Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 52

Thread: KONKURSAS 70W UD BALROG TC Kit laimėti

Noriu, nes nerandu argumentu nenoreti
    Eleaf Istick 50w // Elephone ELE P70-LAISIMO 70W TC// Kayfun lite plus (Ehpro) // Caterppilar RDA //KS Style// Kayfun v3 mini

o kiek prisirinko Noriu nes visi nori
    Turiu nereikalinga Mini volt kita, PM (naujas)

Dažnas dalyvis
    Nenoriu

Noriu, nes su drauge viena elektronine nebepasidaliname

nors ir nelabai aš šitam konkurse pageidaujamas, bet sudalyvausiu nes mėgstu konkursuose dalyvauti. RAGO noriu, nes jis mažas, turi temperatūros kontrolę (kuria beveik nesinaudoju) ir tamponą po kaitikliu. Visiems dalyviams linkiu sėkmės.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Noriu, nes patiko tokia agresyvoka išvaizda.

Noriu,nes turiu tik viena ir tas be temperaturos kontroles,buciau be galo dekingas.
    Fogger v4.0/GP Heron FT/Hcigar Taifun GT RBA/ Sirena 25/ Theron DNA 166/Berserker Mtl/Hastur MTL RTA/ Intellicharger D4

Uz dyka ir actas saldus. Traukit ir mane i sarasa, mazu papuls aklai vistai grudas.
    Dievulis sake:
    Nori laimeti, nors bilieta nusipirk!

Izanga cia. Mano laimejimo atveju iskarto isrenku zmogu savo nuoziura is uzsirasiusiu ir perduodu jam visas teises (duos savo adresa, tarsis ir t.t.)
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Noriu turėti rimtesne įranga, išbandyti kalnus dumu, kad visi pavydėtu.