauju - nesityčioju, turiu 6 Smouko modus, na 3 iš jų - pypkės.

Last edited by Winci; 10-07-2016 at 11:35 PM.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Tiks Morki galima isjungt, stealth mode galima nustatyt

Sioki toki testuka dariau, ziurejau kiek isgarinsiu su 2 sokoladukais. Pakeiciau baterijas vakar apie 15h, issikrove siandien 22:30. Garinau su bachelor nano, 25w, 0.7omu, isgarinau ~16ml. Vis dar negaliu atsidziaugt tuo Alien modu

111.jpg

Gavau mano Smok alien kit šiandien, atrodo puikiai
    Last edited by masonlvvy; 11-02-2016 at 05:52 AM.

Jau porą savaičių naudoju Smok Alien ir reikia pasakyti, kad keistas šūkis "beter expect" yra teisingas. Modas tikrai puikus.
    Pirkau auksinį, kaip Winci apibūdino ėmiau čigonišką Bet auksinė spalva nėra iššaukianti ir labiau matinė, todėl nei kiek nesigailiu ėmęs auksinį.
    Baterijos laiko geriau nei tikėjausi. DJ LSB vapes apžvalgoje rodos buvo minėta, kad baterijas iškrauna iki 2.5V.
    Krovimas subalansuotas, todėl dažnai kraunu mode ir pasikrauna puikiai.
    Prie mygtuko/sviryelės pripratau greitai, ypač patogu su pirštinėm.
    Valdymas tik svirtele pareikalavo kelių dienų, tačiau pripratus labai patogus.
    Soft/normal/hard režimai VW patogūs, nes naudoju fused clapton, tai dažniausiai nustatau hard.
    Galios atidavimas tolygus, jokių trūkinėjimų.
    Modas nedidelis ir puikiai gula į ranką.
    Ekranas didelis, ryškus, informacijos gal net per daug, bet greitai priprantama prie jos pateikimo, o galiausiai baigęs žaisti su nustatymais jį tiesiog išjungiu.

Iš trūkumų tik vienas esminis. Netgi atnaujinus firmware ne visada fiksuoja naujo kaitiklio varžą. Persukus iš RDA su 0.14 omų į iJoy combo su 0.4 omais nėra malonu, kai modas į tai nesureguoja... Taip būna ne visada, bet laukiu dar vieno atnaujinimo. Taip nutinka kai keičiu kaitiklį išjungęs modą. Tereikia įjungus modą pereiti į TC režimą arba išsukti ir vėl prisuktį kaitiklį ir viskas susitvarko. Visgi nėra patogu ir reikalauja šiek tiek atsargumo.

Bendras įspūdis - puikus modas, pagavus gerą kainą pas kiniečius tikrai verta rinktis.

RX200 + griffin 25 + Goon RDA; SMOK Alien + iJoy Combo

Patarkit kokios baterijos geriau tinka sitam modui?

VTC6 šiuo metu geriausias variantas

Kodel ne Samsung 30Q ? Pigesne ir pagal testus lygi VTC6, jei ne geresne.

Quote Originally Posted by canegan View Post
    Kodel ne Samsung 30Q ? Pigesne ir pagal testus lygi VTC6, jei ne geresne.
    Mooch testus pasižiūrėk, tikrai nėra lygi ar geresnė, nors parametrai labai panašūs. Asmeniškai man VTC6 ilgiau laiko pusantro karto nei VTC5, kol kas labai patenkintas.
    Revenger|Cuboid|KooporMini|SigeleiMini|Warriors|Berserker|Avocado24|Griffin|Ithaka|RoseV2|Bellus|DeltaII|TaifunGTII|Subtank|KF5|KF4|KF3.1|Magma|