Page 61 of 64 FirstFirst ... 11515960616263 ... LastLast
Results 601 to 610 of 633

Thread: Tik originalus e-cig irenginiai, foto, svarstymai, nuomones (jokiu Kinijos gaminiu)

Quote Originally Posted by VanBuren View Post
    Nes tu neskaitai kas parašyta, o galvoji ką atsikirst. Aš parašiau savo nuomonę. Ir ją visada rašau, TIK apie daiktus, kuriuos aš naudojau. Ir tai nereiškia, kad kitiems taip reikia daryti / ar kad kiti gali matyti kitus pliusus ir minusus. Esu iš tų durnių, kuriems visiškai dafieni, kaip kiti darys.
    Ir taip, pritariu Paparaciz, gyvenkime draugiškai.
    Tu taip pat neskaitai nes as aiskiai parasiau kad Kalbu ne apie Kayfun'us o apie per apacia pildomus ir patikek kad ant visu atsikirtimu man giliai. Lygiai taip pat as parasiau savo nuomone apie 2 pildymo budus is savo nemazai turimu kaitikliu pildomu abiem budais ir aiskiai turejai suprasti kad man tavo isvardintu pliusu nesimato...viskas, ir kokie cia piktumai gincuose gimsta tiesa ar ne taip nelly14
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Tokiuose gincuose tiesa buna to kuris arsiau ir garsiau loja...

O tiesa paprastesne- kiekvienam savi flomasteriai skaniausi. Ir dar karalius nuogas

Dažnas dalyvis
    Viskas gerai, nebesipykstam. Šventės artėja...
    Jac Vapour DNA, Creavap Le K, Elfin DNA75, VaporShark rDNA40, SX mini M. BY-XL v4, v6, Kayfun Prime, 5, KFL+, Achilles. Snake Oil, Blood, Eden/Cigarillos. Buvo daug kas.

Sveiki, nusipirkau kayfun prime, tad reiketu biski pagalbos susisukau coila 0.85ohm is 0.40 kanthalio ant 2.5mm diametro ir garinu ant 18w. Buvau atsukes skyscio padavima pusantro karto su skysciu 50/50, siek tiek pagarines ji taip ir palikau (atsukes skyscio padavima) ir kiek veliau vel pradejau garinti ir pradejo leisti skysti per oro padavimo skyle ir traukiant burbuliavo.. Ar reikia pagarinus uzsukti skyscio padavima ir kaskart pradedant garinti ji vel atsukti? ar as cia perdaug ji atsukau? Duokit kokiu patarimu

Quote Originally Posted by Kindzas View Post
    Sveiki, nusipirkau kayfun prime, tad reiketu biski pagalbos susisukau coila 0.85ohm is 0.40 kanthalio ant 2.5mm diametro ir garinu ant 18w. Buvau atsukes skyscio padavima pusantro karto su skysciu 50/50, siek tiek pagarines ji taip ir palikau (atsukes skyscio padavima) ir kiek veliau vel pradejau garinti ir pradejo leisti skysti per oro padavimo skyle ir traukiant burbuliavo.. Ar reikia pagarinus uzsukti skyscio padavima ir kaskart pradedant garinti ji vel atsukti? ar as cia perdaug ji atsukau? Duokit kokiu patarimu
    Sukinėti kas kart nereikia. Aš beveik du pasukimus darau. Man varva tik dviem atvejais, užpildžius prisukant ir jei pašąla kaitiklis - tai atšylant varvinasi.

Kindzas,
    siulau tau pabandyti 0.32 viela ir 1.1-1.2 varza. 13-14W.

Čia gal labiau vata kalta, pilnai neuždengia skysčio padavimo skylių, pašiaušt ją reikia. Ar netyčia viršus nedasuktas.

gal iprociu ir butent kaip garint sita kaitikli?

nes nu gali ten siaust kaip nori bet jei traukiama taip jog skystis per jega eina virs tai ir begs. o ka jam daryt?
    taigi viskas svarbu. kaip trauki, kiek oro paduodama, kiek speja isgarint ir t.t.

tai zinoma galioja visiems kaitikliams.

Dekui uz info. Manau vata buvau blogai sudejas, dabar daugiau idejau tai viskas kaip ir gerai. Garinu ant maziausios skylutes ir noretus kad butu dar maziau oro :/

Kindzas keisk kaitikli, iskreiptas netaisyklingas garinimas gaunasi pas Prime ant maziausiu skyliu. 1.8 ir 2.0 viskas, is bedos dar 1.6 dziura gali W pamazines bet jau apiputimo pradeda trukti
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III