Page 63 of 64 FirstFirst ... 135361626364 LastLast
Results 621 to 630 of 635

Thread: Tik originalus e-cig irenginiai, foto, svarstymai, nuomones (jokiu Kinijos gaminiu)

Kas supranta rusiskai aprasymas apie Гондурас MAX2.2.
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by Winci View Post
    Aš žinau, ko man reikia - su Evaldu pasisakėm tuo klausimu na ne tas man, kai apipūtimo skylė didesnė už oro padavimo skylę, pvz. per 1 mm įtrauki, o į spiralę pučia per 3mm skylę nukvėpusį oro srautą. Aš taip manau, čia mano tarakonai . Kadangi tau tinka - tai puiku.
    Atsiprašau Kayfūno Praimo, jeigu originalo oro padavimo vamzdelio vidinė kiaurymė tokia, kokia ir čigoniško SXK klono - 1,8 mm. Buvau susidaręs neteisingą išankstinę nuomonę.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

Dėkui DIGIT500 Gondūrasai ir pribombasai jau Lietuvoj Pirmi įspūdžiai labai geri - skanus cigarietnykas Mažiukas ir lengvas. Skanauju nesustodamas

Winci kaip praejo darbo diena Hondurui problemu nelenda ?
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

Quote Originally Posted by evaldasm View Post
    Winci kaip praejo darbo diena Hondurui problemu nelenda ?
    Viskas puikiai, nei garikų, nei pratekėjimų, skysčio gana mažai valgo - bakelis taupukas. Užmovęs ant iJusto šiandien nešiojausi, po kišenes voliojosi visokiom pozom - jokių problemų. Nu tik kad aliumas, kažkaip biškį diorgina, nors jokių realių pretenzijų kaitiklio aliumui neturiu, bet tokiu pigumu man pats aliumas apskritai atsiduoda. Užtai lengvutis bakelis visai. Išdrožtų Gondūrasą iš titano, tai prabangiau atrodytų. Bet ir kaina pasikeistų.

555T gnusmaS

Nuo nauju metu garinu Dvarw MTL RTA 5 ml. tik pamates klonus nusprendziau trumpai aprasyti . Geras, be probleminis ''cigaretinis'' kaitiklis. Kas negarines be skyscio kontroles pradzioje gal pavargs su vatos teisingu dejimo nors man jokiu bedu nebuvo. Turiu ji su 1.2 mm. apiputimu ir traukiasi jis biski lengviau uz Honduras kur stovi 1.3 mm. vidinis o isore atrodo 1.5 mm. Jei esat tikras MTL megejas butinai nusipirkit 0.8 ir 1.0 mm. apiputimus. Norintiems daugiau oro ir VG rekomenduoju nusipirkti sita ir atitinkamus indeklus arba is vis be ju (butu 3.1 mm.) Zinoma dasipirkti ultem kolba del agresyviu skysciu.

ismatavimai 22 mm. aukstis maziuko 27 mm. talpa 2 ml. vidutinio 31 mm. talpa 3.5 ml. didelis 38 mm. telpa 5 ml. bet tikroveje pilant iki pat virsaus 5.6 ml. vengras su atsarga matavo tikriausia ir maziukuose telpa daugiau. Rekomenduoju

Dvarw MTL RTA by KHW Mods

Čelsas iš komos atsibudo, kažką mąsto

Išsiųsta naudojantis Mi A2 Tapatalk 4 Lt

Mes irgi mastom