Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: Reikia pagalbos

iskilo toks klausymas niekaip neiseina apskaiciuoti su skrypty info pl kiek reikia nikotino pilti kad gauti 50 ml 18mg/ml dedu i 50 ml dar aromos 4 ml cia ne man reikia pazystamui uzmaisyti bet man gaunasi tik nikotinas ir aroma pagal kalkuliatoriu gal kas parasys kiekius buciau labai dekingas
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/ Intellicharger D4

sunkiai suprantu ką parašei neaišku kokio stiprumo nikotiną dedi - 100 ar kitokio stiprumo. Jei bazė 0, nikotinas 100, aromos 8% (4ml į 50 ml), tai norint gauti 18 stiprumo 50 ml skysčio reikia : 37.72 ml (0 bazės), 8.28 ml (100 nikotino) ir 4 ml aromos.
    Šitą pabandyk :
    http://www.ecodumas.lt/lt/content/37...ymo-skaiciuokl
    Na netelpa viskas ... : D

turiu tik 20mg nikotino,na dabar aisku dekui uz info
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/ Intellicharger D4

tai praktiškai tik aromą į 20 stiprumo nikotino skystimą suvarvinti reikia
    Na netelpa viskas ... : D

sveiki,netycia nukrito nuo stalo ant grindu isklotom plytelem modas gautas tik pries savaite Therion dna 166 lyg ir nieko neatsitiko vizualiai,bet kazkaip atkreipiau demesi i ekrana ohm kaip paspaudi fire nesikeicia,bet va kiti parametrai sokineja pvz antroje eiluteje kur yra V ir trecioje kur yra A nuspaudus fire mygtuka jie per sekunde parodo du skirtingus parametrus ar taip turi buti nes kazkaip seniau nekreipiau i tai demesio W nuspaudus fire is pat pradziu 6.8W po sekundes 17 W tiek kiek ir buvau nustates,na nezinau ar as issamiai cia nupasakojau ar ka suprasit,bet jei suprasite butu labai didelis aciu.

man rodos visi DNA taip daro. man su SS 316L viela ir ant TC ir ant power mode taip daro. turėtų ganėtinai greitai užkilt galia iki tavo nustatytos ir ten likt.
    Berserker, Serpent SMM, Hadaly, CSMNT, ThinkVape Finder 167

Quote Originally Posted by Agentas View Post
    man rodos visi DNA taip daro. man su SS 316L viela ir ant TC ir ant power mode taip daro. turėtų ganėtinai greitai užkilt galia iki tavo nustatytos ir ten likt.
    uzkila akimirksniu ir lieka reiskia, gal niekas ten nesusitrenke,jau buvau persigandes,kad modui sakes

sveiki,turiu tokia problema su therion dna 166 modu atsisuka varzteliai ant modo tie kur yra 3 ir kaitiklis tada kliba niekaip nerandu tiem varztam tinkamo raktelio priverzti gal kas mate kur galima butu isigyti butu gerai kas numestu linka. Aciu is anksto

Man irgi tas pats, itariu reikės pas laikrodininka koki nešti, kad suvaržytu.