Page 2 of 55 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 11 to 20 of 541

Thread: Liquid Labor aromatai, koncentratai ir skysčiai

Sveiki, o kaip Ecigtalke tema rast?
    Turiu nereikalinga Mini volt kita, PM (naujas)

Pagrindine sita
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Pagrindine sita
    aciu

Ačiū AirFrance ir LiquidLabor kolektyvui. 46 aromatų test - pakas ir 3 skystimėliai atvyko labai greitai. Sekmadienio-pirmadienio naktį užsakiau, pirmadienį išsiuntė, šiandien, antradienį, jau turiu. Žaibu atvarė

Last edited by Winci; 10-04-2016 at 09:59 PM.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Ačiū AirFrance ir LiquidLabor kolektyvui. 46 aromatų test - pakas ir 3 skystimėliai atvyko labai greitai. Sekmadienio-pirmadienio naktį užsakiau, pirmadienį išsiuntė, šiandien, antradienį, jau turiu. Žaibu atvarė

o kur foto?

Paremontavau foto, turėtum matyt

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Paremontavau foto, turėtum matyt
    po kiek ten ml tu aromu? ir kiek viskas kainavo, gal ir man nezaist ir imt iskart visus

Aišku imk visus, užmaišysi - palaikysi - pabandysi - paragausi, žinosi kurie skaniausi. Testeriukai - Ependorfo probyrkose - Eppendorf tipo mėgintuvėliuose po 2ml. aromato. Sako, kad kapsint reikia apie 5%. Kaina - euro kapeikos, ją derink su AirFrance ar LiquidLabor kolektyvu privačiai (forumo privačia žinute). Ir bazių turi.

Vorasss , su tavim Maksas - AirFrance bijo bendraut Jis tavo čia parašytą sakinį per gūgliaus vertėją išsivertė Pats pabandyk

"Sveikas, Maksai, malonu matyt . Neuzilgo bazes uzleksiu" google vertėjas : "Здоровый, влагалище, видимо, доволен. В скором времени основания uzleksiu"

Žvengiu jau kelios minutės

Jooo, guglius nepakartojamas, zvengiu ir as
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

Tags for this Thread