Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Akumuliatoriaus pertempimas

Akumuliatoriaus pertempimas

Sveiki, gal kam teko tuo užsiimti? Norėčiau sužinot ar galima kur Vilniuj nusipirkt termovamzdelį ploną ir tam tinkamą? Ačiū.

Man dar neprireikė, tad nebandžiau, bet moki veži teko matyt 20mm plonasienio termovamzdelio. Turėtų padėt.
    Nu nesupratau ir viskas...

20mm neužteks, reikia 30mm arba bent 29mm - va tokio, bet čia Šiauliuose. Pats turiu iš FT raudoną, puikiai užtraukia 18650 (18xxx) baterijas
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Nu ple pamatavau. Plonesnio sienelė 0,2mm. 20 mm neturėtų būt storesnė nei 0,25. Reiškia vidus turėtų 19,5 likt. Milimetro laisvumo užmaut turėtų pakakt. Blogiausiu atveju sekantis yra 25mm., bet tada jau po užtraukimo baterija storoka gali gautis.

Truputį ne taip ta šlangutė skaičiuojasi Jei visai tiksliai apskritimo ilgis C = 2 π R (2x3,14x9=56,52) arba C = π d (3,14x18=56,52), bakterija yra 18mm ... šlanga suspausta pusiau, reik dalyt iš 2

ai, ką čia daug skaičiuoti, ant pirštų parodysiu

Winci klonodelas Efest vietoje Samsung'o kisa. Vienam veikejui turbut kokia ''fire'' igrudai i Efest skura tai tas po siai dienai ju bijo kaip velnias kryziaus
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

aga, paskui rašė jo draugelis - dingo kažkur, seniai nematė, ligonines, morgus apskambino

Reiks dar skūrų žalių nusipirkt, Sony VTC 5 darysiu iš tokių

Last edited by Winci; 03-12-2016 at 11:09 AM.

Apie skirtingas šlangutes mes kalbam. Tos, kurias ras mūsų senukų, moki veži ar elektros prekių parduotuvėse turės nurodytus 2 diametrus, kuriame pirmas yra esamos diametras, o antras kiek ji maksimum gali susitraukt. Taip pat bus nurodyta susitraukimo temperatūra, įtampos izoliacija ir dar daug kitų parametrų ir pvz į šlangutę, kurios nurodyti diametrai 2/1 mm, aš visai nesunkiai įkišu 2,5 mm grąžtelį. Su 3 mm grąžteliu jau yra problemų.

nu akurat aš apie šlangas batereikėm , jūs apie kembrikus

Dar galėjai ir nurodyt žmogui, kur gaut šlangų batareikėm, kad nereiktų eit pirkt izoliacinių termovamzdelių. Kembrikai nesusitraukia.