Page 54 of 55 FirstFirst ... 44452535455 LastLast
Results 531 to 540 of 541

Thread: Liquid Labor aromatai, koncentratai ir skysčiai

Jo, su ta buitine chemija tai yra reikalų - rugpjūtį žmona Vokietijoj prisitavarino privarė pusė pasato bagažinės visokių miltelių, dantų pastų, muilų, želių, šampūnų (ir dar vyno) ... čiut mano alus tilpo Sakau, kur tiek dėsi, kam tiek reikia? O ji : kokybė daug geresnė, bus vaikams, tėvams, mums. Išvis, sako, patylėk - į savo el.cigarečių ir skystimų spintas pažiūrėk. Nu ir baigėsi mano argumentai
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Atejo siunta is LL ir jie padare klaida vietoj 4 Sony vtc 6 idejo tik 2 o kitos 2 SAMSUNG INR18650-25R. Gal kam taip buvo? Dabar kreiptis i juos per vokieciu puslapi? Kazkaip keistai per vokiecius susisiekineti, gal pas rusus forume jam parasyti nes cia abejoju ar jis skaito
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Paskambink Maksui
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

Turi numeri? As jam rusu forume parasiau asmenine zinute ten jis lankosi gal atsakys, nes man tie Samsungai nereikalingi
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Turiu
    Colibri+Salamandra HLM, Vaporshark DNA40+KS HLM, ProYStick+Zz, XvoStick+Merkava, MiniVolt+Rose V2, Nanos Ext.+Velocity RDA

Quote Originally Posted by Vorasss View Post
    Turiu
    Viskas suderinta

Nors tema netinkama bet jau buvo nemazai diskutuota tai ir as pasireiksiu . Uzsilenke mano Opus'as ir nusprendziau kad uztenka man Karsono varikliuku ir nusipirkau Liitokala kuri turi tik 1 funkcija maziau bet jos + tyla. Perziurejau nemazai apzvalgu, atmetus megejus kalbancius bet ka reziume savo kainu kategorijoj puikus pakrovejas

Quote Originally Posted by Lind View Post
    Kažkaip skaičiai nesueina.

VTC5 akivaizdžai į pakrovėją įdėjai jau iškrautas, tai fast test režimas tau jų nebeiškraudinėjo, tiesiog pakrovė, kadangi įtariu squonkeris yra mechas, klausimas iki kiek tu jas iškrovei. Reiktų spėt sakyčiau ~3,2V.

VTC6 buvo beveik pakrautos (nu kokie 4,15 V, nes per pusvalandį pasikrovė), tada įkroviklis jas iškrovė ir vėl pakrovė ir parodė kiek mAh sukišo. Senokai jau test režimus naudojau, bet ar nebus taip, kad šitas pakrovėjas batarkes iki 3,5V tik iškrauna, prieš pradėdamas vėl įkraudinėt?

Šitas įkroviklis netikrina batarkių talpos, jis parodo kiek ampervalandžių reikia į jas sukišt kad įtampa pasiektų 4,2V, tai norint palygint skirtingų baterijų talpas, reiktų matuot pradėt nuo tos pačios įtampos abi, kitaip gauni pieno riebumą.
    Pvz, paimi VTC6 iškrauni iki 3,7V ir VTC4 iškrautą iki 2,8V, meti į šitą įkroviklį ir gausi kad VTC4 turi didesnę talpą.
    Neteisingai, Fast rezimas musu naudojamom baterijom netinka (jis skirtas kitom, neatsimenu kokiom) nes kaip aiskino ten ziuri kiek pilna pasikrauna bet deja daznai ji tiek atiduoti negali ir skirtumai buna dideli
    Nor rezimui neturi jokios reiksmes kiek ikrauta ar tuscia ar pilna baterija buna. Jis pasirupina (jei reik) kad ji pasikrautu iki pilnumo ir tada iskraudineja ir matuoja kiek ji gali atiduoti. Tai yra jis matuoja ne pakrovima o iskrovima ir rodo daug tikresne esama baterijos talpa (tai yra kiek baterija pajege atiduoti) ir paskui zinoma ja pilnai pakrauna bet ant ekrano rodo iskrovimo duomenis. Iskraudineja kiek atsimenu iki 2.8.
    Last edited by evaldasm; 03-31-2018 at 09:49 PM.

Fast režimas iškrauna iki 3.4V ir pakrauna iki 4.2V.

Test Nor pakrauna iki 4.2V iškrauna iki 3.4V ir vėl pakrauna iki 4.2V.

Batarkes gali naudot tas pačias abiems.

Ir taip, Test Nor skirtumo nėra pakrautos batarkės ar ne, ištestuos taip pat. Pavyzdys, kurį daviau buvo Fast Test režimui.

Rasei kad Nor rodo kiek pakrauna o tikroveja jis rodo kiek iskrauna batareikas zinoma gali naudoti tik is Fest rezimo ant garinime naudojamu batareiku jokios naudos, pieno riebumas. Gal taviskis sugedes nes mano per Nor rezima iskrove iki 2.8 ar 2.9 dar 4 tikrinsiu pasiziuresiu tiksliai

Bandau naujus skystimus SAULĖTOS DIENOS - SUNNY DAYS iš Liquid Labor vasara baigėsi ... ir atostogos ... bl3d...

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Tags for this Thread