Page 49 of 50 FirstFirst ... 3947484950 LastLast
Results 481 to 490 of 495

Thread: Liquid Labor aromatai, koncentratai ir skysčiai

Gal tam nikotinui nieko blogo ir nėra,tiesiog jis aštresnio skonio,nei anksčiau esu pirkus iš LL,kada būdavo jau gatavai sumaišytas. Man asmeniškai tiesiog pasirodė aštresnis,nulinė bazė -gera,kaip ir anksčiau. O gal jau ir 3mg per daug
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...

Quote Originally Posted by keistuolė View Post
    Gal tam nikotinui nieko blogo ir nėra,tiesiog jis aštresnio skonio,nei anksčiau esu pirkus iš LL,kada būdavo jau gatavai sumaišytas. Man asmeniškai tiesiog pasirodė aštresnis,nulinė bazė -gera,kaip ir anksčiau. O gal jau ir 3mg per daug
    Pabandik sumazit nikotini kieki. Nes LL sako kad pas juos nieko nesikeite. Galimai per dideli kieki nikotino.

Отправлено с моего SM-G928F через Tapatalk
    Using Tapatalk

1 litrui LL bazes suvariau 17 nicotino buteliuku ir tikrai saldytuve nelaikau, bet skonis nuo senesniu jau sumaisytu baziu kaip ir nepasikeite. Mane kankina kita beda, kai LL aromas naudojau su nautilusu tai skonis budavo ziauriai ryskus, dabar perejau ant digiflavor sirenos ir nesuprantu, kodel taip truksta skonio. I 10ml bazes sulasinu apie 14 lasiuku, pasteepinu irgi pakankamai, naudoju wired claptona 0.30-0-40ohm, bet skonio kaip nera taip nera visu aromu apart legendinio Wicked LL.
    Nesuprantu ar as per mazai dedu aromos ar sirena neperduoda taip skonio kaip yra isgirta.

Dažnas dalyvis
    Man niekaip neaiški LL pardavimo logika. Kažkokie šotai, pimpotai... Paskui vartotojai skundžiasi, kad kažkas gavosi ne taip.
    Negi sunku pardavinėti kaip pardavinėja daugelis EU pardavėjų?? Paruoštas skystis su nikotinu 10ml buteliukuose, su visais reikalingais įspėjimo užrašais ir apsauga nuo vaikų.
    Tiek Snake Oil, tiek House of Liquid produkciją galima nusipirkti norimos nikotino koncentracijos ir sakykim, 100ml. Tiesiog gausite 10 buteliukų po 10ml, o ne kaip anksčiau 1vnt 100ml.
    All orders will be supplied in packs with 10ml TPD compliant bottles
    This complies with the Tobacco and Related Tobacco Products Regulations 2016

Nežinau kaip kiti, bet aš noriu vartoti skystį BŪTENT TOKĮ, kokį padarė gamintojas ir mėgautis juo, o ne panašų, sumaišytą ant kelių su dantų krapštuko pagalba.
    Last edited by VanBuren; 08-04-2017 at 09:43 AM.
    Creavap Le K, Elfin DNA75, VaporShark rDNA40, DNA30, SX mini M. BY-XL v4, v6, Kayfun 5, V3 Mini, Lite+, Achilles. Snake Oil, Snake Blood, El Toro Eden/Cigarillos. Buvo daug kas.

Labas VanBuren, kaip suprantu LL orientuojasi į aromatų "pasidaryk pats" gamybą ir pardavimą. Daug krapštymosi būtų nusipirkti 2 litrus bazės su 3 mg nikotino - 200 buteliukų ir paskui daryti maišymą
    Na netelpa viskas ... : D

O gal kas važiuoja pro Kretinga ir nori pasidalinti LL už atlygį 1ltr.PG/1ltr.VG nu ir tų nick shotu bent kelis paragauti? PayPal neturiu - yra Paysera. Arba jei įkertat ką ir kaip reik suvest bankiniu pavedimu, tai gal galit paiškint, nes ten neįkertu kas ir kaip. Jei ką į PM, jei toks dar yra Tapatalke

Išsiųsta naudojantis SM-G920F Tapatalk 4 Lt

Pasai, jei tik mausiu link Klaipėdos pavaišinsiu tave liquidlabor skystimais. Man labai skanūs kai kurie, gal net didžioji dalis. Dabar labai daug reikalų turiu... atostogos blemba vadinasi... ir aparatų ir kaitiklių krūvą atliekamų turiu už kinietišką savikainą, bet nėr kada į sendaikčių skyrelį sudėt. ... ir planuoto givavėjaus ant Mindauginių (nes ir vėl laimėjau ir noriu pasidalint) nesuspėjau organizuot per reikalus nu gal išsivartysiu, apsikuopsiu kaip nors, gero garo garintojams.

555T gnusmaS
    Na netelpa viskas ... : D

Dažnas dalyvis
    Kas man galėtų paaiškinti apie atsiskaitymą šiame e-shope? Kiek suprantu yra trys atsiskaitymo būdai- kreditinė kortelė, PayPal ir tarptautinis bankinis pavedimas?

jei idemiai paziurejai I saskaita tai turejai pastebeti , kad ji lietuviska ( SEB) as kai pirkau tai buvo vietinis mokejimas .

Dažnas dalyvis
    Mačiau, kad prasideda LT, o kas per velnias tas swift kodas?

Tags for this Thread