Results 1 to 8 of 8

Thread: ipv 5 200w

ipv 5 200w

http://www.cigabuy.com/authentic-pio...ck-p-8532.html Pasirode naujas aparatas ipv5 200w idomu kaip su kokybe bus?
    Last edited by harbour; 03-02-2016 at 09:59 PM.
    Paranormal DNA 250 Box mod/ Theron DNA 166 Box mod /Thelema DNA box mod/ Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ By-ka v8 MTL/Dvarw MTL FL 24/

Na dar ne visai pasirodė, This product is on pre-sale, kaip ir FT, kaip ir Efun. Tiesa pasakius patiko išvaizda, labai patiko. Sulauksiu IN STOCK baltos ar sidabrinės ir tada spręsiu ką jau ten spręsiu, žiurkėnas jau į koją spiria Preorderinti . O kokios problemos dėl kokybės? Turimais 3 Pijonieriais nenusivyliau, surinkti gerai.

Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Pirmi įspūdžiai labai geri, IPV5 200w TC By Pioneer4You tikrai vertas 40 €, kaitina gerai, rankoj smagu laikyti, man patiko. Vienintelis dalykas, kuris nelabai - tarpas tarp korpuso ir ekrano.

tarp kitų Pijonierių

dydžio palyginimas su kitais dvibatereikiais

Koks pionierius, čia visas bolševikas.

komsomolcas geriausiu atveju , bolševikas turėtų bent 3 batereikas turėt : spaliukas - su integruota , pijonierius 1 batereikė, komsomolcas - komjaunuolis - 2, bolševikas - komunistas - 3, o CK narys - člien - 4

Quote Originally Posted by Winci View Post
    komsomolcas geriausiu atveju , bolševikas turėtų bent 3 batereikas turėt : spaliukas - su integruota , pijonierius 1 batereikė, komsomolcas - komjaunuolis - 2, bolševikas - komunistas - 3, o CK narys - člien - 4

Ple. Nepavydžiu pirmininkui. Jam mašininis akumas nešiotis...
    Nu nesupratau ir viskas...

Mano pijonieriai ... spaliukai, komsomolcai, bolševikai, člienai ir pirmininkai