Page 1 of 71 1231151 ... LastLast
Results 1 to 10 of 703

Thread: Efun.top parduotuvė

Efun.top parduotuvė

Efun.top parduotuvė
    Ar patikima? Ar siunčia į LT ? Ar atsiunčia?
    Netyčia suradau šitą e-parduotuvę ir susigundžiau kainomis. Mokėjau per paypal'ą - sakau jei kas nors ne taip, pinigus atsiimsiu. Innokin Cool Fire 4 man kainavo 26,24€ -pats nepatikėjau, tai dar UD vielų prigriebiau - krautuvės pabandymui. Vakar vėlai vakare susimečiau prekes į krepšelį ir sumokėjau. Siuntimas nemokamas, per Singpost'ą. Šiandien žiūriu efun.top krautuvė jau išsiuntė ir siuntos nr. davė. Singpost'as siuntą jau priėmęs, tik neišsiuntęs. Žiūrėsiu kokia situacija bus toliau, jei ką domins - pranešiu.
    Ką rašau - tą galvoju, tai mano (kukli) nuomonė ... : D

sulauksiu tavo atsakymo ar gavai, tada pats uzsakynesiu

Jo, kainos labai neblogos.

Atrodo, kad gana greitai viskas vyksta, Lietuvos paštas jau mato išsiuntimą :
    "Pašto siuntos numeris : RF3362XXXXXSG Įvykis Vieta Data Siunta išsiųsta į užsienį iš siuntėjo šalies apkaitos vietos. SINGAPORE POST LIMITED 2015-06-13"

Patikslinu - SINGAPORE POST per savaitgalį siuntos neišsiuntė, tik šiandien pajudėjo: "Status Date 15-06-2015 Despatched to overseas (Country code: LT)"

Siuntinukas pasiekė Lietuvą
    Pašto siuntos numeris : RF3362XXXXXSG Siunta gauta gavėjo šalies apkaitos vietoje. Pašto skirstymo departamentas, Rodūnios kelias 9, Vilnius 2015-06-18

Praėjo muitinę ... siuntinukas iš efun.top ...
    Pašto siuntos numeris : RF3362XXXXXSG Siunta gauta pašte įteikti gavėjui arba gauta tranzitiniame pašte siųsti toliau. Pašto skirstymo departamentas, Rodūnios kelias 9, Vilnius 2015-06-18
    Last edited by Winci; 06-19-2015 at 12:36 AM.

Norejai pasakyti kad neuzejo i muitine ir dar ne buk toks garantuotas, nenoriu buti blogas pranasas bet jau du kartus po tokio uzraso (bet cia is labai daug kartu, nusiramink ) atsirado uzrasiukas: siunta ruosiama pateikti muitinei, atsiuskit....aisku po pirmo punkto dazniausia nukreipia bet buna ir po antro. Va kaip bus: siunta issiusta i gavejo pasta, tada jau
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III

nuraminai

Winci labai tikiuosi kad: siunta issiusta i gavejo pasta
    GUS KISS|Colibri|VaporShark|SN Box|XVOStick|Delta|PIPELINE PRO 2+|Wood N Breath SOOOM-40N
    GP S&P|RoseV2|Salamandra|Calix|TilemahosV2|KS|Merkava|GEM - MarkBugs|Zz|ATAMAN III