Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Įvairūs konkursai - garo įrangos GIVEAWAY

Grįžau iš ilgos kelionės namo ir paštas mane pasitiko su dar vienu laimėjimu : šį kartą Eleaf iStick TC 200W iš healthcabin - laimėjau, nes atspėjau Manchester United - Bournemouth rungtynių rezultatą. Dar vienas monstriukas į komandą... tik labai minimaliai aš juos naudoju, nes pastoviai ant cigaretinių kaitiklių garinu. Turbūt modus sūdyt reikės
    Healtcabin atsiuntė labai greitai, rugpjūčio 16 išsiaiškino kur man siųsti, o 26 d buvo jau mano pašte. Puikus greitis - žaibas

O gal kam reikia modo iš žemiau esančių?

Last edited by Winci; 08-28-2016 at 12:45 AM.
    Na netelpa viskas ... : D

Jaunuoliai ir patyrę vartotojai, stabdau savo loterijas (apart teleloto, nu vdrug du kartus žaibas...) - nenorėjot prisijungt, nereikia. Užgesinot savo nepasitikėjimu SAVO galimus laimėjimus ... Aš daug laimėjau, net per daug kaip 1 snukiui, ir kitiem siūliau - tiek ir tereikėjo... pas Smokus ir efunus sudalyvauti reikėjo per referalą .... būtų Lietuvai 1 prizas iš 20. Pažįstamiems rusams ir olandams tie prizai nuėjo (pagal referal nuorodą). Graužė mane Cooper'is - Kubilius, o galėjo pasidžiaugti ir pats.

Apie kokia cia loterija kalba eina?

Apie GIVEAWAY visokius, kuriuose dalyvaudavau ir kitiems siūliau

Aa.. As irgi kartas nuo karto dalyvauju, bet nelabai sekasi man tokiuose dalykuose

Pamelavau - vėl sudalyvavau - vėl laimėjau 3,14zdec koks lengvas Yosta Livepor 160W modukas iš HealthCabin - pigus, labai lengvas, su 2 batereikom, na ir man gražus su raudonu dangteliu.

Last edited by Winci; 05-13-2017 at 08:45 PM.

Tu ten blata turi
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III