Page 57 of 57 FirstFirst ... 747555657
Results 561 to 569 of 569

Thread: Liquid Labor aromatai, koncentratai ir skysčiai

Ar kas bande per nonEU psl. per draugus-pazystamus is rusijos pirkt nic bazes? Kaip ten pas juos?

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Viskas gerai su Liquid Labor - ir paskyrą atsinaujinau, ir užsakymą padariau, ir Paypalu sumokėjau, ir siuntą gavau, ir dar dovanų 3 aromas mėgstamas pridėjo. Svoris virš 10 kg, siuntė Deutsche Post, gavau į LPExpress paštomatą. Sveikinu su visai priartėjusiais naujaisiais!

Nu ir kaip nauji skoniai? Virgi tu nepirkai ju tu nauju longfill'u kur su aromos 18 ml ?
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Pasiėmiau Custard Suicide ir Man´s World, užpyliau ant jų po 100 ml bazės per naujaką... vakar ant Žalgirio pergalės pabandžiau. Aišku dar nesubrendo - nesusistipino skystimai ir saldoki, bet jau dabar skonio man per daug - reiks praskiesti. Skonio daug neaprašinėsiu, nes jaučiu, kad dar nesusistovėjo, reikia dar nors savaitės išlaikymo: Suicide - vanilė su švelniu poskoniu, panašiu į Pulp White cake , kiek jį prisimenu (vos vos, kukurūzai ten turbūt buvo), o Man´s World kol kas permuša saldus kokosas.
    Iš seniau bandytų... kiek prisimenu Ohm nepatiko visai, o Ampere, Volt ir Watt patiko labai, tik nė velnio neprisimenu skonių, o šviežiai neužmaišiau dar.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Pasiėmiau Custard Suicide ir Man´s World, užpyliau ant jų po 100 ml bazės per naujaką... vakar ant Žalgirio pergalės pabandžiau. Aišku dar nesubrendo - nesusistipino skystimai ir saldoki, bet jau dabar skonio man per daug - reiks praskiesti. Skonio daug neaprašinėsiu, nes jaučiu, kad dar nesusistovėjo, reikia dar nors savaitės išlaikymo: Suicide - vanilė su švelniu poskoniu, panašiu į Pulp White cake , kiek jį prisimenu (vos vos, kukurūzai ten turbūt buvo), o Man´s World kol kas permuša saldus kokosas.
    Iš seniau bandytų... kiek prisimenu Ohm nepatiko visai, o Ampere, Volt ir Watt patiko labai, tik nė velnio neprisimenu skonių, o šviežiai neužmaišiau dar.
    Man´s World burbono nejauti tegul pabresta dar savaitele nes pagal sudeti skoniu turetu but labai geras. As klausiau ar situ nebandei ? Skoniai tokie pat kaip aromu tik tikriausia koncentracija mazesne nes i 120 bonkute 18 ml supilta. Su jais maziau vargo tik baze uzpili ir viskas
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Man´s World burbono nejauti tegul pabresta dar savaitele nes pagal sudeti skoniu turetu but labai geras. As klausiau ar situ nebandei ? Skoniai tokie pat kaip aromu tik tikriausia koncentracija mazesne nes i 120 bonkute 18 ml supilta. Su jais maziau vargo tik baze uzpili ir viskas
    Ne šitų nebandžiau. Nepirkau, nes nebuvo dar kai užsakymą dariau. Šviežiena.

Liquidlabor This is a... Custard Suicide ir Man´s World

Abu skysčiai skanūs, bet skoniai nėra labai stipriai išraiškingi. Abu patiko, 4+ mano nuomone.

Custard Suicide aiškiai jaučiamas kremas ir švelni vanilė ir kažkur toli jaučiu kukurūzų (kaip PULP) ar panašų poskonį (jo lyg ir neturėtų būti). Vaisių nepagaunu visai, nors gamintojas rašo "mit Früchten". Man kasdienai Custard Suicide gal net biškį per saldu.

Man´s World į priekį lenda kokosas, bet švelnus, su vanile, jaučiasi ir duslus (toks sausokas) burbono poskonis. Cukrų vos jaučiu, bet jei nebūtų instrukcijoj parašyta - nepasakyčiau. Saldumas yra.

Garinau su MTL bakeliais (Kayfun lite /Taifun GTR klonais), spiralės po +-1 omą, o dabar išbandžiau ir ant MTL dripkučių 0,8/09 omo spiralėmis. Skirtumas didelis - Custard Suicide ant Armango dripkutės skaniau atsiskleidžia, skonis išraiškingesnis ir kažkokį vaisių pajaučiu - gal vos švelnios kriaušės, gal vos meliono, pats nežinau. Man´s World ant dripkutės Achillez irgi kitoks, išraiškingesnis burbonas, ne toks sausas, mažiau jaučiasi kokosas.
    Užvarvinau pabandymui ir ant Cthulhu Mjolnir dripkės su 0,58 kažkokiu MTL klaptonu - garas daug tirštesnis ir šlapesnis ir skonio ryškesnio daugiau, bet man taip patinka tik kokie 10 užtraukimų per dieną (prie alaus).

Ir Longfil'ai parlėkė

Laukiam

Sveiki visiems.
    Kas yra pirkes "NIC" paskutiniu metu? Kaip atsiliepimai?
    Busiu dekingas. (o gal kur yra alternatyvos?)

Tags for this Thread