Page 50 of 50 FirstFirst ... 40484950
Results 491 to 499 of 499

Thread: Liquid Labor aromatai, koncentratai ir skysčiai

jei lietuvoj siuntiesi jis nereikalingas . kai darai pavedima el banke tiesiog irasai ju saskaitos nr. ir mokejimo paskirtyje uzsakymo koda

Dažnas dalyvis
    Viskas aišku. Tiek ir norėjau. Dėkui Nelly

Quote Originally Posted by Winci View Post
    07-14-2017 Bemaišydamas skysčius patvirtinau savo įtarimus, jau lyg ir aksioma: maišant litrą bazės dingsta litras alaus. Maišant 2 litrus bazės dingsta 2 litrai alaus. Šiandienos 2 litrų maišymus baigiau

Trumpai (mano subjektyvi nuomonė apie gautas Liquid Labor aromas, anksčiau įspūdžius užsirašinėjau, šiandien visus 4,4% maišymus ragavau iš naujo):

Absinth - švelniau nei Halo Bery, skanus ir gaivus absentas
    Amareto - Amaretas jaučiasi, bet ne mano skonis
    Orange Fantasia - man gal truputį duslokas ir per saldus apelsininis (su žievėm) skonis. Keista - ant temperatūrinio nikelio skaniau.
    Neuro Dubel - įdomus agurkas, gal net ne agurkas, gal biškį citrina. Skanus man.
    Fizzy American Cream Soda - skanus vanila custardas.
    Apple Slush - saldus obuoliukas, įtraukiant - su šaltuku. Skanu.
    Bluberry Mufin - kepinys su uogom. Neblogas
    Purple slush - saldus su šaltuku velnias žino kas. Labai skanus.
    Blueberry yogurth - šiaip sau su biškį uogų.
    Fruit circles - lyg ir uogos... nelabai patiko
    Blue Swirl - saldus vidutiniškas skystis, neišsiskiria, bet ir nenusibosta
    Fat Boy - rašo, kad mango, o man tai labai neįprastas skonis - cukraus vata su eglute.... labai saldu, gaivu ir su egle ... buvo skanu, bet išgarinus 7 ml įsiėdė skonis, nenoriu jo kuriam laikui
    Black Honey – padoriai saldu, daug medaus, mažokai tabako,
    Black Jack - ir vėl biškį anyžiaus su saldymedžiu (likorinu), ir man skanu, kol nepadauginu ir nenutirpsta liežuvis.
    Pilot KA – skanu, pusė velnio
    Mr. Frost - švelnus, neįkyrus, su nestipriai jaučiamu arbūzu ir dar kažkuo (sako, kad su ličiu) Skanus
    Fizzy Cherry Cola - skanu. Labai skanu
    Green Tea - nebloga arbatėlė
    Cappuccino - šiaip sau kava
    Blackberry - nepatiko – man kaip šampūnas (kaip ir Pan Pan)
    Grape Fantasia – labai skanios vynuogės su šaltuku
    Zenith - skanūs avietiniai ledinukai
    Black Arctic - šalti juodieji serbentai. Skanu
    Energy Fruit - Red bull su uogomis. Irgi skanu
    WS-23 - šaltukas įtraukiant, geras priedas
    Vanila Custard – skanus vanila custardas.
    Jam on toast Apple – man per daug keptos duonos/bulkos skonio, kitų skonių per jį nejaučiu
    Jam on toast Blueberry - ir vėl man per daug keptos duonos/bulkos skonio, kitų skonių per jį nejaučiu
    RY-4 - primena Halo Shamroc ar Tribecca (jų skonių kuris - kuris nelabai prisimenu), tik daug švelniau, neblogas, netgi geras.
    American red - neblogas, bet neypatingas, yra poskonių, kurie man nelabai patinka
    Silverblend - neblogas, bet nepaliko įspūdžio

Pastaba. Skonis - ne brolis ... flomasteriai
    Na netelpa viskas ... : D

Winci ziauriai aciu uz apzvalga! Kai tik pradejau siustis LL aromas tai kazkaip pataikydavau visad ant geru skoniu, turbut daugiausia kartu
    pakartotinai prie kitu skoniu siunciausi Wicked LL, man jau cia kaip legenda ir relikvija turet uzsteepinus sita skoni. Tai va pastebejau, kad
    pataruoju metu vis nepataikau ant tu nauju skoniu, ir stovi paskui buteliukai pilni aromu, nors seniau atsizvelgdavau i duotus atsiliepimus ir zvaizduciu
    kieki paciame ju puslapyje, supratau, kad kai kurie ivertinimai labai prasilenkia su mano skoniu.
    Is paskutines siuntos mano asmeniniai:
    Orange Fantasia - primena fanta, labai saldus, bet tas saldumas kartu uzmutina ir apelsinu skoni (pvz: ant berserkerio skanus, ant sirenos duslus)
    Silverblend - saldokas tabakas, pora baku isgarinta ir gana, nieko idomesnio
    Cherry Scherbet - gaivi vysnia su tokiu gaiviu vysnios lapu prieskoniu, skanus ir svelnus
    Flavor nr. 13 - Labai saldus braskiu-pieno kokteilis, skanu, bet per salduma daug nesugarinu
    Black Fire - laiko patikrintas, bet kazkoks poskonis man jame vis nepatinka, garinu su pauzem
    Pinkerton - dar vienas bestselleris kuris man yra tiek saldus, kad uzmusa visas natas.
    Klasikiniai solo:
    Honeymeleon - labai stipriai cheminis skonis ir kvapas, is bedos
    Banana - bandziau ivairius kiekius aromos, bet skonis taip ir liko labai blankus

Quote Originally Posted by paulpjack25 View Post
    Watch and enjoy the hot romantic videos,Hot Kissing,Hindi Movies Hot Videos,bigo live girls,top japanese av >>>> hotvideosxx.com
    paulpjack 25 Perkaitai?
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/ Intellicharger D4

Tai va šiandien užsisakiau pora litrų(PG/VG) su nikšotais iš LL. Aromatų neėmiau. Tikiuosi ryt jau galima bus visa tai paragauti, o ne vien tik gandais misti

Išsiųsta naudojantis SM-G920F Tapatalk 4 Lt

Gavau
    Viską išvaliau, spirales nublyzginau, vatą Cotton Baccon V2 USA pakeičiau.
    Ir kolkas pabandymui praleidau PG50/VG50 be nikotino per dvispiralniką RDA
    Pirmas įspūdis, bekvapė/beskonė(na tas kvapas yra kaip ir kituose bazėse, bet nėra pašalinio kvapo ir pašalinio skonio), kartumas šiek tiek jautėsi ir nustebau gryną baze garinant, jog parūkymo jausmas buvo…be nikšotų(tai kaip bus su nikšotais)
    Vėliau papildysiu, nes daba laiko nebėr

Last edited by pasas; 11-17-2017 at 02:25 PM.

Quote Originally Posted by pasas View Post
    Tai va šiandien užsisakiau pora litrų(PG/VG) su nikšotais iš LL. Aromatų neėmiau. Tikiuosi ryt jau galima bus visa tai paragauti, o ne vien tik gandais misti

Kad aromų neėmei - padarei didžiausią gyvenime klaidą

Šiandien ir mano užvakarykštis užsakymas iš Liquid Labor atlėkė :

Užraugta skaniai kvepėjo pilstant, luktelsiu savaitėlę ir ragausiu. Dariau visus 4% - 96 ml. bazės ir 4 ml aromos.

Tags for this Thread