Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44

Thread: 3FVAPE parduotuvė

3FVAPE parduotuvė

3FVAPE parduotuvė Ir vėl iškilo klausimai : ar patikima? ar siunčia į LT ? ar atsiunčia?

Jau senokai vis užklysdavau į šitą internetinę parduotuvę, bet nepirkdavau, forume keliose temose yra pasiklydę klausimai ar nuorodos į ją, tai nutariau aprašyt būsimą patirtį.

Vienas pranešimas yra : 12-06-2015 rozenkreicer o mano siunta RG230929965CN jau 3cia savaite keliauja is pekino (kas buvo toliau - neaišku, nepranešė)

Stebuklų joje nėra, bet nutariau išbandyti. Pas juos skelbiama kai kurių prekių IŠSIUNTIMAS PER 24 VALANDAS - 24HRS Ship. Pabandžiau. 2016 kovo 16 vakare užsakiau Kayfun Mini V3 klouną ir Smok TFV4 Mini Backup Kit dėl galvučių į TFV4 mini. 2016-03-17 gavau tracking'o numerį, parašė, kad išsiuntė. Pasirinkau NL paštą. Šiandien (2016-03-20) siuntų paieškos programos parodė, kad siunta paruošta išsiųsti Nuo 2016-03-18 atsirado užrašas "Ruošiama siųsti". Nelabai 24 valandos, nesvarbu, neskubu

Jei kam bus įdomu - dar parašysiu.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Užsakinėjau kovo 13,kovo 14 išsiuntė

Kinu shopas?
    Tesla WYE + Ammit, Eleaf Pico + Kayfun v5, Istick 40w + Kayfun mini v3

Quote Originally Posted by joyflyer View Post
    Užsakinėjau kovo 13,kovo 14 išsiuntė
    Kurį paštą rinkaisi ? Išsiųst - išsiuntė, o tracking'ą rodo ? Klausiu nes ir man "išsiuntė" kovo 17, bet gana tikslus tracking'o puslapis rodo, kad dar neišsiuntė - tik "gatava", t.y. paruošta išsiųsti.

Kinų (o gal kiniečių) krautuvėlė

3FVAPE parduotuvė

Trackingas rodo.china post'as

- ar juda siuntinys?

Siunčiausi iš jų Cthulhu v2 kloną - atkeliavo per 3 savaites. Užsakius buvo tyla 5 dienas, kol neparašiau į supportą, tada tą pačią dieną ir išsiuntė.
    Lyginant su FastTech, truputį brangiau.

Is ju preorderinaus treeboxa dar rugseji issiunte lapkriti per china post,gavau sausio pradzioj
    Marquis+Tank Crossing box mod|Erlkonigin+iStick20w|Stingray X + Fogger V4.1|Skeleton Key + Orchid V1|Origin+Aqua|Spiner2 + PT2mini

Normaliai. Greitis geras. 2016-03-16 vakare užsakiau, 2016-03-17 gavau tracking'o numerį, parašė, kad išsiuntė. 2016-03-29 atvyko į LT - Rodūnią, o šiandien, 2016-03-31, gavau į rankas.
    Pasirinkau NL paštą. Kayfun Mini V3 klounas geros kokybės.