Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44

Thread: 3FVAPE parduotuvė

[QUOTE=Winci;74882]Normaliai. Greitis geras. 2016-03-16 vakare užsakiau, 2016-03-17 gavau tracking'o numerį, parašė, kad išsiuntė. 2016-03-29 atvyko į LT - Rodūnią, o šiandien, 2016-03-31, gavau į rankas.
    Pasirinkau NL paštą. Kayfun Mini V3 klounas geros kokybės.

Pasisekė tau winci aš vis dar laukiu savo kayfun'o

Akcija - atrakcija - dovanos : Raven's Moon Style RTA Giveaway - 3FVAPE - sudalyvaukit

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Užsisakiau 04-07, tracking'o numerį gavau 04-08. Nuo 04-11 iki šiandienos (04-15) vis dar tas pats "ruošiama siųsti". Kažkaip ilgai jie ruošia tą siuntimą (NL paštas). Ar čia viskas tvarkoje ir reikia kantrybės?

Jeigu pirkai prekes, išsiunčiamas per 24 valandas - 24HRS SHIP , tai rašyk protesto laišką , jei visas kitas, tai jie patys deklaruoja, kad gali išsiųst per 3-7 dienas

Pirmas pirkinys iš 3FVAPE. Galiu pasakyt, kad visai neblogai. Siunčiausi per NL paštą. Užsisakiau 04-07 vakare, o 04-08 jau gavau tracking'o numerį. Siuntinys atsidūrė Nyderlanduose 04-19, o 04-24 apsireiškė Rodūnioj. Šiandien (04-26) ryte gavau į rankas. Siuntinuku patenkintas, dabar bandau Kayfun Mini V3

IMG_3183.jpg

GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Vel vieni is pirmu Heron V2 klonas, originalas labai giriamas vakaru forumuose, netgi per daug ir kas keisciausia kad ji giria ir ''cigaretines traukos'' fanai
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

o kodel ne? gi gali prisukti oro padavima iki 0.

Va tik klonuotojai galetu pridet kad ir plastikini bakeli, tiek jau to ta "Ultem"

Jo bakeli is plastiko galejo pagaminti o su oro prisukimu ne taip paprasta. Ant daug kokiu prisukti galim bet tai ju nepadaro ''cigaretiniu'' prisukus ora daleiskime iki 1 ar 1.5mm isoreja vidinis apiputimas 3.5 atiduoda per menka oro srauta ir isskirstyta placiai per 3.5mm, stipriai prarandamas skonio perdavimas ant didesniu W greit gaudomas degesis. Nors sita irgi nera 100% taisykle dar niuansu yra . Ir isvis jauciasi traukimas kitoks. Rusai tai gruda i vidu ''mazintojus'' visokius
    Last edited by evaldasm; 05-08-2016 at 10:38 PM.

Ką rusai, ką rusai Nu, bet iš rusų ... ir aš įsitaisiau "mažintoją" vozdūhovodą