Page 60 of 64 FirstFirst ... 10505859606162 ... LastLast
Results 591 to 600 of 633

Thread: Tik originalus e-cig irenginiai, foto, svarstymai, nuomones (jokiu Kinijos gaminiu)

Nesuprantu del ko cia plesomasi maikes. Nu nepatinka kayfun nu tai imi kitoki. Yra kam jis idealus kaitiklis, yra kam ne. Tam ir yra visa ivairove. Hau

Quote Originally Posted by VanBuren View Post
    Na, atrodo aiškiai parašiau, kad man tam pakanka mano dviejų rankų. Ir būtent šiems kaitikliams. Su berserku taip paprastai jau neišeis. Jei kažkam reikia dar ir dantų, tebūnie.

Problema tik viena - jei užpildant kaitiklį reikia dar ir servėtėlių, tai man jis ne kaitiklis, o tik metalo gabalas.

Atrodo aiškiai viršuje rašiau, kad punktai yra skirti: Jei kalbant apie Kayfunus nuo V3 mini ir aukštyn,:
    P. s. jei dar neaiškiai parašiau: aš visada esu už kiek įmanoma paprasčiau aptarnaujamus kaitiklius. Ne atrodančius gražiai, bet būtent paprastai aptarnaujamus.
    Koks skirtumas nors ir vienos rankos, gal tu zonglierius, kam visa sita nesamone ?
    O as aiskiai parasiau kad lyginu bendrai siuos pildimo budus ir jokiu akivaizdziu pliusu tu neparasei o 2 punktai is vis sunkiai paaiskinami
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by Paparaciz View Post
    Nesuprantu del ko cia plesomasi maikes. Nu nepatinka kayfun nu tai imi kitoki. Yra kam jis idealus kaitiklis, yra kam ne. Tam ir yra visa ivairove. Hau
    Tai kad maikes neplysta forumas juda. Cia daugiau apie pildimo budus kalba eina
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Grįžtam prie apipūtimo, pagriebiau KF4, išploviau, pervyniojau, užpyliau du mėnesius rauginto gold dukato ir jis man per "laisvas" per daug oro gaunu. Bet skanu. O seniau toks cigarietnikas atrodė... Pripratau prie 1,2-1,4 mm skylučių Ir ant 18W man skaniau garinasi ant YiHi, nei ant DNA xz
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Oho,kaip aršiai ginat savo nuomones
    Kadangi niekad nesusimąstau,kaip pildau kaitiklius (kažkaip automatiškai gaunas),dabar pabandysiu aprašyt,pvz. Berso pildymą. Boksas su kaitikliu kairiam delne,prispaustas nykščiu. Imu skysčio buteliuką (nemyliu su pipetėm ),atsuku dešine ranka,kamštelį dedu tarp 5-4 pirštų,buteliuką tarp 2-3 pirštų. Atsuku bako dangtelį (maniškis puikiai atsisukinėja už driptipo),dedu tarp 3-4. Tada imu į dešinę ranką skystį,pripilu baką,buteliuką atgal (tarp 2-3 pirštų),užsuku,padedu į vietą. Uždedu Berso dangtelį,kai pagauna sriegį,apverčiu ir dasuku iki galo. Jokių servetėlių,jokių pėdsakų ant stalo-spintelės. Jokių šliurpsėjimų,skystis anksčiau buvo 50/50, paskutiniu metu 70/30 į PG pusę.
    O bakus visus pildau taip,kaip sugalvota autorių. Jokių problemų man nekyla
    Ufff,prirašiau
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...

Ir dar truputį apie "skylutes "
    Bersą garinu ant antros skylės pagal dydį,o vat Hastur-ą,kuriuo išvis labai džiaugiuosi, ilgą laiką buvau užkimšus indėklu su 1 mm,tik užvakar pakeičiau ant 1,2.Oro žiedas atidarytas pilnai. Nors kai iš Evaldo pasiėmiau Baiką 6 su 1,2 aikštele,ilgą laiką negalėjau priprast,man per mažai oro buvo po maniškės su 1,6...
    Su Hasturu irgi jokių problemų,nei lašo,nei kondensato po baku. O pildant (netgi dapilant,jei yra pvz. pusė bako),galima atsukt dangtelį,eit pamiegot, ir dapilt prabudus,ir niekas niekur neišbėga
    Ares nepirkau,"duršliokas " atbaidė. Prime irgi nepasirodė patrauklus...net nežinau kodėl,gal kad labai 4 kaifunu nusivyliau... Gal jis ir geras,ir skanus, bet kažkodėl neužkabino.
    -Kas jūs?-Geroji fėja.-O kirvis kam?!-Ne nuotaikoj...

Rusas XVOStick'a pasidare, apsidroze, smulkmenu kaip neraso

Andreez Sojuz 2.0 padare

Valdymas giroskopu, plata Starplat 75 w, ismatavimai 53Х30Х81мм. svoris 69 g. baterijos 21700 (20700) galim naudoti 18650, indeklas yra komplekte. Sahtos diametras 24,2 mm. gylis 36 mm. kaina su siuntimu 8900 rubliu. Jei ne mygtuko vieta tikrai pagalvociau

Dažnas dalyvis
    Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    ir jokiu akivaizdziu pliusu tu neparasei
    Nes tu neskaitai kas parašyta, o galvoji ką atsikirst. Aš parašiau savo nuomonę. Ir ją visada rašau, TIK apie daiktus, kuriuos aš naudojau. Ir tai nereiškia, kad kitiems taip reikia daryti / ar kad kiti gali matyti kitus pliusus ir minusus. Esu iš tų durnių, kuriems visiškai dafieni, kaip kiti darys.
    Ir taip, pritariu Paparaciz, gyvenkime draugiškai.
    Jac Vapour DNA, Creavap Le K, Elfin DNA75, VaporShark rDNA40, SX mini M. BY-XL v4, v6, Kayfun Prime, 5, KFL+, Achilles. Snake Oil, Blood, Eden/Cigarillos. Buvo daug kas.

Dažnas dalyvis
    Gal jau baigesi sparingas ?