Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 42

Thread: Įvairūs konkursai - garo įrangos GIVEAWAY

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Norintiems pabandyti (referalkės) :
    Forume draudžiama reklamuoti ir "piramidės" tipo (užsiregistruokite patys ir suraskite dar 10 kvailių, kurie užsiregistruotų paskui jus) verslą ar žaidimus reklamuojančias svetaines ir nuorodas su jūsų „referal ID“ į jas (įskaitant ir dalyvių parašus).

Piramidė:
    užsiregistruokite patys ir suraskite dar 10 kvailių, kurie užsiregistruotų paskui jus
    Eina namas, šitas nužudė, bet kaip ir tiesa gaunas
    @Winci, parišo tave, nes reklamini čia kažkam naudingus dalykus

Nu gal ir geras tas kai kuriems>"laimėk kažką"<bet kažkaip man tokie ir pan. pvz. kaip T..e L..o neprilimpa.
    Ankščiau pataškinau kelis kartus, be reklamos draugams ir kitiem, bet žvilgtelėjau vakar, ir nelinko ranka ten pataškinti.
    Jei ką,
    tai gerų senų ir naujų metų visiems, ir kad garintuvai nenusprogtų!!

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt

Su artėjančiais

Paaiškinu dar kartą : pagal REFERALKĖS nuorodą eini į tinklalapį ir jei nenori kitam (pvz. man) taškų atnešti - junkis prie puslapio iš naujo (nutrynęs adreso gale skaičius - raides).
    Jei nepatinka ar nenori - nedalyvauji Aš karosų ir karpių nemėgstu - neperku ir nevalgau.

Ir dar - ar būtų norinčių dalyvauti mano organizuojamame konkurse (be referalkių ) Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo 100-osioms metinėms?
    Last edited by Winci; 12-31-2017 at 11:21 AM.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

taisykles galioja visiems ir nereikia cia issidirbinet "jei nenori tai neikit".

ir neapsimetinek. jeigu bus nueita nuoroda tai jau tau uzsiskaitys prie pliuso, jau vienodai rodo ka ten poto trinsi ar ne.

Piktas Paparaciz - nuėjus pagal nuoroda neužsiskaito prie pliuso, reikia sudalyvaut/užsiregistruot lošime. Aš neišsidirbinėju. Ir išvis nemokamo sūrio labai retai būna.

Pralošinėja 5 x Pulse BF Box Mod + Berserker MTL RDA Vandy Vape Giveaway (referalkė) - gal kam įdomu

Ir dar pralošinėja Berserker MTL RDA (referalkė)

Pralošinėja 5 x Teslacigs Punk 85W Box Mod (referalkė)

Last edited by Winci; 03-05-2018 at 10:07 PM.

Innokin stipriai pralošinėja Win from ECF and Innokin: Kroma-A & Zenith Atomizer, ultimate MTL kit + Ares MTL RTAs (referalkė)
    3 x po 2 Kroma-A + Zenith MTL Platform Series Kits & 1 Ares MTL RTA.
    7 x Kroma-A + MTL Zenith Platform Series Kits & 1 Ares MTL RTA.
    10 x Kroma-A + MTL Zenith Platform Series Kits.
    Grand Prize: ČEMODANAS Innokin MTL Vaporizers and Tanks inside a metal Innokin carry-case, along with some great surprises!

Pralošinėja 5x Sigelei TOP1 & 5x Sigelei Vcigo K3 (referalkė)