Page 54 of 54 FirstFirst ... 444525354
Results 531 to 534 of 534

Thread: Tik originalus e-cig irenginiai, foto, svarstymai, nuomones (jokiu Kinijos gaminiu)

Šaunuolis dėl to,kad kažką nuveikė ir pasidalino savo atspaustu box'u.Įvertinkim,nepykim dėl double post ant žmogaus,juk gyvenimas dėl to nesugedo nei vienam iš mūsu
    Kas liečia box'a,tai galima būtu sekantį karta 510 connector'ių suleisti į korpusa(jeigu techninės spausdintuvo galimybės tai leidžia),kad kaitiklis neišsineštų virš korpuso. Pačio modo plotį sumažint iki 22-23mm standarto(vėl gi atsižvelgiant į tech galimybes) nebent planas buvo 25mm kaitiklį naudot,nes matosi modo plotis 30+ mm. Taip pat squonk skyle korpuse daryt ovalo formos,kad galėtum komfortiškai pirštu paspaust buteliuka be jokio kosminio funkcinės skylės dizaino.Sėkmės

aciu uz nuomone 510 galima ileist pilnai i korpusa, reikia nuimt dekoratyvini zieda 22mm, tada lieka 16mm 510 kuris ilenda. Bet tokiu atveju atomaizeris braizo korpusa, o as rukau du rda ant sito - hadaly 22mm ir gorge 24mm, tai po gorge uzdejus hadaly jau matysis pazeidimai, nefaina.
    Aisku reikejo tiesiog nusipirkt dar ir 24mm zieda ne tik 22 gal ta padarysiu kadanors greitu metu ir bus flush. bet man jis ir dabar su 22 patinka toks atkiles.
    del plocio tai siauriausioj vietoj 31 mm, plateja iki 36 mm ten kur baterija, siaurint ta 31 siaip galima, kokius 2mm lengvai, jei daugiau, tada reiktu paprakaituot, o baterijos dalies nelabai susiaurinsi nes 26650 baterija, ne 18650. Man norejosi storu sienu (jos dabar 5mm), kad geras riebus konturas matytusi, ypac aplink duris, ir siaip nors ir plastikas (nailonas man atrodo), paemus i ranka jis turi solidu svori, neprimena plastikinio zaisliuko, kaip pirma versija is ABS plastiko su 3mm sienom. Mano letenos dideles ir labai gerai dydis tinka, zmonem su mazesnem rankom turbut nebutu taip patogu. squonk skyle irgi tvarkoj pirstas naturaliai gulasi i apvaluma, o ne statu kampa, kosminis dizainas cia netrugdo

Is kaires i desine pirmas antras trecias variantai

Sent from my iPhone using Tapatalk

Quote Originally Posted by Vapour View Post
    As kazkaip atlaidziau ziuriu ir ta nu nauja tanka. Juolab ten tiks daug coilheadu, kas ko gero reiskia, kad isukus kokia 1.2ohm galvute visai padorus mouth to lung gausis. Kas yra visai gerai pradedantiesems ar zmonem kurie nesugeba sukt coilu. Nes didelio pasirinkimo cigaretiniu kaitikliu su coilheadais nera.
    Snekejau praeita savaite su Andy, tai jie neuzilgo issiutines kelias desimtis ju testavimui. Idomu ka jie ten prikure ir ant kiek jis universalus coilheadu atzvilgiu.
    Jo azvalga

GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III