Page 2 of 63 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 11 to 20 of 628

Thread: Tik originalus e-cig irenginiai, foto, svarstymai, nuomones (jokiu Kinijos gaminiu)

Kwtm Man siulyta box'sa imetei dusia draskai, dabar gailiuosi ir fotkiu tau daugiau nesiusiu
    beje SN turiu gera nuolaida ant box'o sutaupai nuo 50 iki 150 euru Winci
    Last edited by evaldasm; 11-08-2015 at 08:59 PM.
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Kwtm Man siulyta box'sa imetei dusia draskai, dabar gailiuosi ir fotkiu tau daugiau nesiusiu
    beje SN turiu gera nuolaida ant box'o sutaupai nuo 50 iki 150 euru Winci
    Fotke paimta is gamintojo FB jai ne paslaptis..kiek prase uz sita??
    Marquis RDA•Erlkönigin•Rose V2s•BF-99•Lemo 2•KS RTA•GEM RTA•Origen V2•In'nax MR2•Nemesis•Sigelei 100W•Caravela•SMPL Mod•Cloupor Mini•Evolv DNA40

Aha, pasitikrink datom kada imesta i snukiaknyge, kada forume tau per pm zinute imeciau. Veliau jau imeciau i foruma. Nikolajus man ji siule, atsisakiau zioplys galvojau kad visokio gerio ir taip per daug stovi
    Last edited by evaldasm; 11-08-2015 at 09:13 PM.
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Aha, pasitikrink datom kada imesta i snukiaknyge, kada forume tau per pm zinute imeciau. Veliau jau imeciau i foruma Nikolajus man ji siule atsisakiau zioplys galvojau kad visokio gerio ir taip per daug stovi
    As neneigiu kad man ta fotke siuntei.. dabar tiesog nuejau pas ji i FB parsisiunciau foto ir cia imeciau.
    Tai kiek prase?? Jai konkreciai nesake tai kiek pats manai?
    Marquis RDA•Erlkönigin•Rose V2s•BF-99•Lemo 2•KS RTA•GEM RTA•Origen V2•In'nax MR2•Nemesis•Sigelei 100W•Caravela•SMPL Mod•Cloupor Mini•Evolv DNA40

Nesakysiu dabar man ziurkenai ausu duoda tau butu kainaves 520, as galejau paimti uz 430 kvailys . Dabar eile iki Geguzes, man 2-3 menesiai, putiovas dzedas susirasineju pastoviai, jei kam reiks SN box'u galesiu patarpininkauti del normalesnes kainos ir gamybos datu, gausit pasirinkti is viso pilno medzio asortimento. Dabar nemazai gamina maisytu, stabilizuotas medis ir akrilas
    Last edited by evaldasm; 11-08-2015 at 09:25 PM.

Pries miega graziu Surov'o Nikolaj'aus gaminiu galim uzsakineti su Evolv DNA 40 arba SX 350j platom

Na ir dar Mystical Mods

Nesakysiu dabar man ziurkenai ausu duoda tau butu kainaves 520, as galejau paimti uz 430 kvailys . Dabar eile iki Geguzes, man 2-3 menesiai, putiovas dzedas susirasineju pastoviai, jei kam reiks SN box'u galesiu patarpininkauti del normalesnes kainos ir gamybos datu, gausit pasirinkti is viso pilno medzio asortimento. Dabar nemazai gamina maisytu, stabilizuotas medis ir akrilas
    520 cia ko?

Quote Originally Posted by Edvin View Post
    520 cia ko?
    Manau jau nelabai svarbu
    Life sucks and then you die.

Cia siaip..kad zinotumet jog yra ir tokiu kainu..ir pirkeju

Išsiųsta naudojantis LG-D802 Tapatalk 4 Lt