Page 53 of 64 FirstFirst ... 343515253545563 ... LastLast
Results 521 to 530 of 633

Thread: Tik originalus e-cig irenginiai, foto, svarstymai, nuomones (jokiu Kinijos gaminiu)

Aš ne dripkininkas ir ne zadrotas - krapštukas (bent taip maniau) 111% žinau, kad Gorgona man nereikalinga, nu bet įdomi, norėčiau ją pakonstruot ir pabandyt... turbūt po savaitės padėčiau dulkėt į lentyną, nu bet įdomi ... nu bet nereikia ... Gražus karbiuratorius

Ir 4 Kayfūnas, kurį keikia dėl sudėtingumo ir daug dalių, man visai patinka, dabar traukiu tabokinį skystimą su juo.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Baisus...man, nenoriu, tikrai guletu numestas
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Baisiai gražus Dabar peržiūrėjau nuotrauką - 50 detalių (įskaičiuojant ir o-ringus), daugiau nei 4 KF. Žiauru.

Pratesiant sia tema. Eden Mods Trillium prototipa apraso planet of the vapes, bus pigus ir pasirodys vasaros pabaigoje
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Sveiki, noriu parodyt savo gamybos daikta 3d printed squonk mechas, 26650, paisiau ir surinkinejau pats, spausdinausi shapeways, labai kokybiskai gavosi IMHO

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Aurimas; 06-02-2017 at 04:10 PM.

Saunuolis

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Saunuolis
    Čia dėl ko? Kad per kelias temas tą patį pranešimą sudubliavo?

Labas sopki martynasm - šaunuolis, gera dėžutė (ir kad sudubliavai)

Labai kvailai atrodys, kai tą patį dalyką po to per kelias temas aptarinėsime.

Sopki, visada malonu isgirst tamstos nuomone perdaug bituku isnaudosim, serveris pasprings?

Sent from my iPhone using Tapatalk