Results 1 to 7 of 7

Thread: gal kas gali pagelbėt dėl GENESIS

gal kas gali pagelbėt dėl GENESIS

Laba diena forumiečiai ,
    pradėjau garinti pirmas ir vienintėlis mano bakas buvo GENESIS KRAKEN kraken-genesis-tipo-kaitiklis-hcigar.jpgpirktas neseniai iš ekodūmas , buvo viskas puiku tris savaites ,bet krito mano pypkė ant žemės ir stikliukas dužo .Gal kas turite parduoti tokį stikliuka arba žino iš kur toki butu galima užsisakyti ? Nes esu naujokas toje srityje ir nelabai dar susigaudau ka ir iš kur nupirkt. Prašau nepykti jei parašiau ši posta nevietoje .galintiems suteikti pagalba mano tel.nr. 8 616 16993 .
    Ačiū ...

Sunkus atvejis su tavo stiklu. Gal dar nuo ko tinka. Matmenys.
    Nu nesupratau ir viskas...

Sveikas, viskas gerai bet atsakyma turbut greiciau butum gaves sitoje temoje . FT turi, tik teks laukti ir pasiimk kelis
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Evaldai, neturi FT, ir jau seniai neturi ...
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

O bleha nedaziurejau, cia turi bet irgi teks laukti
    Ar nepaprasciau Ecodume ji visa vel nusipirkti tik 13 e. o pas kiniecius dar pora stikliuku...bus daug atsarginiu daliu
    Last edited by evaldasm; 04-05-2016 at 07:55 PM.
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

ir ten seniai nebeturi, pats kažkada žiūrinėjau

ČIA yra už 14 svarainių ir ČIA bet vietoj visą pirkt pigiau
    Last edited by Winci; 04-05-2016 at 08:10 PM.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Ecodume tik 13 e ir jokiu laukimu